Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 14

Rožių karas tęsiasi: Amerikos pareigūnai bėga link artimiausios sienos?

2020 m. Lapkričio 14 d. sukanka lygiai 10 dienų nuo JAV prezidento rinkimų pabaigos ir trumpos preliminarių balsų skaičiavimo, kuri visada aiškiai įvardindavo nugalėtoją per šimtus metų JAV istorijos. Tačiau, dabar šis JAV klausimas yra nežinomas.

Taigi visos pasaulinės žiniasklaidos priemonės, tokios kaip CNN, piešia pono Bideno pergalę:

konspirologija, gandai, JAV, Rožių karas

Be to, perskaičius balsus už poną Bideną, paaiškėja, kad jo palaikymas didesnis nei Ronaldo Reigano, kurio vardu Amerika pavadino lėktuvnešį, tačiau ponas Bidenas tikrai neturi jokių pergalių.

Daugmaž realus rinkimų balsų pasiskirstymo žemėlapis atrodo taip:

konspirologija, gandai, JAV, Rožių karas

Pilkos spalvos nužymėtos valstybės, kuriose dirba tyrėjai, kurie uoliai perskaičiavo balsus, išimdami 1800 m. gimusius rinkėjus, taip pat biuletenius, kuriuos užpildė katės ir šunys:

konspirologija, gandai, JAV, Rožių karas

Tuo tarpu per Europą praėjo amerikiečių kariuomenės reidų banga, kuri patenka į įvairius duomenų centrus ir konfiskuoja abejotinus serverius, kurie buvo naudojami kištis į JAV rinkimus:

konspirologija, gandai, JAV, Rožių karas

konspirologija, gandai, JAV, Rožių karas

Vakar, 2020 m. Lapkričio 13 d., JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasakė kalbą rinkėjams. Pagrindinis šią kalbą komentuojančių politologų dėmesys, kaip įprasta, yra prikaustytas žodžiams, tačiau svarbiausia šioje D.Trumpo kalboje yra įvykio vieta. Ši vieta yra Baltųjų rūmų Rožių sodas, kuris yra retai naudojamas. Mes apie raudonų – baltų rožių karą minėjome, klausymas ką jis norėjo pasakyti, būdamas rožių sode?

Atsižvelgiant į tai, kad dabar net Elonas Muskas „retweetuoja“ tviteryje rožes - reikia galvoti, kad sąmokslo teoretikų įtarimai dėl Raudonos ir Baltosios rožės karo pradžios nėra nepagrįsti. Be to, paprastas amerikietis šiomis dienomis rašo tai:

konspirologija, gandai, JAV, Rožių karas

Aš esu iš Luizianos ir užsidirbu valydama namus ir butus. Vienas mano klientų, šiandien pas kurį valiau, dirba vyriausybėje. Namas yra labai prabangus, todėl savininkas yra labai didelis ir svarbus viršininkas.

Dabar šis vyras didžiausią dalį dirba, matyt, nuotoliniu būdu - jis buvo namuose, kai pas jį atvykau. Bet iškart po mano atvykimo jis kažkur dingo ir grįžo maždaug po valandos ir atrodė labai susijaudinęs - aš jo dar nebuvau tokio matęs. Tada jis atbėgo į vonią, kol aš ten valiau, kas buvo taip pat  taisyklių pažeidimas - jis niekada nepasirodo tuose kambariuose, kuriuose dirbu.

Atbėgęs į vonią, savininkas ėmė griebtis tualetinius reikmenys, man aiškindamas, kad dabar renka daiktus, nes reikia labai skubiai palikti miestą. Be to, tarsi ne jis išvažiuoja, o jis turi didelį furgoną, kuriuo jis kažką  ir išvežą.

Visa tai buvo labai keista, nes vyras dirba ne vežėju, o vyriausybei, federalams, o ne valstijos lygiu - jo svetainėje yra kompiuteris ir jame yra visokių federalinių emblemų ir ekrano užsklandų.

Rinkdamas drabužius savininkas tiesiogine to žodžio prasme šokinėjo iš kambario į kambarį ir atrodė labai sunerimęs. Paprastai jis yra labai ramus, labai malonus vaikinas. Šiandien jis atrodė visiškai išsigandęs, kas turėjo įvykti, kas jį supykdė?

Amerikos žmonės labai smarkiai reagavo į šią istoriją ir pradėjo merginai uždavinėti klausimus apie paslėptą Mao biustą jo kabinete, apie Lenino kūrinius knygų lentynoje ir pan. Tačiau iš tikrųjų klausimas atrodo labai rimtas ir kai kurie jau smulkūs federalai pradeda „dėti į kojas“. Akivaizdu, kad tai yra labai „mažos žuvytės“, kurios bus mėtomos po autobusu, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau