Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 5

Laikas artėja prie „raudonos linijos“, po kurio pasaulis kardinaliai pasikeis

2020 m. gruodžio 3 d. mylimas lenkų aiškiaregis ponas Krzysztofas Jackowskis „YouTube“ tiesiogiai pasirodė su dabartiniu ir nelabai įdomiu vaizdo įrašu, kuriame pradėjo atsakinėti į lankytojų klausimus apie situaciją Lenkijoje. Tai yra, buvo nepaprastai įdomu lenkams, bet visiems kitiems - vienodai. Tačiau kažkur arčiau 15-osios minutės pas Krysztofą, kaip dažnai nutinka, jo profesijos žmonėms, atsitiko, kažkas panašaus į neplanuotą įžvalgą.

Paprastai Krysztofas laidai ruošiasi iš anksto, ramiai sėdėdamas savo kabinete ir bandydamas susikoncentruoti ties sensacijomis. Bet tada, kaip sakoma, gyvame eteryje jį „pramušo“ ir jis išsakė, tokius dalykus, apie kuriuos,  atsižvelgdami į pranašo reputaciją reikėtų žinoti visiems.

Taigi, kaip visi jau seniai pastebėjo, dabar pasaulyje, iš vienos pusės, vyksta kažkokia karštligiška veikla skiepais, pandemijomis, kariuomenės judėjimais ir pan., iš kitos - informacinėje erdvėje yra kažkokia bukumo tuštuma. Tai yra tarsi nieko nevyksta - visi šaukia arba dėl pandemijos, arba apie rinkimus JAV, o visa kita, yra nustumta kažkur į 33-ąjį planą.

Ir, kaip po savo vizijų paaiškino ponas Jackowskis, iš tikrųjų kalbame apie kažkokią raudoną įvykių demarkacijos liniją, apie kurią žino pasaulio ir Europos politikai, todėl dabar visi bijo šurmuliuoti, kad galėtų susitvarkyti savo reikalus iki peržengdami šią ribą.

Įvykiai po raudonos linijos, iki kurios pasaulyje karaliaus stuporas ir užmigimas, vyks arba globaliai, tai yra, tai lies ne tik Europą, arba viskas vyks JAV ir paveiks visą pasaulį. Bet kokiu atveju viskas bus kažkaip susiję su Viduriniais Rytais. Apie užsienį Krysztofas (24 min.) sako:

Pasaulyje nustatoma riba įvykiams, kurie turėtų prasidėti šiuo laikotarpiu, bet ne pas mus ir ne Europoje. Man atrodo, kad Lenkijos ir Europos valdovai žino šią sieną ir tai susiję su Viduriniaisiais Rytais. Ši riba buvo seniai apibrėžta, tariamai raudoną liniją, raudoną rėmelį ir prieš ją tvyro didžiulė tyla. Atrodo, kad ši riba, linija egzistuoją ilgą laiką, visą laiką, tačiau išlieka neaktyvi. Riba, linija - dabartinės situacijos pabaiga, pro kurią praėjus, įvyks kažkas kita, kuri sustiprins tai, kas vyksta dabar. Ir tai nėra susiję su epidemijomis. Linija, riba yra raudona, todėl visi skuba. Ir, kai, kažkas nutiks - tai nutiks STAIGIAI. Ir tai sukels jaudulį ir bendrą baimę visose šalyse. Aš visada bijau kokio nors didelio konflikto – ši mano vizija, dar nuo 2019 m. Kartais man atrodo, kas vyksta dabar ir kas bus - tai būtent tas konfliktas ir yra? Kartais man atrodo, kad per kalėdines šventes niekas pasaulyje nebus laimingas. Kalėdų nebus? Visiems pasaulyje šiomis dienomis bus blogai?

Tai beveik pažodžiui, nes monologo metu Krysztofas arba atitrūksta bandydamas susikaupti, arba įterpia ištraukas, nesusijusias su tema, bet ne mažiau įdomias ir vietomis bauginančias:

32:45 Turiu galvoje keturiasdešimtmetį gražų jauną vyrą su tamsia oda ir juodais plaukais, kuris tarptautiniame forume su šypsena veide, kaip sprendimų priėmėjų atstovas, pasakys ką nors labai grėsmingo, kuris pasklis po visą pasaulį.

13:00 ateis baltasis pirmadienis. Ir tai ne apie sniegą. Matau didžiulį miestą ir jis yra visiškai tuščias. Gatvėse visiškai nieko nėra ir matau tik retkarčiais pravažiuojančius teisėsaugos automobilių automobilius.

Tai yra keistos vizijos, kurias matė  Krzysztofas Jackowskis. Tiesioginiame eteryje. Be jokių paaiškinimų, nenurodant datų ar net mėnesių. Vienintelis dalykas, kurį visi pastebėjo iš karto, buvo tas, kad gruodžio 21 d. krinta vienas iš artimiausių pirmadienių, dėl kurio visi jau seniai triukšmauja. Bet kas tai bus? Koks naujas bioteroristinis išpuolis, dėl kurio visi atsidurs karantine sunkiau nei buvo pavasarį? O gal III pasaulinis karas? Arba daugybė teroristinių išpuolių JAV? O gal artėja asteroidas ir visų šalių valdžios institucijos, maždaug žinodamos datą, dabar šurmuliuoja? Arba valdžios šurmulys prieš atvykstant Nibiru ir nusileidus vyriausiajam Anunnakio gubernatoriui?

Niekas, žinoma, nežino jokių atsakymų - net pats Krzysztofas. Gali būti, kad viename iš kitų vaizdo įrašų jis pateiks keletą naujų savo vizijų detalių. Gali būti, kad pranešimus gaus kiti patikimi pranašai. O gal viską sužinosime tik per televizorių - kai kur nors tolumoje jau augs branduoliniai debesys, o levitanai iš ekrano su termometrais dantyse praneš, kad pasaulinė situacija kažkaip staiga kaista.

Nors, žinoma, gali gruodžio 21 d. nieko ir nebūti - įvyks vėliau arba niekada nebus. Mūsų užduotis yra laiku įspėti skaitytojus, kad kur nors gruodžio 14–21 dienomis tiek jiems, tiek mums staiga gali nebėgti vanduo iš vandens krano, pradings  internetas ir elektra, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:10 ‘Let the Hunger Games Begin’- Dystopian Fiction Comparisons As Joe Biden Calls For ‘Unity’
Joe Biden’s inauguration ceremony has been compared to ‘The Hunger Games,’ as many found strange parallels to the dystopian sci-fi movie, whose themes include anything BUT “unity” which the new president spoke of yesterday....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 Antifa and Black Lives Matter rioter present at Capitol Hill arrested and charged by feds
A prominent progressive activist and Antifa and Black Lives Matter rioter who was seen leading people into the U.S. Capitol on Jan. 6 during that day’s civil unrest has been charged by the Department of Justice.

Skaityti daugiau