Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 8

Amerika išeina į gatves!

Kaip šiandien praneša socialinių tinklų vartotojai iš JAV, šiek tiek pavargę nuo laukimo, kol pasaulinė žiniasklaida, pagaliau, skelbę apie Baideno pergalę, milijonai amerikiečių išėjo į gatves reikalaudami išsiaiškinti su rinkimų sukčiavimu ir sustabdyti sukčiavimą balsuojant.

Harisburgas, Pensilvanija::

Burkso apygarda, Pensilvanija:

Sakramentas, Kalifornija:

Vašingtonas:

Trentonas, Naujasis Džersis:

Mičiganas:

Misūris:

Florida:

Luiziana:

Arizona:

Kalifornija:

Olimpija, Vašingtonas:

Našvilis, Tenesis:

Koloradas:

Mes neskelbiame visų tweetų - jų yra neįtikėtinai daug, nes visuose JAV miestuose ir miesteliuose D.Trumpo šalininkai išėjo protestuoti prieš rinkimų sukčiavimą. Amerikos istorijoje to niekada nebuvo. Ir pasaulio istorijoje taip pat.

Techniškai galima manyti, kad Bideno šalininkai taip pat kažkur važiuoja ir kažko reikalauja, tačiau iš jų pusės protestai yra nukreipti ir organizuoti. Tai yra, kur buvo atvežti demonstrantai - yra protestai, o kur jie nebuvo atvežti - tada visi atrodo laimingi.

Ir viskas, kas vyksta, yra aiškus pavyzdys to, kad Amerika yra demokratinė šalis, kurioje gyvena laisvi žmonės. Būtent taip turėtų būti sutvarkyta visuomenė - tada labai sunku nuversti šalį vienoms ar kitoms išorinėms jėgoms.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 10:28 Žemė per 2 000 šviesmečių pasislinko link supermasyvios juodosios bedugnės

Patarimas pažvelgti į save iš šono – naudingas net ir astronomijoje. Žemė ką tik tapo 7 km/s (~25 750 km/h) greitesnė ir maždaug 2000 šviesmečių priartėjo prie Paukščių Tako galaktikos centre esančios supermasyvios juodosios bedugnės.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 08:36 Kas yra cholesterolis ir kaip jis veikia žmogaus sveikatą?
Tvirtai įsigaliojo visuotinė nuomonė apie cholesterolio žalą, ypač vyresniame amžiuje. Mokslininkai tvirtina, kad cholesterolio būna visuose gyvuose organizmuose, net bakterijų citoplazmoje. Tai kas yra tas cholesterolis ir kaip jis veikia mūsų sveikatą?...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:25 Georgia attempt to steal the election will mean “Joe Biden and the people like him… will all go to jail”
In Georgia, the attempt to steal the election has been exposed by “pristine ballots,” with no markings, 98% for Biden.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 "Tinginių" troškinys su kalakutienos arba vištienos faršu ir kopūstais
Toks troškinys pas mus namuose yra gaminamas ganėtinai dažnai, nes jį visi mėgsta, o paruošti visai paprasta. Kartais jį paruošia net mano dukra, taip sutaupydama man laiko, kai būnu užsiėmusi kitais reikalais.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 People with disabilities oppose Canada’s proposed expansion of euthanasia law
The Parliamentary Committee on Justice and Human Rights had its third hearing on Bill C-7, the bill to expand Canada’s euthanasia law, on Tuesday November 10. Tuesday’s hearing heard testimony from several advocates and people with disabilities concerning the effect of Bill C-7 upon their community....

Skaityti daugiau