Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 25

Teroristų išpuolis Nešvilyje, Tenesio valstijos sostinėje. Pranašystė pildosi?

Ankstų 2020 m. gruodžio 25 d. rytą (maždaug 5:40 val. vietos laiku) Tenesio sostinės mieste Nešvilyje įvyko stiprus sprogimas:

Apie sprogimo priežastis, sužeistuosius ir žuvusiuosius šiuo metu nepranešama - tik žinoma, kad į įvykio vietą atvyko krūva FTB agentų ir policijos. Jie taip pat rašo, kad kaimyninių vietovių gyventojai pajuto net nedidelį žemės drebėjimą, o sprogimo garsas buvo girdimas daugelį kilometrų (iki 50 mylių!):

Šiuo metu vaizdo įrašo iš įvykio vietos nepakanka galutinėms išvadoms padaryti, tačiau panašu, kad kalbame apie mažo automobilio susprogdinimą sprogmenimis. Nuo didelio furgono sprogimas būtų daug stipresnis, o sprogus vilkikui sugriūtų kaimyniniai pastatai.

Nepaisant to, sprogimas nuvertė dalį sienos - matyt, būtent ten ir stovėjo sprogmuo. Taip pat atrodo, kad viduryje gatvės išdegusios nuolaužos yra to paties automobilio fragmentai.

konspirologija, JAV, pranašystės, išpuolis, provokacijos, teroro aktas

Na, o dabar kyla klausimas: kas tai buvo ir kas bus toliau?

Atsižvelgiant į sunkią JAV vidaus politinę situaciją, galima pagalvoti apie specialią diversiją arba teroristinį išpuolį. Pavyzdžiui, apie teroristinį išpuolį, tuo tikslu, kad visus priverstų susimąstyti apie valdžios nuvertimą ir viską dar labiau paaštrintų. O, gal tai tiesiog, masių nukreipimas, kad žmonės galvotų, ne apie prezidento įvairius reikalus. Taigi, D.Trampo šalininkai dabar pasakys, kad demokratai tai padarė, demokratai - kad tai padarė D.Trampo šalininkai, o tikrieji sprogdinimo organizatoriai sėdės už tūkstančių kilometrų ir trins rankas - ši galimybė taip pat neatmetama.

Šiandien, kai kalbama apie teroristinius išpuolius ir įvairias diversijas, valdžios nuvertimą, organizatoriai kažką daro su didele galia. Granatos, esančios šiukšliadėžėse, niekam nebedaro įspūdžio, o po rugsėjo 11 dienos įvykių amerikiečius gali nustebinti tik dar didesnė ekstremali situacija. Nepaisant padarytos žalos, sprogimas Nešvilyje neturi tokio masto, koks reikalingas visuotiniam šokui, todėl Nešvilis gali būti tarsi apšilimas - dabar sprogimų bus daugiau. Be to, nėra faktas, kad jie bus tik JAV, nes mes nežinome, kas už to slypi.

Tačiau svarbiausia, kad pagrindinis valstybės dienraštis The Tennessean pažadėjo teroristinį išpuolį, netgi branduolinį, 2020 m. vasarą. Jame buvo reklamuojamas šis viso puslapio skelbimas: „Esame įsitikinę, kad ne tik pasakysime jums, bet ir pateiksime įrodymų, kad islamistai ketina susprogdinti branduolinį įrenginį Nešvilyje, Tenesyje, 2020 m. liepos 18 d.

konspirologija, JAV, pranašystės, išpuolis, provokacijos, teroro aktas

Apie tai išsamiai buvo kalbamą užsienio portaluose ir socialiniuose tinkluose dar 2020 m. liepos mėnesį.

Liepos 18 d. nieko nenutiko, bet atėjo gruodžio 25 d. - ir tas pats miestas pasirodo naujienose. Tuo pačiu metu policininkai dabar su dozimetrais laksto po apylinkes ir kažko ieško:

 

konspirologija, JAV, pranašystės, išpuolis, provokacijos, teroro aktas

Apskritai, atsižvelgiant į keistą The Tennessean pranešimą, situacija atrodo gana bauginanti, todėl stebime įvykių eigą.

 

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 11:15 Vaistažolės gražiajai žmonijos pusei
Amžinas klausimas - kokia turi būti ideali moteris? Ieškodami atsakymo į šį klausimą, skulptoriai kūrė nuostabias skulptūras, poetai - nepakartojamas eiles, rašytojai - stulbinamus šedevrus. Visa tai buvo skiriama puikiajai žmonijos daliai - moterims, jų nepakartojamam žavesiui ir kerinčiam moterišk...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Major events show CNN complicit in Capitol raid
After infiltrating the Capitol on Jan. 6 while dressed as a “Trump supporter,” far-left extremist John Sullivan was interviewed by CNN‘s Anderson Cooper, who promoted Sullivan’s “work” and referred to him as a “journalist,” despite lacking any credentials....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Why hasn’t Jack Dorsey been arrested for lying under oath about Twitter’s censorship policies?
The latest Project Veritas bombshell exposes Twitter CEO Jack Dorsey as a lying traitor who, contrary to what he told Congress under oath, is actively censoring conservatives on his tyrannical platform.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows To End Trump’s Asylum Policies

Guatemalan officials have reported that thousands migrants are on the move from Honduras.

Skaityti daugiau