Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Liepos » 7

WEF vidinis darbuotojas pripažįsta, kad Kanados gaisrai naudojami amerikiečiams nuodyti

Kanados gaisrai naudojami amerikiečiams nuodyti

WEF įsiskverbusi Kanados valstybė yra naudojama kaip nulinis taškas, kad būtų pradėta niokojanti cheminė ataka prieš Jungtines Amerikos Valstijas, siekiant užnuodyti gyventojus, sutrumpinti mūsų gyvenimo trukmę ir ištuštinti žemę.

Pasak Pasaulio ekonomikos forumo informatoriaus, kuris perspėja, kad elitas dar tik pradeda įgyvendinti savo nedorą planą visame pasaulyje, suklastotus Kanados miškų gaisrus suorganizavo globalistų elitas, kad užnuodytų mūsų orą, vandenį ir dirvožemį.

Daugiau: apie WEF ir ne tik... darbelius rasite pasaulio įvairenybės, medicinos įdomybės.

Prisimenate, kai Klausas Švabas (Klaus Schwab) gyrėsi, kad visiškai įsiskverbė į Kanados vyriausybę? Jis nejuokavo.

Šiuo metu Trudeau režimas yra tik marionetinė vyriausybė, vykdanti Davoso elito nurodymus ir pasirengusi vykdyti nusikaltimus žmonijai, kad įgyvendintų savo globalistinę darbotvarkę.

Baigęs savo Kovidų seriją, globalistų elitas pereina prie kito etapo. Kas toliau? Atsakymas - chaosas. Visiškas ir absoliutus chaosas.

Birželio 2 d. Kvebeke, Kanadoje, kilo daugiau kaip 100 miškų gaisrų, iš kurių 10 oficialiai nekontroliuojami. Trudeau netruko kaltinti klimato kaitą.

Tačiau buvo tik viena problema. Gaisrai elgėsi ne kaip įprasti miškų gaisrai. Užuot plitę organiškai, visi šie gaisrai kilo lygiai tuo pačiu metu. Ir mes turime įrodymų. Šį didžiulį gaisrų protrūkį "Youtube" svetainėje užfiksavo geologijos veteranas DutchSensi. 

Nenatūraliai prasidėję miško gaisrai ir toliau elgėsi kitaip nei bet kuris kitas gaisras istorijoje.

Pirmiausia, jie neskleidžia dūmų, o skleidžia stiprų cheminį kvapą, dėl kurio dešimtims milijonų žmonių stipriai skauda galvą ir pykina.

Globalistų karas prieš mūsų sveikatą įsibėgėjo kilus Kovido plandemijai, o dabar elitas pasiekė kitą savo seniai skelbto plano etapą.

Žmonių balsas jau atskleidė Bilo Geitso (Bill Gates) planą priversti žmoniją nustoti valgyti mėsą ir pradėti valgyti jo netikrą laboratorijoje užaugintą jautieną, kuri, kaip tik taip atsitiko, žmonėms sukelia turbo vėžį.

Nesitenkindamas mėsos pakeitimu sintetiniu kancerogeniniu mėšlu, B. Geitsas taip pat siekia užnuodyti vaisius ir daržoves - milijonus dolerių skiria planui padengti visus vaisius ir daržoves nematomu produktu, kurio neįmanoma pašalinti, kad ir kaip stipriai jį šveitėte.

Ir spėkite ką? Šis produktas taip pat yra kancerogeninis. Pastebėjote, kad čia ryškėja tam tikras modelis?

Kanados miškų gaisrai yra šio prieš žmoniją nukreipto sąmokslo dalis, tiesiogine to žodžio prasme padengusi didžiuosius miestus formaldehidu ir benzinu.

Daugiau: apie WEF ir ne tik... darbelius rasite pasaulio įvairenybės, medicinos įdomybės.

Dešimtys milijonų žmonių JAV kvėpuoja šiuo nuodingu oru, nes Kanados gaisrų dūmai sklinda į pietus ir kai kuriuose didžiuosiuose šalies miestuose dangų nudažo drumsta ruda spalva.

Tai ne tik Niujorkas ir Sinsinatis. Mičigane ir daugelyje kitų JAV miestų formaldehido kiekis viršija visas ribas.

Pasak didžiosios žiniasklaidos, nėra jokių įrodymų, kad taršoje yra formaldehido. Tačiau ar matėte įrodymų, kuriuos pateikė susirūpinęs vietos gyventojas, atliekantis savo tyrimą.

Šiuo metu jie tiesiogine prasme liepia mums netikėti tuo, ką matome savo akimis.

Kuo jūs tikėsite: ar savo dramblio kaulo bokštuose įsitaisiusia pagrindine žiniasklaida, ar žmogumi, kuriam tenka kvėpuoti šia medžiaga?

Pagrindinės žiniasklaidos sargai taip pat sako, kad mums neleidžiama klausti, kodėl JAV miestuose oras yra toksiškesnis nei Kanadoje, kur iš tikrųjų dega vadinamieji miškų gaisrai.

Kodėl oro kokybė tokiuose miestuose kaip Čikaga, Pitsburgas, Detroitas ir Vašingtonas yra blogesnė nei Kanadoje?

Situacija visiškai beprasmiška, nebent tai būtų gudriai sukurto sąmokslo prieš žmoniją dalis, nes tokiu atveju tai visiškai logiška. Globalistų elitas nuodija mus, trumpina gyvenimo trukmę, mažina pasaulio gyventojų skaičių ir suteikia sau pretekstą įvesti drakonišką klimato kaitos politiką, įskaitant uždarymą ir baudžiamuosius mokesčius.

Tai pretekstas, kurio reikia Naujajai pasaulio tvarkai, kad ji galėtų ir toliau mus užrakinti. Pasak Baideno klimato kareivio Džono Kerio (John Kerry), pasaulinis elitas taps dar "karingesnis".

Klausas Švabas (Klaus Schwab) jau kelerius metus grasina sukelti katastrofišką stichinę nelaimę. Jis liepė mums ruoštis gyventi piktesniame pasaulyje.

Kitoje iki galo įsiskverbusioje WEF šalyje, Emanuelio Makrono Prancūzijoje, matome WEF žmonijos vizijos rezultatus.

Daugiau: apie WEF ir ne tik... darbelius rasite pasaulio įvairenybės, medicinos įdomybės.

Prancūziją parklupdė visuotinės riaušės ir smurtas, sugriauta tūkstančiai pastatų, o smegenis praplovę liberalai maldauja valdžios institucijų nesuimti nė vieno, kuris nėra baltaodis, nes tai būtų rasizmas.

Prancūzija krito. O Klauso Švabo marionetė Emanuelis Makronas (Emmanuel Macron) negalėjo būti labiau patenkintas savo darbu - jis šventė su Eltonu Džonu (Elton John), o Paryžius degė.

Pasaulio ekonomikos forumas jau kelerius metus giriasi savo planais depopuliuoti pasaulį. Ar ne laikas patikėti jų žodžiais?

Pasaulio naujienos kitaip: Planet-Today.com

Įdomus pasaulis:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale.

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.06.2019 laikas 09:18 Receptai | Patiekalai Sveikuoliški moliūgų blynai

Gardžių ir sveikų moliūgų blynų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 12:56 Receptai | Patiekalai Tinginiai virtinukai su bulvėmis

Tiesiogiai per 10 minučių paruošiame tikrą gardumyną! Ingredientai: 400 g bulvių; 150 g miltų; 1 a. š. druskos; 2-3 v. šaukštai augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:45 Receptai | Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo
Vidurių užkietėjimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo, receptai nuo vidurių užkietėjimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
27.02.2024 laikas 22:01 Česnakai nuo parazitų - Ogulovo Čingischano receptas
Čingischano receptą sudaro kas? Jis neturėjo laiko gydyti karių. Juk vyko ordos. Jei paklaustumėte bet kurio veterinarijos gydytojo, nuo ko serga gyvūnai? Veterinaras jums atsakys, kad parazitais. Žmonės serga nuo parazitų. O paprasčiausias vaistas -...

Skaityti daugiau

27.02.2024 laikas 18:15 Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2024 m. vasario 28 d.
Ši diena palanki planuoti ateities žingsnius ir organizuoti savo laiką. Skirkite laiko užduočių sąrašams sudaryti ir susidėliokite prioritetus. Tai padės jums būti produktyvesniems ir efektyvesniems. Sutelkite dėmesį į bendravimą su šeima ir draugais...

Skaityti daugiau

27.02.2024 laikas 10:38 "Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?
Šį statinį oficialūs kinų istorikai atkakliai vadina "tvirtove", nors visiškai akivaizdu, kad iš tiesų tai nėra tvirtovė. Ji yra kalnuose netoli Hečino miesto Šansi provincijoje ir, kaip bebūtų keista, neturi jokio oficialaus pavadinimo....

Skaityti daugiau