Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 4

Prasidėjo Amerikos imperijos žlugimas, o po dviejų mėnesių visas pasaulis kris.

Rabinas Rabbi Alon Anava šiandien per savo pamokslą padarė keletą dramatiškų pareiškimų dėl JAV rinkimų ir jų ryšio su būsimu atpirkimu. Anot jo, lapkričio 3 dieną Jungtinėse Valstijose vykę rinkimai „pakeis visos planetos veidą“, israel365news.com.

pranašystės, Eschatologija, Amerikos pilietinis karas, konspiracija

Rabbi Alon Anava (courtesy: screenshot)

Anava taip pat kelis kartus pabrėžė, kad jo dabar perduodama informacija yra ne tik žydams, bet ir viso pasaulio žmonėms, nes viskas, kas vyksta dabar, yra užšifruota Toros eilutėse ir apibūdina atpirkimo procesą. Rabinas Anava sako:

„Praktiškai nesvarbu, kas bus kitas JAV prezidentas. Kas bus pavadintas nugalėtoju, tai neturės įtakos sisteminiam rezultatui, nes traukinį „Žemės planeta“ veda Visagalis ir visi čia esame jo marionetės “.

„Visa Jungtinių Valstijų politinė sistema yra pasirengusi atvesti šalį į pilietinį karą, karo padėtį ir JAV pabaigą. Todėl, kad ir kaip dabar vyktų įvykiai Amerikoje, Amerika pražus ir su ja žlugs visas pasaulis. Bet kodėl? Kodėl? Tai nutiks todėl, kad Visagalis ruošia visą pasaulį savo Mesijui - Moshaich ben David (Mesijui, Dovydo sūnui) - ateiti ir išpirkti visą pasaulį, o ne tik žydus.

„Išpirkimo negali būti, jei yra kažkokios vyriausybės. Išpirkimo negali būti, jei yra pasaulio lyderių. Mashiachas ateis ir pašalins visus pasaulio lyderius, todėl nesvarbu, kas laimi “.

„Galite atsisveikinti su Didžiąja Amerikos Valstija. Po kelių mėnesių pamatysite, kad visa ši didi šalis žlugs visa savo ekonomika ir karine jėga. Amerika yra pasirengusi kristi, o paskui visos pasaulio šalys seks jos pėdomis “.

 „Jame dalyvaus visos šalys ir tautos, kurios yra išpirkimo planuose. Kiekvienas, dalyvaujantis programoje, dalyvaus joje, nes atpirkimas bus skirtas ne tik žydams, bet ir visam pasauliui. Išpirkimas skirtas visiems, visoms šalims ir tautoms ir jų dalims “.

Maždaug tais pačiais žodžiais Chaim David Targan, kitas labai garsus Izraelio mistikas ir kabalistas, apibūdino artimiausią ateitį. Likus kelioms dienoms iki JAV rinkimų, jis savo pasekėjams pasakė:

„Šiandien oficialiai baigiasi Amerikos imperijos era. Jei Bidenas ten laimės, Amerika sugrius ir sudegs, kaip kadaise sudegė Roma. Jei D.Trumpas laimės, jo valdymas bus sėkmingas, tačiau galiausiai jis perduos savo galias lyderiams, išpirkimo procesui “.

Todėl D.Trumpo pergalė būtų didelis džiaugsmas tiek Amerikai, tiek viso pasaulio tautoms. Taikos dienos yra suskaičiuotos ir ateityje yra tik vienas niuansas: jei D.Trumpas laimi, pasaulio perėjimas į išpirkimą bus švelnus ir sklandus, tačiau jei laimės Bidenas, pažįstamo pasaulio pabaiga bus sunki ir greita “.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2020 laikas 22:26 Etjeno Botino, kuris pažvelgė už horizonto, paslaptis

Apie Etjeną Botiną ir jo nuostabius pranašavimus, ko gero, nė neįtaria daugelis Mauricijaus istorijos žinovų. Šiek tiek apie tai kalbama Pietų Afrikos rašytojo Lorenso Gryno knygoje „Laiko nepaliestos salos“.

...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 22:02 Imbieras su citrina ir medumi (sveikatos receptas!)

Imbieras yra puikus vaistas nuo peršalimo, negalavimo ir slogos. Imbiero šaknyje yra tiek daug naudingų elementų, kad neįmanoma jų visų išvardyti - tai vitaminai ir mineralai.

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 20:36 Atsargiai! Kiniškas česnakas kenkia sveikatai

Ne paslaptis, koks sveikas yra česnakas. Bet tai taikoma tik česnakams iš mūsų pačių sodo, o ne importuojamiems kinams. Kaip jį atskirti, skaitykite toliau ...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 18:14 "Aš naminis ožys 2" žada gruodžio 14–21 d. Dideli Bada-Boom

Visi žiūrėjo vaizdo įrašą, žiūrėjo jį ne vieną kartą, tačiau nedaugelis žmonių atkreipė dėmesį į tai, kad, „Heliofant“ atkreipdama dėmesį smulkmenoms ir detalėms

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau