Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 29

Sabotažas? Keturiose valstijose paskelbus nepaprastąją padėtį, paslaptingai sudegė dar viena naftos perdirbimo gamykla

Po didžiulio gaisro Indianos naftos perdirbimo gamykloje federalinė vyriausybė paskelbė nepaprastąją padėtį Ilinojaus, Indianos, Mičigano ir Viskonsino valstijose.

Pranešama, kad gaisras sunaikino elektros energijos ir aušinimo vandens sistemas "BP Whiting" gamykloje Indianoje.

JAV Transporto departamentas ir Federalinė automobilių vežėjų saugos administracija pranešė, kad dėl gaisro "nenumatytas BP Whiting naftos perdirbimo gamyklos uždarymas" paveikė benzino, dyzelino ir reaktyvinių degalų tiekimą keturiose Vidurio Vakarų valstijose

Praneša Theepochtimes.com: Pagal šią deklaraciją suteikiami ištekliai, skirti nedelsiant transportuoti benziną, dyzeliną ir reaktyvinių variklių degalus į keturias valstijas, kuriose jaučiamas arba numatomas jų trūkumas. Ilinojus, Indiana, Mičiganas ir Viskonsinas paprastai gauna iki 25 proc. degalų iš BP Whitingo naftos perdirbimo gamyklos.

Vykdant nepaprastosios padėties paskelbimą, automobilių vežėjams ir vairuotojams, kurie tiesiogiai padeda ekstremaliosios situacijos paveiktose valstijose, nebus taikomas federalinis 49 CFR § 395.3 reglamentas, pagal kurį turtą gabenančioms transporto priemonėms taikomas maksimalus važiavimo laikas.

Tačiau, kai vairuotojas grįžta į įprastą darbą po darbo, susijusio su ekstremaliosios situacijos padarinių likvidavimu, jam reikės padaryti 10 valandų pertrauką, jei jis 14 ar daugiau valandų dirbo ekstremaliosios situacijos padarinių likvidavimo darbus.

Amerikos automobilių asociacijos (AAA) duomenimis, rugpjūčio 27 d. keturių valstijų vairuotojams vidutinės degalų kainos svyruoja nuo 3,62 JAV dolerio Viskonsine iki 4,176 JAV dolerio Ilinojaus valstijoje.

Tuo tarpu CBOB, įprastos rūšies benzinas, Čikagos apylinkėse rugpjūčio 25 d., praėjus dienai po naftos perdirbimo gamyklos uždarymo, pabrango 30,5 cento už galoną. Tą pačią dieną itin mažo sieringumo dyzelinas pabrango 17 centų.

Įmonė "BP Whiting" paprastai per dieną perdirba daugiau kaip 400 000 barelių naftos. Tai šešta pagal pajėgumą gamykla Jungtinėse Valstijose ir didžiausia bendrovės gamykla šalyje, teigia JAV energetikos informacijos administracija.

Vykdomasis įsakymas Mičigane

Mičigano gubernatorė demokratė Gretchen Whitmer, reaguodama į gresiančią krizę, išleido vykdomąjį įsaką, kuriuo skelbiama nepaprastoji padėtis energetikos srityje, kuri galios iki nepaprastosios padėties pabaigos - apibrėžiamos kaip tiekimo problemos, susijusios su naftos perdirbimo gamyklos gaisru, - arba iki rugsėjo 15 d., atsižvelgiant į tai, kuri data bus ankstesnė.

Šiuo žingsniu siekiama atlaisvinti didesnį dujų tiekimą ir pašalinti bet kokias dujų tiekimo kliūtis, kad sutrumpėtų laukimo laikas degalinėse, sakoma gubernatoriaus pareiškime.

"Po gaisro ir elektros energijos tiekimo nutraukimo BP naftos perdirbimo gamykloje Indianoje imuosi veiksmų, kad padėčiau patenkinti Mičigano valstijos degalų poreikius", - sakė Whitmer. "Whitingo gamykloje įvykusio gedimo poveikis bus plačiai paplitęs visame mūsų regione, todėl imuosi aktyvių veiksmų, kad padėčiau Mičigano gyventojams gauti degalų, kurių reikia jų automobiliams važiuoti, ir padėčiau įmonėms užtikrinti jų produktų judėjimą."

Paskelbus nepaprastąją padėtį energetikos srityje, valstijoje imamasi dviejų laikinų veiksmų. Pirmuoju atveju degalų vežėjai bus atleisti nuo pareigos laikytis maksimalių savaitinių vairavimo ir darbo valandų limitų. Antruoju bus "laikinai sustabdytas tam tikrų įstatymų ir kitų teisės aktų galiojimas, siekiant paspartinti perėjimą prie rudeninio degalų tiekimo ir pasinaudoti turimomis degalų atsargomis, priklausomai nuo to, ar Aplinkos apsaugos agentūra padarys panašius pakeitimus".

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau