Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 28

Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį

2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje:

Deja, tokių dalykų labai dažnai nutinka visame pasaulyje – ko tik policija nedaro su piliečiais, tačiau šis incidentas su policija viršijo visus policijos įgaliojimus. Visas miestas dėl šio įvykio, tiesiogine to žodžio prasme sukilo.

Viskas prasidėjo nuo akmenų mėtymo į policiją:

Tada minia perėjo į turto naikinimą ir laužymą, plėšimą:

Galiausiai, kai buvo sugriautos parduotuvės ir išdaužyti visi langai – minia pradėjo prie padegimų:

Apskritai situacija mieste vyko pagal gerai žinomą scenarijų, kai revoliucinis proletariatas paliekamas be priežiūros. Teisės aktų besilaikantys piliečiai stengiasi apsaugoti save ir savo turtą, kiek tai jiems įmanoma padaryti, imdami šautuvus į rankas, patruliuodami savo gyvenamąsias vietoves ir parduotuves:

Policija taip pat padeda šiam reikalui kiek įmanoma geriau, gubernatorius pasiuntė nacionalinę gvardiją malšinti maišto, tačiau padėtis tampa nekontroliuojama, greičiausiai, kažkieno tai aiškiai valdoma.

Mičigano mieste, viename iš globos namų apie tai mes rašėme angliškai (galite paskaityti čia), išvakarėse prie aukščiau rašytą incidentą su George Floyd nutiko dar baisesnė istorija:

Žinios apie jauno afrikiečio boksininko treniruotes greitai pasklido internete, tačiau niekas įdomiausia, kad dėl šio įvykio žmonės neišėjo į gatves ir nekėlė riaušių – žmonės tiesiog nutraukė policijos telefono laidus.

Dėl to, praėjus 24 valandoms po to, kai vaizdo įrašas pateko į internetą, kuriame pasirodė boksininkas, jie iš karto pas jį surado COVID-19 ir iš karto išsiuntė į tam tikrą skyrių. Galbūt kažkas jam ir buvo sulaužyta vežimo metu, kartais žmonės būna trapūs, mes nežinome. Tačiau buvo viskas padaryta pagal įstatymus ir niekas ant galvos nedėjo maro kepurės ir panašiai.

Tačiau, tuo metu Mineapolyje įvykis įstatymo nė kvapo:

Taigi Mičigano istorija kartojasi: proletariatas, tai yra paprasti žmogeliai, protestuodami prieš policijos savivalę, sumušė paralyžuotą moterį, o paskui ją apliejo gesintuve esančiomis putomis. Pakeliui, įkvėpti savo „koviniais sugebėjimais“ ir karine sėkmė nutarė pasidaryti ir asmenukę.

Kaip minėjau aukščiau, ponas George Floyd ne pirmas žmogus, kurį nužudė policiją be jokios priežasties.

Tokių, kaip Mičigano prieglaudoje esančių boksininkų ir panašių su trūkumais yra daugybė ir nesvarbu kokia oda butų. Bet noriu pasakyti, kažkaip šie du įvykiai sutapo ir abu incidentai vienu metu pateko į internetą, po kurių baltaodžiai pradėjo griežti dantimis, afroamerikiečiai puolė viską naikinti.

Ir, kaip matome iš epizodo su gesintuvu ir močiute – abipusių įžeidimų procesas vis didėjo. Rytoj, žiūrėk, susijaudinusi minia supjaustys kokį vaiką į gabalėlius ir padarys apie tai vaizdo reportažą. Kitą dieną nacionalinė gvardija netyčia pateks į minią su tankais – ir tai bus taip pat įamžinta. Kuo tai baigsis ir kodėl taip vyksta sunku pasakyti, tačiau galimybės gali būti dvi:

a) jeigu už riaušių stovi Trumpo oponentai, tai dabar jie aktyviai verbuos juodaodžius amerikiečius į savo pusę, šaukdami: matai, matai, kaip Trumpo policininkai tave varžo! Tuo pačiu, maždaug tas pats bus pasakyta ir Trumpo rinkėjams: matote, jis negali jūsų apsaugoti!

b) Jei už riaušes atsakingi globalistai, riaušės ne tik bus tęsiamos, bet ir sustiprės, plisti gali pradėti į kitus JAV miestus, galbūt net ir į kitus pasaulio miestus. Ir kai žmonės pradės bijoti išeiti į parduotuves apsipirkti, kad negautu nuo riaušininkų pagaliu per galvą, jie drauge giedos apie būtinybę nustatyti karo įstatymą ir pareikalaus „kietos rankos“. Tikime, kad globalistai su malonumu ir pateiks pasauliui valdyti „kietą ranką“.  O, jei jums įdomus, kas dedasi užsienyje, skaitykite anglų kalbą News (Eu), kurioje rašoma neiškraipyti faktai.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.08.2020 laikas 20:03 Augalinis vaistas nuo dantų ir dantenų ligų
Dantų skausmas yra pažįstamas visiems. Jis atsiranda staiga, apsunkindamas gyvenimą. Gerai, jei jūs galite iškart apsilankyti pas gydytoją. O jei dantį skauda naktį arba, dar blogiau, kai išvažiavote į sodą? Tokiu atveju gali padėti liaudies medicina. Esant danties skausmui, burną skalaukite vaistin...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 19:30 Paslaptingasis Irem Ubaras
Pirmame tūkstantmetyje prieš mūsų erą pati galingiausia valstybė Pietų Arabijoje buvo Sabos karalystė. Klestėjimo laikotarpiu ji užėmė teritoriją nuo Raudonosios jūros iki Hadhramauto ir nuo centrinės Arabijos iki Indijos vandenyno. Per karalystę ėjo didieji prekybiniai keliai iš Viduržemio regiono ...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 18:23 Skrandžiui padeda šaltalankiai
Su opa “susipažinau” seniai. Pirmas priepuolis nutiko, kai man buvo 21 metai. Nuo to laiko gyvenu su šia liga. Problemų buvo nemažai: ir dideli skausmai, ir ligoninėje teko pagulėti, ir begales visokių tyrimų iškęsti. Net prisiminti nesinori....

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 17:52 Kopūstai ir aitrusis pipiras prieš sąnarių skausmus
Daugelis, ko gero, žino, ką reiškia skausmas, sergant reumatizmu ar artritu - maudžiantis, įkyrus, varginantis. Norėčiau pasidalinti su žurnalo skaitytojais keliais receptais, kuriuos išbandžiau pati.

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 09:52 Kaip tinkamai laikyti česnakus, kad šie negestų
Laikykite česnakus druskoje. Dėkite sausas česnakų galvutes į druską ir nepamirškite indo su druska laikyti sausoje vietoje.

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 08:16 Natūrali pagalba sveikatai ir kvėpavimo takams

Štai keletas natūralių profilaktinių priemonių imunitetui, bendrai žmogaus sveikatai pagerinti, kurias reikėtų vartoti nuolatos – vienas ar du kartai vargu ar bus veiksmingi.

Skaityti daugiau