Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 5

Globalistai pradėjo savo žaidimą. Dabar Trumpo eilė

Radikaliai lenkdamas savo varžovą rinkimuose, tokiose valstybėse, kaip Teksasas ir Florida, Donaldas Trumpas įgijo pranašumą ir daugelyje kitų tradiciškai respublikonų valstijų - jis paėmė Džordžiją, Pensilvaniją, Mičiganą, Viskonsiną ir Šiaurės Karoliną, rašo natural news.

Pasak TGP, Pensilvanijoje D.Trumpas aplenkė Bideną beveik 700 tūkstančių balsų, Mičigane - 300 000 balsų, Viskonsine - 120 000 balsų. Bet staiga, vidurnaktį, demokratai ėmėsi darbo, bandydami pakeisti rinkimų rezultatus ir sugalvodami melagingus balsavimo numerius Mičigane ir Viskonsine. Norėdami įvykdyti sukčiavimą, demokratai, veikdami per savo žmones valstijose, administraciškai uždarė balsavimo skaičiavimus iki 3:30 val., O po to stebuklingai iš niekur nieko, Bidenas gavo + 200 000 balsų be vieno balso už D.Trumpą.

Štai triukas:

konspirologija, pilietinis karas, JAV, sąmokslo teorijos, rinkimai

Dabar visi matematikai vieningai sako - tikimybės teorijos požiūriu, tai iš esmės neįmanoma. Tačiau stebuklingą lapkričio 3–4 dienos naktį stebuklai tęsėsi, taip pat ir Mičigane, kur už Bideną atiduotų balsų skaičius šoktelėjo 138 000, BE VIENO BALSO UŽ TRUMPĄ:

konspirologija, pilietinis karas, JAV, sąmokslo teorijos, rinkimai

Taigi, prieš atvykstant „biuleteniams balsuotus paštu“, už D.Trumpą buvo atiduota 2 200 902 balsai, o po to suskaičiavus „paštu siunčiamus biuletenius“, D.Trumpas vis dar turėjo tuos pačius 2 200 902 balsus. Taip nebūna ir klastojimo faktas yra akivaizdus... tik įdomu kodėl Lietuvos žiniasklaida to nerašo? Ar neveikia melo detektorius ar faktų tikrintojas?

Toliau norėčiau pasakyti: kadangi nuo rinkimų apylinkių uždarymo JAV praėjo labai nedaug laiko, sunku įžvelgti visą klastojimų apimtį iš karto, galimai žmonės pastebi filmuoja, fiksuoja kas - žmonės žiūri šen bei ten ir ką mato, jiems plaukai „šiaušiasi“... tik įdomu kodėl Lietuvos žiniasklaida to nemato... negi dabar socialiniuose tinkluose filmuota medžiaga neįrodymas... ar tai klastotė? Ar laukiama tikrų naujienų...? 

Pavyzdžiui, Arizonos valstijoje, kuriai buvo prognozuota, kad žmonės balus atiduos už D.Trumpą, bet balsavo už Bideną, šimtai tūkstančių D.Trumpo biuletenių buvo pripažinti negaliojančiais, nes jie buvo užpildyti „neteisingu rašalu“, tam, kad automatas, kuris skaičiuoja balsus, tinkamai negalėtu paskaičiuoti balsus. O, kai pradėjo aiškintis kas vyksta -  kas į valstybę atvežė „neteisingų žymeklių“ partiją, paaiškėjo, kad JIEMS BUVO DUODA RINKIMŲ STOTYJE (dabar pagalvokime, jeigu žinome, kad toje valstijoje, ar apygardoje kuri yra svarbi, žinomas lyderis, kaip pakenti? Pateikiame tokį tušą, kurio neatpažįsta skaičiavimo automatai. Analogiškai, kaip su pinigais, jei padirbtas banknotas, jis pašalinamas, kaip netinkamas):

O Detroite, kai buvo nutrauktas balsų skaičiavimas dėl nežinomos priežasties, kažkokie keisti privatūs sunkvežimiai pradėjo važiuoti į rinkimų apylinkes, iš kurių tada pradėjo nešti maišus. Ir kai tik maišai pateko į rinkimų apylinkes, Bidenas staiga ėmė laimėti. O Detroito miestas yra ta pati Mičigano valstija, kur D.Trumpas turėjo 2 200 902 balsus prieš atvykstant sunkvežimiams su naujais biuleteniais, o suskaičiavus balsus paštu, Trumpas vis tiek turėjo tuos pačius 2 200 902 balsus, apie tai kalbėjome aukščiau.

Apskritai klastojimai yra akivaizdūs, o JAV prokurorai turi visas priežastis pradėti teismus išdavystės atvejais, nes net ir paviršutiniškai įvertinus akivaizdu, kad Bideno pergalės daugelyje valstybių buvo suklastotos. Ir tai yra precedento neturinti situacija ne tik JAV istorijoje, bet ir viso pasaulio.

Paprastai kokiomis „machinacijomis“ dažniausiai užsiima, esamas šalies vadovas, nes turi tam palankias sąlygas, administracija visą. O čia, tokiais dalykais užsiima opozicija. Tikriausiai, jei p. Lukašenkai būtų pranešta, kad A. Tikhanovskajos biuleteniai bus atvežti į rinkimų apylinkes vagonais - Baltarusijos valdžia būtų pasikeitusi per porą minučių, nes Lukašenką nuo tokių žinių būtų ištikęs širdies smūgis ar insultas, arba abu iškart.

Valdant totalitariniams režimams tai neįmanoma, ir tai dar kartą aiškiai parodo, kad Jungtinių Valstijų tėvai-įkūrėjai, kadaise įkūrė labai gerą šalį su nuostabiomis taisyklėmis, kur valstybės vadovas visiškai nekontroliuoja rinkimų proceso.

Tačiau, nepaisant to, šiandien matome, kad taisyklės, pagal kurias Amerika per amžius rinkosi prezidentus, žlugo. Tai yra, kažkokie žmonės dabar bando ateiti į valdžią, neturėdami rinkėjų mandato, o JAV prezidentas uždarytas savo kabinete, o jo veiksmai surišti. Dabar federaliniai prokurorai siunčia prašymus pašto departamentų vadovams su prašymu pranešti apie šiurkščių pažeidimų priežastis, į kuriuos pašto pareigūnai atsako tokiu stiliumi „skambink mano advokatui“.

Galbūt, JAV įkūrėjai turėjo numatyti kažką panašaus. Dabartinis scenarijus turėjo būti numatytas Donaldo Trumpo būstinėje. Todėl, greičiausiai yra keletas atsakymų į tokius manipuliavimo faktus Amerikos vyriausybės.

Dabar „žirgu“ žingsnį atliko Kalifornijos šachmatininkai, todėl kitas žingsnis bus D.Trumpo. Kaip jis vaikščios, su kokia šachmatų lentoje figūrą ir kur? Arba jis paims šachmatų lentą ir pradės daužyti nesąžiningus žaidėjus jiems į galvas?

Atsakymą į šį klausymą, kol kas niekas nežino, belieka laukti kito ėjimo.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau