Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 13

JAV prasidėjo aukštų pareigūnų areštai?

Lapkričio 12–13 dienomis viename iš sąmokslo forumų pasirodė viešai neatskleista informacija, kuri tarsi nušviečia įvykius, kurie dabar vyksta oficialios JAV vidaus politikos užkulisiuose:

Turiu iš karto pasakyti, pas mane yra NULINIS žinių bagažas apie šį dalyką, nes jis pagrįstas tik beveik identiška 3 skirtingų įmonių žmonių informacija. Tai yra, tai nėra 100% patikimas faktas, tačiau yra labai didelė tikimybė, kad visa tai pasirodys tiesa. Nors, žinoma, šiuo metu tai tik gandai.

Apskritai jie sako, kad šį rytą labai aukšto rango buvęs pareigūnas sudarė sutartį su kariuomene: mainais už tam tikras garantijas, jis nutekina visą informaciją apie rinkimų sukčiavimą. Šiuo metu tiek šis pareigūnas, tiek kitos ponios ir ponai yra kariškių svečiai, saugioje vietoje.

Neturiu jokios kitos informacijos ir net nežinau, kas tai galėtų būti. Šiuo metu, tik tą galiu pasakyti, daugiau jokios informacijos neturiu. Ir dabar man tikrai įdomu, kad jie dirba su kariuomene, o ne su civilinėmis valdžios institucijų vadovais (jei, taip yra iš tikrųjų). Nesu tikras, ką tai reiškia, nes svarbiausias klausimas yra šio pareigūno pozicija, tai yra, kokius postus jis anksčiau ėjo vyriausybėje. Iš tiesų, visa tai yra labai įdomu. Žinoma, jei gausiu ką nors tvirtesnio ir sugebėsiu tuo pasidalinti, tikrai tai padarysiu. Grįšiu vėliau.

Kaip visi suprantame, tokia informacija nėra oficialus Baltųjų rūmų pareiškimas, tačiau, jei viskas yra taip, kaip rašo šis asmuo, oficiali informacija arba netrukus pasirodys, arba apskritai niekada nepasirodys, nes pareigūnas bus paslėptas pagal tam tikrą apsaugos liudytojų programą ar pan. Taigi, greičiausiai, netrukus JAV naujienose bus tik žinios apie staigias, kai kurių didžiųjų viršininkų mirtis, kurio senuoju vardu, pasaulis niekada nebematys.

Vakar, kaip visi prisimename, visoje Amerikoje užklupo interneto nutraukimo banga su lydinčiais pranešimais apie slapto kariuomenės tinklo dublikato aktyvavimą. Tai buvo susiję su kai kurių svarbių viršininkų areštais, todėl žinia netiesiogiai patvirtinama.

Aukšto rango viršininkų atsistatydinimo banga ir toliau slenka per JAV. Būtent, lapkričio 12 d. prarado savo kėdę mokslo ir technologijų biuro direktorius prie Vidaus saugumo ministerijos:

Tuo pačiu, spaudoje ir toliau sklando nutekėjimas apie Amerikos prokuratūros darbą, kuri rado Kubos, Venesuelos ir net Kinijos pėdsakus, prisidėjus prie  balsų skaičiavimo sistemos - kai kuriose valstijose, gubernatoriai nurodė Kinijos firmoms spausdinti rinkimų biuletenius.

konspirologija, gandai, JAV, pilietinis karas

Esant tokiai situacijai, kai pažeidžiama civilinės teisėsaugos sistema ir negalima pasitikėti nė vienu iš pareigūnų, visai nenuostabu, kad JAV prezidentas nurodė kariškiams spręsti šią problemą. Ir greičiausiai, kaip paprastai atsitinka, kariškiai puikiai susidoros su užduotimi. Klausimas tik, kada visa tai bus pakankamai viešai paskelbta visuomenei?

Astrologai mano, kad rytoj kažkur per televiziją bus rodomi masiniai vadų areštai, nes 2020 m. Lapkričio 13 d. Marsas nebebuvo retrogradinis, o lapkričio 15 d. - naujas mėnulis ir baigsis atgalinė Merkurijaus įtaka. Tai reiškia, kad astrologiškai ateina laikas, kai kuriems įsipareigojimams, ir labai aktyviems veiksmams. Net gali būti ir taip, kad amerikiečiai bombarduos, kai kurias prasikaltusias šalis, ar asmenis, todėl mes stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau