Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 11

JAV rinkimai – Amerikos pasiruošimas meteorų smūgiui?

Nuo 2020 metų pavasario ir labai keisto pasaulinio karantino įvedimo, konspirologai aktyviai diskutavo ir šia tema, apie patekimą į kažkokį asteroidų debesį, kuris netrukus pradės kristi visiems ant galvos. Dažniausiai spektaklio pradžia buvo įvardijamas lapkritis, tačiau prasidėjus JAV rinkimams visi kažkaip atitolo nuo meteoritų ir prikaustė akis prie JAV rinkimų apylinkių, kur prasidėjo perskaičiavimas. Tačiau, debesis vėl priminė apie save ir dabar visame pasaulyje aktyviai plinta žinia apie labai didelio meteorito kritimą Švedijoje:

Meteoritas nukrito tokiu geru paros metu, kad tai labai aiškiai parodė įvykio mastą. Tą akimirką saulė jau buvo išėjusi už horizonto, tačiau, kaip visada nutinka, priklausomai nuo platumos, kažkur jau buvo tamsu, o kažkur dangus tebebuvo šviesus. Nepaisant tokio atstumo tarp kamerų, tai yra šimtų kilometrų, meteoritas buvo matomas iš šių dviejų taškų. Tuo pačiu metu jis taip pat buvo girdimas - krentančio akmens ūžimas, praskriejo net per Norvegiją.

Lapkričio 8 d. Kažkas nukrito į Viduržemio jūrą:

Lapkričio 9 dieną fejerverkai buvo demonstruojami virš JAV rytinės pakrantės:

Kaip matote iš šių pranešimų - akmenų judėjimas šalia žemės paviršiaus, tapo gana tankus. Bet ar šie akmenys skraido grupėmis ar yra kažkokio didesnio branduolio fragmentas?

Asteroidas 153201 (2000 WO107), atrastas 2000 m. Lapkričio 29 d., dabar vadinamas pagrindiniu oficialiu įtariamuoju. Ir šiemet, taip sėkmingai sutapo, kas jis artimiausią atstumą nuo Žemės vėl pralėks lapkričio 29 d., galimai ir su šiuo asteroidų, pralėks ir kokios „atplaišos“ sukeldamos asteroidų lietų.  Taip pat, vėl kažkaip sutapo, šis atstumas bus 11,19 LD (atstumai iki Mėnulio).

asteroidas, konspirologija, sąmokslo teorijos, JAV, rinkimai

Manoma, kad 2000 WO107 skersmuo yra 500–800 metrų, todėl, jei jis staiga nuspręs priartėti prie Žemės ir nukristi, sprogimas bus dešimtys gigatonų TNT ekvivalento. 11,19 LD kelionės atstumas, žinoma, yra labai mažai tikėtinas - pažiūrėkime, kas dabar vyksta Italijoje:

Taigi Italijoje dabar vyksta didžiausi antikovido protestai Europoje. Tuo pačiu metu Italijoje, skirtingai nei kitose Europos šalyse, buvo daugybė politikų, kurie nuo oficialios tribūnos pasisako prieš blokavimą, prieš skiepus ir visa kita. Taip pat Italijoje yra mafija, kuri visus viršininkų blokavimus „nusispjovė“ - restoranai ir parduotuvės, kurias mafija turi po stogu, kaip dirbo naktimis, taip ir dirba. Tai yra, kyla interesų konfliktas ir Italijoje gali įvykti revoliucija. Bet ką ši įmanoma revoliucija turi bendro su asteroidu?

Faktas yra tas, kad vienas pagrindiniu Žemės susidūrimo su milžinišku akmeniu autoritetų yra laikomas ponas Efrainu Rodriguezu (Efrain Rodriguez), kuris prieš penkerius metus gavo, kažką panašaus į viziją. Kažkokie „malonūs ateiviai“ jam viską parodė taip aiškiai, kad vyras šiek tiek apstulbo ir savo pranašystėmis, pradėjo „bombarduoti“ net NASA. Žinoma, niekas tikslios datos p. Rodriguezui (Rodriguez) nepranešė, tačiau tai, ką jis matė, buvo visiškai tikra – prieš dvi ar tris dienas prieš asteroido kritimą, Italijoje įvyks kažkas panašaus į revoliuciją su Parlamento nusiaubimu ir kitais atributais. Nei pernai, nei užpernai, nei ankstesniais metais Italijoje net nekvepėjo apie jokias revoliucijas - ir staiga viskas kažkaip paaštrėjo.

Ir dar, viskas labai pablogėjo JAV, jei ne šiandien, tai rytoj jie gali įvesti karo padėtį. Gal visomis šiomis priemonėmis bus siekiama nustatyti tvarką po suklastotų rinkimų, tačiau gali būti, kad visos šios klastotės, pono Bideno pasklebimas, kaip nugalėtoją, buvo tiksliai sugalvotos siekiant įvesti karo padėtį likus kelioms dienoms iki meteorito smūgio.

Kaip pranešė  p. Rodriguezas (Rodriguez) NASAi - akmuo iš dangaus smūgiuos, kažkur Puerto Riko srityje. Banga, žinoma, Kalifornijos nepasieks, tačiau nukritęs tokio dydžio kaip 2000 WO107 meteoritas sukels didžiulės jėgos EMP poveikį, todėl geriau įvesti karo padėtį prieš asteroidą, o ne po jo. Bet, ar kažkas kris lapkričio 29 d., ar nenukris, ar kris, bet maždaug gruodžio mėnesį, kaip būrė vasarą? Mes dar nežinome atsakymų į šiuos klausimus, todėl toliau stebime įvykių eigą..

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.01.2021 laikas 19:41 Kaip gydytis vaisių ir daržovių žieve bei lukštais?

Kai kurių vaisių ir daržovių žievė bei lukštai yra vertinga gydomoji priemonė.

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 18:52 Kaip sergantiems peršalimo ligomis maudytis vonioje? Kiti gydymo būdai

Gana dažnai ginčijamasi, ar sergant peršalimo ligomis galima maudytis vonioje. Vieni mėgsta vandens procedūras ir mano, jog jos padeda gydyti įvairias ligas, ypač, jei į jas pribersite vaistinių augalų, jūros druskos ar įlašinsite eterinio aliejaus.

...

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 08:14 JAV pastebėtos dar dvi naujos koronaviruso mutacijos
Ohajo mieste atrastos dvi naujos koronaviruso variacijos, kurios, atrodo, atsirado pačiose JAV, trečiadienį (sausio 13 d.) paskelbė mokslininkai.

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 22:58 Situation Update, Jan. 15th, 2021 – DECLASS begins, CNN complicit in capitol raid
The Situation Update for Jan. 15th, 2021 covers five key breaking stories, all with “bombshell” implications for world events:

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 22:38 COVID-19 vaccine reactions being blamed on PEG, but could it be the body responding to mRNA transhumanist genetic reprogramming?

The medical establishment is playing dumb concerning the adverse events caused by Wuhan coronavirus (COVID-19) vaccines, blaming their occurrence on a relatively common, yet toxic, vaccine additive known as polyethylene glycol (PEG). However, untested modified RNA (mRNA) technology is m...

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 18:26 DEM RATS PANIC: President Trump Declassifies Russia Collusion Documents
President Trump is preparing to declassify all documents relating to the illegal Russia witch hunt instigated by the Obama administration in 2016.

Skaityti daugiau