Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Pasaulis » 2023 » Rugpjūčio » 20

WEF skelbia, kad dramatiškas gyventojų skaičiaus mažėjimas yra ‘naudingas planetai’

WEF skelbia, kad dramatiškas gyventojų skaičiaus mažėjimas

Pasaulio ekonomikos forumas paskelbė, kad dramatiškas pasaulio gyventojų skaičiaus mažėjimas yra "naudingas planetai", nes "mažiau sielų Žemėje reiškia mažesnę taršą".

Anot aukšto lygio WEF pareigūno, visame pasaulyje mažėjantis gimstamumas kartu su mirčių skaičiumi, išaugusiu po javapjūtės, padės mūsų planetai išgydyti dešimtmečius trukusią žmogaus sukeltą klimato kaitą:

WEF skelbia, kad dramatiškas gyventojų skaičiaus mažėjimas

 Oksfordo profesorė Sarah Harper yra labai įtakingas žmogus. Telegrafo straipsnyje, kuriame išvardyti jos įgaliojimai, pamiršta paminėti, kad ji yra Pasaulio ekonomikos forumo Pasaulinės darbotvarkės visuomenės senėjimo klausimais tarybos narė.

WEF skelbia, kad dramatiškas gyventojų skaičiaus mažėjimas

Summit.news pranešimai: Harper džiaugiasi pastaruoju metu sumažėjusiu gimstamumu:

Harper sakė "Telegraph": "Manau, kad gerai, jog dideles pajamas gaunančios ir daug vartojančios pasaulio šalys mažina gimstančių vaikų skaičių. Aš tai vertinu gana teigiamai."

Mokslininkas teigė, kad mažėjantis gimstamumas turtingose šalyse padės spręsti "bendro per didelio vartojimo, kuris šiuo metu egzistuoja" ir daro neigiamą poveikį planetai, problemą.

Svarbiausia, kad mažėjantis gimstamumas sumažins turtingų šalių išmetamo CO2 kiekį, pabrėžia profesorius Harperis:

Tyrimais nustatyta, kad turtingų šalių anglies dioksido pėdsakas yra daug didesnis nei skurdesnių šalių, nes turtingi žmonės gali sau leisti pirkti daugiau prekių, daugiau keliauti ir užsiimti kita veikla, dėl kurios išmetama daugiau teršalų.

Remiantis Pasaulio banko duomenimis, 2020 m. dideles pajamas gaunančiose šalyse išmetamo anglies dioksido kiekis vienam gyventojui buvo 29 kartus didesnis nei mažas pajamas gaunančiose šalyse.

Gyventojų skaičiaus mažėjimas ar gyventojų kaita?

Štai kas keista: Jei Pasaulio ekonomikos forumo vadovai norėtų sumažinti turtingų šalių išmetamų teršalų kiekį, galėčiau suprasti, kaip jie galėtų tikėtis, kad dėl gyventojų skaičiaus mažėjimo sumažės ekonominis našumas. Neskaitant moralinių pasekmių, paprasta matematika rodo, kad mažiau žmonių reiškia mažiau automobilių keliuose, mažiau suvartoto maisto ir t. t.

Tačiau vyksta visai kas kita! Nors vietinių gyventojų populiacija nebesidaugina tiek, kiek reikia gyventojų skaičiui išlaikyti, nauja imigracija suaktyvėja. Ji sudaro vis didesnę gimimų dalį!

Nors Britanijoje gimimų skaičius mažėja, vaikų, gimusių tėvams, imigravusiems ne iš Britanijos, dalis pasiekė rekordinį lygį.

Beveik kas trečią praėjusiais metais gimusį vaiką pagimdė ne Jungtinėje Karalystėje gimusios motinos. Ne Jungtinėje Karalystėje gimusių moterų gimdymų skaičius per metus padidėjo 3 600 ir sudarė 30,3 % visų gimdymų. Ankstesnis didžiausias rodiklis buvo pasiektas 2020 m. - 29,3 %.

Įskaičiavus tėvą, daugiau nei kas trečias pernai gimęs vaikas turėjo bent vieną užsienyje gimusį tėvą. Londone šis skaičius siekė du trečdalius.

Tokia raida nesuderinama su noru mažinti daug suvartojančių šalių gyventojų skaičių. Švęsti gimstamumo mažėjimą ir tuo pat metu skatinti naujų imigrantų, kurie sunkiai dirba, kad gerai gyventų, daug vartotų, turėtų daug vaikų ir įgyvendintų "britiškąją svajonę", atvykimą atrodo nesolidaru.

Prašau neaiškinti, kad atkreipiu dėmesį į minėtą nenuoseklumą, kaip mano priešiškumą imigrantams: Aš imigravau į Jungtines Amerikos Valstijas, sunkiai dirbau, kad gerai gyvenčiau, ir esu apdovanotas gražia šeima bei dviem suaugusiais vaikais. Esu be galo dėkingas už galimybę gyventi šioje nuostabioje laisvoje šalyje - ir esu tikras, kad dauguma kitų imigrantų, kaip ir aš, nori gerai gyventi ir sunkiai dirbti.

Tačiau, nors imigrantams, kaip ir vietiniams gyventojams, esu vienodai palankus, negaliu atsikratyti jausmo, kad profesoriaus Harperio ir WEF deklaruojami tikslai ir veiksmai neatitinka man sunkiai paaiškinamų priežasčių.

Šio nenuoseklumo negaliu suprasti: Naujieji imigrantai nori vartoti tiek pat, kiek ir vietiniai gyventojai. Kodėl reikia skatinti imigraciją iš neturtingų šalių į turtingas šalis, jei siekiama sumažinti anglies dioksido ir kitų išmetamųjų teršalų kiekį, kuris sumažėtų dėl turtingų šalių gyventojų skaičiaus mažėjimo?

Padėkite man suprasti šį galvosūkį! Ar mes ko nors nesuprantame? Ko jie iš tikrųjų nori?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/08/wef-declares-dramatic-population.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-03-28 laikas 15:30 Receptai Labai Skanu. "Tinginys" smaližiams ir tinginiams iš 4 ingredientų

Kaip savaitgaliui nepasigaminti kokio nors deserto prie kavos ar arbatos puodelio? Greitai pasigaminkite tinginį vos iš 4 ingredientų, be kepimo, o visus produktus galite turėti namuose. Gaunasi puikiai.

Skaityti daugiau

2018-08-01 laikas 19:45 Receptai Ką daryti esant dirgliosios žarnos sindromui, ką galima naudoti, ko ne?
Probiotikai su prebiotikais ir žymiai didesniais kiekiais nei rekomenduoja medicina oficianallis... bet ar yra šis sindromas iš tikro? Pasidarykite burokėlių testą... suvalgius 150-200 gr burokėlių salotų šlapimas neturi raudonuot...

Skaityti daugiau

2019-05-19 laikas 19:49 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis Valgomuoju česnaku

Valgomasis česnakas liaudies medicinoje. Netradicinė medicina. Česnakas laikomas geriausia priemone nuo aterosklerozės ir mažakraujystės. Prieš miegą pamirkykite delnus šiltame vandenyje su soda, po to ant nuospaudų uždėkite ma...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau