Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 13

Internetas blokuojamas. Prasidėjo raudonųjų ir baltųjų rožių karas?

Naktį iš 2020 m. Lapkričio 11–12 d. Amerika ir Vakarų Europa susidūrė su neįtikėtinu skaičiumi interneto sutrikimų:

konspirologija, JAV, karas, Elitas, internetas, sąmokslo teorijos

Atjungimo žemėlapis realiuoju laiku, kol jis veikia.

Tiksliau sakant, pirmosios nesėkmės prasidėjo lapkričio 11-osios rytą ir tęsėsi visą dieną, tačiau vakare nesėkmių skaičius pasiekė piką ir krito viskas, kas tik galėjo kristi:

konspirologija, JAV, karas, Elitas, internetas, sąmokslo teorijos

Labiausiai tikėtina, kad visa tai yra tik pradžia ir pagrindinė viršūnė bus pasiekta penktadienį, 13-ąją, po kurios ateis lapkričio 14-oji - tai yra, pasibaigs pirmosios „dešimt dienų tamsos“, per kurias JAV teisingumo departamentas turėjo tarsi surištas rankas ir jis negalėjo reaguoti į rinkimų sukčiavimą.

Pagal įstatymą DOJ neleidžiama imtis jokių specialių tyrimo veiksmų prieš rinkimų proceso pažeidėjus, 10 dienų po rinkimų. Ir tik 11 dieną pilkais apsiaustais ir šaltomis akimis žmonės gali ateiti pas kurį nors gubernatorių ir suimti jį kartu su savo tarnais - jei prieš tai buvo pastebėta, kad gubernatorius bando klastoti rinkimus savo valstybėje.

Apskritai dar nėra labai aišku, kas vyksta ir kas bus toliau, nepaisant to, labai tikėtina, kad po pirmųjų „dešimties dienų tamsos“ bus dar mažiausiai dešimt dienų, per kurias visur guls internetas. Todėl dabar pabandykime išsiaiškinti, kas vyksta, sutelkdami dėmesį į įvairių rūšių savininkų žinutes tinklo platformose. Tai, žinoma, nėra oficialūs Baltųjų rūmų pareiškimai, tačiau toks pareiškimas greičiausiai nebus ilgą laiką. Taigi.

Uncle „Intel“ Nr. 1: štai ką aš žinau. Aš esu JAV gynybos departamento rangovas ir tiesiogine to žodžio prasme mes tiesiog turėjome čia „FirstNet“ temą. „FirstNet“ yra privatus karinis internetas. Pirmieji reaguotojai taip pat gali prisijungti prie sistemos. Tai panašu į atsarginę karinės ir ryšių įrangos interneto kopiją, jei jos sugestų. Jie paminėjo 10 dienų scenarijų be interneto ir korinio ryšio, po kurio perėjo prie visai kitos temos. Tai viskas, ką žinau, neturiu jokios kitos informacijos, kodėl taip yra, kas, jų manymu, gali atsitikti, nes tai yra tyčinis naujienų nutraukimas. Bet pirmiausia galvoju apie tai, kad tai bus „Big Tech“ ir masiniai areštai. Na, ar kažkas panašaus - aš nežinau.

Internetinis blokuojamas. Prasidėjo raudonųjų ir baltųjų rožių karas?

Uncle „Intel“ Nr. 2: Atkreipkite dėmesį į tai, kad per kelias ateinančias dienas naujienose dažnai minimos rožės, o tai reiškia pagrindinio elito išnykimą.

konspirologija, JAV, karas, Elitas, internetas, sąmokslo teorijos

konspirologija, JAV, karas, Elitas, internetas, sąmokslo teorijos

Internetinis blokuojamas. Prasidėjo raudonųjų ir baltųjų rožių karas?

konspirologija, JAV, karas, Elitas, internetas, sąmokslo teorijos

Uncle „Intel“ Nr. 3: CŽV sveikinimai! Tiesą sakant, D.Trumpas laimėjo, o dabar mes esame sudarę susitarimą, kuris paliks nepaliestą nedidelę viršutinio elito atstovų grupę, o visos mažesnės žuvys bus mėtomos po autobusu. Dideli žmonės dabar palieka konferencijų sales pasibaisėję ir verkdami. Daugelis žmonių, kurie anksčiau save laikė neliečiamais, pastebi, kad jie labai klydo. Ir net mūsų viršininkas kažkur dingo, ir aš jums rašau žinutę iš mūsų departamento tualeto. Atkreipkite dėmesį į rožių paminėjimą naujienose artimiausiomis dienomis, tai yra pagrindinio elito dingimo signalas.

konspirologija, JAV, karas, Elitas, internetas, sąmokslo teorijos

Pateikiame pranešimų ekrano kopijas, nes GLP veikia dabar kas antrą kartą ir ją taip pat galima išjungti. Be abejo, mes taip pat abejojame dėl patikimumo, ką rašo tikri CŽV pareigūnai, tačiau GLP yra pagrindinė pasaulio sąmokslo platforma, ir jei kai kurie svarbūs dėdės nuspręs šiek tiek informuoti žmones apie tai, kas vyksta, jie apie tai praneš. Paprastai tokius pranešimus taip pat gauna „žvalgybos dėdės“.

Vienintelis dalykas, kurį reikia pažymėti, yra tai, kad su rožėmis viskas yra labai rimta, lapkričio 11 d. Rožės kažkaip pasirodė VISOS pagrindinės žiniasklaidos pagrindiniame puslapyje. Sąmokslo teoretikai tai laiko nuoroda į Raudonos ir Baltosios rožės karą - ginkluotų dinastinių konfliktų tarp Anglijos bajorų grupių 1455–1485 m. kovoje dėl valdžios tarp dviejų Plantageneto- Lankasterio ir Jorko dinastijos šakų - šalininkų. Apskritai istorija rodoma panašiai, kaip serijose sostų karai.

Atsižvelgiant į šią istorinę informaciją, griežtos sąmokslo teorijos rodo, kad kai tik laikraščiuose ir žurnaluose ima blyksėti rožės, tai turėtų būti aiškinama, kaip paslėpta žinia apie kažkokį sureguliavimą aukščiausiame pasaulio elite. Tačiau ne visada tiesiogiai kalbame apie „Raudonų“ ir „Baltųjų rožių“ karą - šiuo atveju viskas atrodo taip.

Tai reiškia, kad kritiniai nesutarimai aukščiausiuose pasaulio valdžios sluoksniuose dešimtmečiais augo kaip sniego gniūžtė ir 2000 m. rinkimai, per kuriuos demokratai (vienos iš pagrindinių pasaulio valdžios šakų atstovai) negalėjo išstumti savo kandidato, lėmė 2001 m. Rugsėjo 11 d. ... Tada viskas buvo nutylėta ir apkaltinta teroristais, tačiau dabar, panašu, taikaus sutarimo nebus ir pasaulio didmeistriai susirinko kur nors bunkeryje į susitikimą, kad išspręstų pasaulio šachmatų lentos likimą. Jei tikite cituotais pranešimais - visos pėstininkės skris nuo lentos, liks tik karaliai, vyskupai ir karalienės - tai yra rimtesni figūros.

Pasaulio šachmatų lentos pėstininkai yra labai labai dideli bosai, kurie yra tokie dideli, kad daugelis žmonių tikriausiai įsivaizduoja esą šachmatų figūros ir net šachmatininkais. Todėl, jei didmeistriai priėmė sprendimą iškelti pėstininkus prieš naują žaidimą, jūs jų nenušluosite vienu rankos mostu ir nesiųsite policininkų į savo gyvenamąją vietą. Akivaizdu, kad norint taikiai palaikyti techninį šio pereinamojo proceso procesą, buvo sugalvotas užtemimas - kad pėstininką būtų galima saugiai supakuoti į pančius ir tuo pačiu metu jis neturėtu laiko spausti jokių svarbių mygtukų, kurie jiems buvo patikėti spausti aukštesnio rango figūrai.

Nežinome, kiek tęsis naujasis „Raudonosios ir baltosios rožės karas“, tačiau belieka tikėtis, kad tai atitiks Europos scenarijų, kai riteriai kažkur plynoje vietoje mojavo kardais, o valstiečiai sėdėjo krūmuose ir stebėjo skerdynes. Nors scenarijus gali būti azijietiškas. Pavyzdžiui, Japonijoje samurajai rengė žudynes netoli jų padegtų gyvenviečių - tada ugnies liepsna gerai apšvietė mūšio lauką ir buvo galima žudytis visą parą. Todėl bus gerai, jei viršūnės apsiribos tik uždarymais, nes branduolinis karas gali taip būti, todėl mes stebime įvykių eigą ir rožes Lietuvoje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 10:28 Žemė per 2 000 šviesmečių pasislinko link supermasyvios juodosios bedugnės

Patarimas pažvelgti į save iš šono – naudingas net ir astronomijoje. Žemė ką tik tapo 7 km/s (~25 750 km/h) greitesnė ir maždaug 2000 šviesmečių priartėjo prie Paukščių Tako galaktikos centre esančios supermasyvios juodosios bedugnės.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 08:36 Kas yra cholesterolis ir kaip jis veikia žmogaus sveikatą?
Tvirtai įsigaliojo visuotinė nuomonė apie cholesterolio žalą, ypač vyresniame amžiuje. Mokslininkai tvirtina, kad cholesterolio būna visuose gyvuose organizmuose, net bakterijų citoplazmoje. Tai kas yra tas cholesterolis ir kaip jis veikia mūsų sveikatą?...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:25 Georgia attempt to steal the election will mean “Joe Biden and the people like him… will all go to jail”
In Georgia, the attempt to steal the election has been exposed by “pristine ballots,” with no markings, 98% for Biden.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 "Tinginių" troškinys su kalakutienos arba vištienos faršu ir kopūstais
Toks troškinys pas mus namuose yra gaminamas ganėtinai dažnai, nes jį visi mėgsta, o paruošti visai paprasta. Kartais jį paruošia net mano dukra, taip sutaupydama man laiko, kai būnu užsiėmusi kitais reikalais.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 People with disabilities oppose Canada’s proposed expansion of euthanasia law
The Parliamentary Committee on Justice and Human Rights had its third hearing on Bill C-7, the bill to expand Canada’s euthanasia law, on Tuesday November 10. Tuesday’s hearing heard testimony from several advocates and people with disabilities concerning the effect of Bill C-7 upon their community....

Skaityti daugiau