Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugsėjo » 2

Atrodo, kad kitas Amerikos prezidentas vėl bus Ronaldas?

(Paranormal) Kol pasaulis susiduria su pasauline pandemija, kurios baigtis neaiški, kai kurie optimistiškai į ateitį žvelgiantys JAV piliečiai galvoja apie 2024 m. prezidento rinkimus, kurie gali įvykti, bet gali ir neįvykti.

Tačiau šiuo metu nėra labai svarbu, kas nutiks 2024 m. ir su Jungtinėmis Valstijomis, ir su pasauliu apskritai, nes svarbiausia yra nauja tendencija, atsiradusi Amerikos visuomenėje. Tendencija vadinasi Ronaldas Dionas Desantisas:

trumpas, Ronaldas Dionas Desantisas, konspirologija, JAV, rinkimai

Balsavimo temos autorius komentaruose rašo:

Aš myliu Trump, bet aš matau Desantį, kaip jaunesnį Trumpą, su didene politine patirtimi, sumanumu ir politinių,  protingų žmonių tinklu, kuriuo galima pasiekti MAGA darbotvarkės, kurio Trumpas visada bus tėvas.

Taip pat manau, kad rinkti vyresnius nei 70 metų prezidentus yra rizikinga, nors ne visais atvejais esu prieš.

Aš neteikiu pirmenybės Ronui būti Trumpo viceprezidentu, nes norėčiau, kad Ronas liktų Floridos gubernatoriumi, kol jis laimės prezidento postą.

Kas yra tas Ronas Desantis ir kodėl tarp GLP auditorijos jis laimėtų 2024 m. prezidento rinkimus? Ronas yra Floridos valstijos gubernatorius, apie tai rašo vietos gyventojai:

Galiu lažintis, kad naujienose to nepamatysite, bet turiu pasakyti, kad, nepaisant to, jog Floridos valstijoje gyvena labai daug senjorų, prie mūsų Deltos banga beveik atslūgo. Kaip tai pasiekėme? Su kuo?

* Su užrakinimu? Ne, nuo praėjusių metų pradžios neturėjome jokio blokavimo.
* Su stiprintuvais? Apie tai čia net nesame girdėję.
* Visą laiką dėvite kaukes? Ne, DeSantis juos uždraudė.
* Vakcinacijos pasai? Ne, DeSantis taip pat tam prieštaravo.
* Kai uždaromos mokyklos? Ne, mes jų neturėjome.
* Socialiniu atstumu? Velnias, ne.  Apsipirkite čia ir pagalvokite: "Kas tai per keista pandemija?"

Tokiu atveju vėl kyla klausimas: kaip tai padarėme? Natūralus imunitetas, vaikeli. Taigi dabar Floridos gyventojai tiesiog juokiasi iš kitų valstijų, šalių ir tautų. Pasidalykite tuo visur.

Taigi šis ponas Ronas Desantisas, apie kurį iki vakar niekas, išskyrus Floridą, nebuvo girdėjęs, staiga pelnė tautos meilę savo paprastu nenoru laikytis vertingų apsukraus PSO vyriausiojo gydytojo nurodymų. Žmonės gyveno ramiai, ir taip buvo. 

Spėju, kad vien šios pozicijos techniškai nebūtų pakakę, kad galiausiai būtų galima eiti į prezidento rinkimus ir varžytis su Donaldu Trumpu.  Tačiau D. Trumpas smarkiai nuliūdino savo šalininkus - iš pradžių pažadėdamas, kad kovos dėl Baltųjų rūmų, kurį tyliai nutekino, o paskui pradėdamas kampaniją dėl skiepų, nuo kurios konservatoriams akys raibsta. 

Žinoma, aišku, kad GLP dar nėra visa Amerika, ten visuomenė specifinė, tačiau 55 proc. prieš 40 proc. kažką reiškia, todėl arba pietinės valstijos, arba Jungtinės Valstijos turės kitą prezidentą, tikrai ne Reiganą, bet greičiausiai ir Ronaldą, todėl stebėsime įvykių eigą. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau