Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 6

Amerikiečiai renkasi prie Kongreso. Kongreso nariai ruošiasi evakuacijai

JAV įstatymų leidėjai gauna skubius saugumo nurodymus prieš galimą smurtą Vašingtone per bendrą kongreso susitikimą. Susitikimas įvyks trečiadienį, siekiant galutinai suskaičiuoti rinkėjų kolegijos balsus, rašo halturnerradioshow.com

Atsargumo priemones, buvo išplatintos pirmadienį Senato nariams, įskaitant nurodymus, kaip naudotis požeminiais tuneliais, kaip judėti tarp Kapitolijaus ir gretimų biurų pastatų. „Kongreso nariai ir darbuotojai turėtų tikėtis, kad demonstracijos ir gatvių uždarymas turės įtakos patekimui į Kapitolijų“, - sakoma pranešime Atstovų rūmų nariams.

Prezidentas Donaldas Trampas paragino rėmėjus taikiais visuomenės protestais spausti įstatymų leidėjus panaikinti rinkimų kolegijos balsavimą, kuris patvirtino Joe Bideno pergalę. Remiantis išankstine informacija, jis planuoja kalbėti trečiadienį mitinge prie Baltųjų rūmų.

Vašingtono meras Muriel Bowser ragino gyventojus nebendrauti su protestuotojais, „ieškančiais konfrontacijos“, ir paprašė Nacionalinės gvardijos pagalbos, pranešė „Associated Press“, o kai kurios miesto įmonės užkalinėjo langus, kad apsisaugotų nuo smurto.

Instrukcijose įstatymų leidėjams taip pat pateikiami skubios pagalbos telefono numeriai Kapitolijaus policijos, rūmų ir Senato saugumo tarnyboms. Įstatymo leidėjai raginami ankstyvą trečiadienio rytą atvykti į Kapitolijų ir naudotis automobilių stovėjimo aikštele naudoti požeminius garažus su užtvertomis durimis.

Įstatymų leidėjai taip pat sulaukė žinių apie plačiai uždarytus kelius aplink Kapitolijų ir kitus Vašingtono regionus.

„Pasimatysime Vašingtone, sausio 6 d. Nepraleisk to “, - sekmadienį tviteryje paskelbė D.Trampas, regis, tikėdamasis didelio rinkėjų aktyvumo, kad jį palaikų po lapkričio 3-osios rinkimų vagystės ir didžiulės klastotės.

Jei Kongresas uždės antspaudą šiam sukčiavimui, kad jis atrodytų teisėtas, tikėtina, kad Vašingtone, po kelių minučių po Kongreso balsavimo, prasidės pilietinis karas.

Manoma, kad ginkluoti amerikiečiai, vykstantys į Vašingtoną „sustabdyti vagystės“, pralenks policijos ir nacionalinės gvardijos kiekius.

Čia yra didelis tunelių žemėlapis:

konspirologija, JAV, pilietinis karas

O čia į Vašingtoną atvyksta amerikiečiai:

Antradienio vakarą „Black Lives Matter“ banditų žiauriai užpuolė moterį D.Trampo šalininkę, o tai paskatino policija purkšti ašarinių dujų į D.Trampo šalininkų minia. Žemiau pateikiamas aiškus vaizdo įrašas apie užpuolimą prieš D.Trampo rėmėją:

Žiaurus užpuolimas įvyko prie pat DC policijos.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 201
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.03.2021 laikas 21:50 Blogiausios prognozės pildosi – ištirpo rekordinis kiekis ledo
Visame pasaulyje keičiantis klimatui, ledo tirpimo greitis spartėja tiek sausumoje ir vandenyje, tiek ir šiauriniame ir pietiniame pusrutulyje.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 18:29 Kavos pupelė. Liaudiška Patirtis Nuo vidurių užkietėjimo, hipertonijos, astmos

Kava šiandien - tai ne tik tonizuojantis gėrimas, bet ir bendravimo priemonė. Kitaip tariant, du malonumai viename puodelyje. Mokslininkai iki šiol ginčijasi apie naudingas ir kenksmingas jos savybes. Peržvelkime tyrimų rezultatus ir įsiklausykime į kai kuriuos liaudies patirties receptus.

...

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 20:03 Liaudiški patarimai nuo regėjimo, podagros, skrandžio nusileidimo, tromboflebito, ichtiozės, prostatito, kaklelio erozijos

Liaudiški patarimai nuo regėjimo, podagros, skrandžio nusileidimo, tromboflebito, ichtiozės, prostatito, gimdos kaklelio erozijos, lėtinio prostatito, skausmo pilvo apačioje ir šlapimo nelaikymo, kojų silpnumo, raumenų silpnumo, senatvinio vidurių palaisvėjimo.

...

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 19:31 Liaudiška Patirtis Nuo Svorio, Vandenės, Medžiagų Apykaitos, Otito, ŪRS, Krūties Naviko

Liaudiška patirtis nuo svorio didėjimo, pilvo vandenės, sutrikusios medžiagos apykaitos, pūlingo otito, silpnumo, mieguistumo, sergant ŪRS, krūties naviko.

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 19:03 Liaudiška Patirtis Nuo Poliartrito, Hipertonijos, Diarėjos, Dantų Skausmo

Liaudiška Patirtis Nuo Poliartrito, Hipertonijos, Diarėjos, Dantų Skausmo. Kaip įveikti žagsulį ir kaip pasigaminti Natūralią viagrą.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 20:37 It begins: Employer – ‘If you’re not vaccinated, you’re not working here.’ Welcome to the future of America?
Many citizens in the United States are facing the possibility of mandatory COVID-19 vaccinations, implemented by employers, cities, states, or even through federally-related regulations.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 19:50 Orkaitėje kepti vištienos kumpeliai marinuoti su šviežiu imbieru ir kuskuso

Šiaip savo virtuvėje aš gana retai naudoju šviežią imbierą, bet galiu pasakyti, kad vištiena jis idealiai tinka. Bekepant orkaitėje, visuose namuose aromatas buvo tiesiog fantastiškas. O ir jokio marinavimo valandų valandas, kas yra didžiulis pliusas.

...

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 19:09 Spageti makaronai su tunu, citrina ir džiūvėsėliais
Atradusi šį makaronų su tunu receptą viename angliškame portale, aš labai skeptiškai žiūrėjau į jį, dėl naudojamų džiūvėsėlių. Atrodė, kad jie čia visiškai nederės ir mūsų šeimai nepatiks. Bet kaip aš klydau.

Skaityti daugiau