Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 25

Žmonės buvo įspėti apie teroristinį išpuolį Nešvilyje dar valandą prieš sprogimą?

Praėjo tik kelios valandos nuo Nešvilio, Tenesio, teroristinio išpuolio, tačiau skaitmeninis amžius duoda apie save žinoti ir informacija pradeda stebėtinai greitai formuoti galvosūkį. Taigi, tinkle ką tik pasirodė piliečio pastaba, kurios esmė yra tokia:

Atvykau į Nešvilį aplankyti mamos, jos butas yra antrame aukšte, tiesiai virš sprogimo vietos. Apie 4.30 val. gatvėje mus pažadino šūviai. Panašu, kad jie šaudė į orą. Pažvelgiau pro langą ir pamačiau ten stovintį RV (mobilų namą). Tada ant šio furgono garsiakalbis įsijungė ir pradėjo perduoti pavojaus pranešimą su pasiūlymu pasišalinti kuo skubiau. Iš pradžių to nesureikšminau, bet kai furgonas pasakė, kad mums liko tik 15 minučių, aš iškart griebiau šeimą ir evakavomės, kaip liepta. Sėdome į automobilį ir išvažiavome iš dabar pavojingos zonos ir sustojome prie stadioną. Ir mes laukėme, kas bus. Tai užtruko apie 20 minučių, po to įvyko trenksmas. Liepsna buvo iki pagrindinis miesto dangoraižio.

Pranešimas nukopijuotas iš ekrano:

konspirologija, JAV, Išpuolis, provokacijos, teroro aktas

Dangoraižis, su kuriuo lyginamas liepsnos aukštis:

konspirologija, JAV, Išpuolis, provokacijos, teroro aktas

Dangoraižis yra šalia sprogimo vietos, todėl aukščio palyginimas čia akivaizdžiai nėra tikslus:

Žmonės buvo įspėti apie teroristinį išpuolį Nešvilyje dar valandą prie

Kadangi žmonės aplinkui ir dažnai meluoja, tikėti vien šio piliečio žodžiais nepakanka, tačiau yra ir kita žinia, kur ji parašyta maždaug taip pat:

Taip pat yra vaizdo įrašas iš stebėjimo kameros, matome žmonių ten nėra nė kvapo:

Taigi, viskas yra gryna tiesa: prieš sprogimą žmonėms buvo liepta evakuotis. Kažkokie stebėtinai malonūs teroristai atsirado, siekdami visiškai nesuprantamų tikslų. Bet kokie yra šie tikslai - parodys tik įvykių eiga. 

Atnaujinimas: kas įvykdė šia operacija skaitykite PASIRENGKITE KARUI: Po sausio 6-osios tikėkitės, kad visas pragaras atsilaisvins Amerikoje (anglų kalba) ten aprašoma.

Naujos detalės Nešvilio sprogimas iš tikrųjų buvo smūgis raketa, o taikinys buvo AT&T / NSA maršrutizatorių kompleksas įrenginio „šnipų centras“, leidžiantis NSA šnipinėti visus telefoninius pokalbius ir bet kokių asmenų, naudojančių AT&T tinklą, telefono tekstus.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 11:04 Ilgai orkaitėje keptas jautienos kumpis
Aš nerealiai mėgstu ruošti įvairiausius patiekalus orkaitėje ir niekada nenustosiu kartoti, kad tai vienas iš pačių lengviausių būdų pagaminti maistą. Juk ir patys žinote - tiesiog sudedate ingredientus į puodą, o visa kita tik laukimas, kol iškepa nuostabus patiekalas....

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 10:09 Keto blyneliai (iš migdolų ir kokosų miltų)
Paskutiniu metu stengiuosi kaip įmanoma valgyti mažiau baltų miltų. Juos stengiuosi pakeiti sveikesniais miltais, pvz. migdolų arba kokosų. Tokie keto mitybai tinkantys blynai yra būtent ir yra gaminami su šiais miltais....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau