Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 28

Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus riaušių dieną", - pirmadienį pranešė Chadas Pergramas (Chad Pergram).

M. Stengero mirties aplinkybės yra akylai saugomos ir kol kas nėra aiškios.

1) "Fox" patvirtina, kad mirė Senato ginklų seržantas Maiklas Stengeris, kuris Kapitolijaus riaušių dieną vadovavo Senato apsaugai.

M. Stengeris turėjo liudyti staiga suplanuotame viešame sausio 6 d. viešame Kongreso komiteto posėdyje, kuris turėjo įvykti 13 val. dieną prieš tai, kai buvo rastas negyvas. Pranešimuose nurodoma, kad posėdis buvo paskirtas dėl "neseniai gautų įrodymų".

Maiklas Stengeris buvo priverstas išeiti iš darbo po sausio 6 d. protestų Kapitolijuje. Atstovų rūmų ginklo seržantas Polas Irvingas vėliau pranešė apie savo atsistatydinimą, kaip paskelbė Atstovų rūmų pirmininkė Nensi Pelosi. Nuo sausio 16 d. atsistatydino ir Kapitolijaus policijos viršininkas Stivenas Sundas (Steven Sund).

Atsistatydindamas Sundas parašė laišką, kuriame griežtai kritikavo saugumo ir atsargumo priemonių trūkumą Kapitolijuje.

Nacionalinės bylos (National File) pranešimas: Mėnesį prieš mirtį Stengeris liudijo Kongrese dėl sausio 6 d. protestų.

"Apibendrinant galima pasakyti, kad visada, kai ruošiatės dideliam renginiui, turite apsvarstyti tam tikros formos pilietinio nepaklusnumo per šias demonstracijas galimybę ir atitinkamai planuoti", - savo liudijime sakė Stengeris. "Sausio 6 d. įvykiai peržengė nepaklusnumo ribas. Tai buvo smurtinis, koordinuotas išpuolis, kurio metu gyvybių nuostoliai galėjo būti daug didesni."

Buvęs sargybinis turėjo dar kartą liudyti, šį kartą - prieš viešus sausio 6 d. Kongreso komiteto posėdžius. Posėdis, kuriame bus pristatomi "neseniai gauti įrodymai", staiga buvo paskirtas rytoj 13 val.

Vasario mėnesį Pergramas pranešė apie Kapitolijaus saugumo vadovų parodymų "neatitikimus". Tai apima ir Sundo, ir Stengero parodymus.

"Top GOPer on Hse Admin Cmte Davis on Senate's Capitol riot hrng: Pergram 2021 m. vasarį tviteryje rašė: "Buvusio USCP viršininko Sundo, buvusio Atstovų Rūmų ginkluotės seržanto Paulo Irvingo (Paul Irving) ir buvusio Senato ginkluotės seržanto Michaelo Stengerio parodymuose buvo didelių neatitikimų".

Be to, Krašto saugumo ir vyriausybės reikalų komiteto darbuotojų ataskaitoje Sundas, Irvingas ir Stengeris kaltinami tuo, kad sausio 6 d. nepranešė Nacionalinei gvardijai.

"Stivenas Sundas (Steven Sund) niekada nepateikė oficialaus prašymo Kapitolijaus policijos valdybai dėl Nacionalinės gvardijos paramos prieš sausio 6 d.", - sakoma ataskaitoje. "Vietoj to Stevenas Sundas neoficialiai kalbėjosi su Atstovų Rūmų ginkluotės seržantu Paulu Irvingu ir Senato ginkluotės seržantu Michaeliu Stengeriu apie galimą Nacionalinės gvardijos paramos poreikį. Niekas niekada neaptarė Nacionalinės gvardijos paramos galimybės su Kapitolijaus architektu, trečiuoju balsuojančiu Kapitolijaus policijos valdybos nariu."

Maiklas Stengeris - ne pirmas Kapitolijaus apsaugos komandos narys, žuvęs per kelis mėnesius po 2021 m. sausio 6 d. Po šio įvykio nusižudė keturi tą dieną budėję Kapitolijaus policijos pareigūnai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau