Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 17

Per pastarąsias 2 savaites JAV per "keistus įvykius" sunaikinti 4 gamtinių dujų įrenginiai

Kaip neabejotinai žinote, šiais metais JAV pagrindiniuose maisto gamybos objektuose kilo keletas labai keistų gaisrų. Valdžios institucijos tvirtina, kad kiekvienas iš šių gaisrų buvo "nelaimingas atsitikimas" ir kad čia "nėra nieko blogo". Tačiau dabar tas pats pradeda vykti ir energetikos pramonėje.

Per pastarąsias kelias savaites ypač daug "paslaptingų sprogimų" įvyko gamtinių dujų įmonėse. Žinoma, dujų kainos visame pasaulyje smarkiai šoktelėjo, todėl ši "keistų įvykių" virtinė įvyko labai įtartinu metu.

Šeštadienį Medforde, Oklahomoje, labai svarbiame gamtinių dujų objekte įvykęs didžiulis sprogimas atsidūrė visos šalies laikraščių antraštėse. Toliau pateikiamas CBS News pranešimas:

Šeštadienio popietę didelis gaisras apėmė gamtinių dujų gamyklą nedideliame Medfordo miestelyje Oklahomos šiaurėje. Socialiniuose tinkluose paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti šimtus metrų į orą kylančios stiprios liepsnos ir dūmai. Gaisras kilo "ONEOK" valdomoje "gamtinių dujų skysčių frakcionavimo gamykloje", patvirtino bendrovės atstovas spaudai "CBS News" pranešime.

Sprogimas, sukėlęs šį gaisrą, buvo toks didelis, kad iš tikrųjų buvo užfiksuotas pagal Richterio skalę. Apie tai praneša "The Economic Collapse Blog":

Iš gamyklos besiveržiančius juodus dūmus buvo galima matyti daugybę mylių aplink, o padaryta žala tikriausiai dar ilgai sutrikdys gamyklos veiklą. Vos prieš dvi dienas netoli Hjustono (Teksaso valstija) įvyko dar vienas "paslaptingas sprogimas"...

Toliau pateikiama informacija iš "Fox":

Pareigūnai teigia, kad po to, kai ketvirtadienį Fort Bend apygardoje esančiame lauke įvyko sprogimas gamtinių dujų vamzdyne, gaisras jau užgesintas. Pasak Fort Bend apygardos 1 apylinkės konsteblio tarnybos, sprogimas įvyko prieš 11 val. ryto 15400 JoAnn kvartale netoli FM 1952, į vakarus nuo Orchard.

Netoliese gyvenantys žmonės pranešė, kad sprogimo metu išgirdo "garsų sprogimą".

Ar normalu, kad per tris dienas įvyko du tokie dideli gamtinių dujų sprogimai? Ne, nėra.

Ir svarbu pažymėti, kad pastaruoju metu būta ir kitų "įtartinų sprogimų". Praėjusį mėnesį didžiulis sprogimas suskystintųjų gamtinių dujų terminale Kvinto saloje, Teksase, baigėsi tuo, kad "iš rinkos buvo pašalintas didelis kiekis kuro".

Apie šį incidentą pranešė NPR:

Dėl sprogimo suskystintų gamtinių dujų terminale Teksase sunerimo netoliese gyvenantys gyventojai, be to, dėl jo iš rinkos dingo nemažas kiekis kuro, o jo paklausa pasaulyje sparčiai auga. Ketvirtadienį bendrovė pranešė, kad po gaisro eksporto įmonėje "Freeport LNG" mažiausiai tris savaites nedirbs.

Daugelis internete atkreipia dėmesį į tai, kad birželio 27 d. įvyko dar vienas labai neįprastas gaisras objekte Valdeze, Aliaskoje. Toliau pateikiama informacija iš ADN:

Pirmadienio popietę Valdezo naftos perdirbimo gamykloje užsidegusi autocisterna antradienį sustabdė degalų krovos darbus gamykloje, teigia valstijos pareigūnai. Pasak Aliaskos aplinkos apsaugos departamento, sprogimo metu sunkvežimis krovė dyzeliną.

Senais laikais apie tokį atsitiktinį gaisrą niekada nebūtų buvę net užsiminta naujienose. Tačiau dabar, kai kyla visi kiti gaisrai, žmonės yra budrūs.

Vėl ir vėl įvyksta tikrai keistų nelaimingų atsitikimų, ir žmonės nori atsakymų.

Tuo tarpu pasaulinis technokratinis elitas siekia užgrobti mūsų žemę ir gamtos išteklius, įskaitant vandenį. Ar elitas kariauja su žmonija?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau