Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 11

Spalio mėnesį pasaulio laukia neįsivaizduojamo mąsto katastrofa?

Prasidėjus koronaviruso pandemijai, kai visame pasaulyje prasidėjo kažkokie blokavimai ir kiti stebuklai, žmonės, besidomintys astrologija, pranašystėmis, sąmokslo teorijomis ir kitai tokio pobūdžio dalykai, pradėjo intensyviai ieškoti pranešimus apie korona, kurie buvo padaryti ankščiau, bet tada niekas į tai nekreipė dėmesio. Pranešimai buvo skirtingi: kažką apie pandemija pranašavo pastoriai ir mediumai, kažką kalbėjo astrologai, galiausiai – Naujosios pasaulio tvarkos šalininkai rašė, kas mūsų laukia atviru tekstu:

Ir nors pandemija ir viskas kas su ja lydi – tai blogai, vis dėlto, korona pasitarnavo ir geriems tikslams, padėjo žmonėms atskirti grūdus nuo pelų. Taigi, YouTube ir apskritai visur yra minios žmonių, kurie pranašauja ateitį, dėl šio įvykio, ir daugelis pranašysčių atrodo įtikinamai – iki tam tikro momento, sunku suprasti: prieš mus pranašas ar paprasčiausias eilinis idiotas? Šiuo atžvilgiu covidas tapo jų patikrinimo išbandymu: tie, kurie neįspėjo apie pandemiją, dabar neverti pasitikėjimo.

Amerikos astrologas ir okultistas Jordan Maxwell puikiai išlaikė patikimumo testą: kad pasaulyje pasklis kažkoks biologinis ginklas, po kurio visos įstaigos bus uždarytos, o miestai bus tušti. Maxwellas įspėjo bent prieš šešis mėnesius:

konspiracija, sąmokslo teorijos, pranašystės

Tai yra, jis pranašavo apie korona dar 2019 metų vasarą, kurio pagrindu dabar internete aktyviai aptarinėjama jo pranašystė, sekančiam laikotarpiui. Pasak Maxwello, 2020 m. spalio mėn., pasaulį ištiks visiškas civilizacijos sustojimas, maždaug 19 mėnesių laikotarpiui.

Kaip sako ponas Maxwellas šiame vaizdo įraše (interviu buvo padarytas 2020 m. balandžio mėn!) – pasaulis turi laukti spalio, kai visa planeta, visa žmonija bus įtraukta į tam tikrą uždarymą (logdauną), su kuriuo civilizacijai dar neteko susidurti. Pasak Maxwello, spalį įvyks „didelė neįtikėtina katastrofa“, dėl kurios civilizacija sustos metams ir 5-7 mėnesiams.

Tai bus kažkokia „visuotinė katastrofa“, kurios niekas iš žmonių dar gyvenime nėra matęs ir net neįsivaizduoja tokio dalyko. Ir ši katastrofa neturės nieko bendro nei su politika, nei su ekonomika – tiesiog tai išsidėstys žvaigždės. Visos šalys bus įtrauktos į to pasekmes, visa Žemė ir pasaulis patirs kažkokią beprecedentę „mirties patirtį“.

Maxwellas neįvardija jokių detalių, ir tai gerai, nes jo pranašystės skaitant ir klausantis kelią baimę. Vienintelė jo užuomina yra ta, kad nuo spalio vidurio, metams ir keliems mėnesiams planeta pateks į Karo Dievo kontrolę. Maxwellas taip pat mini keletą plačiai paplitusių riaušių ir socialinių neramumų.

Mes nežinome, kaip susieti šią prognozę, tačiau galime pastebėti, kad, kaip ir pandemijos prognozės atveju, Maxwellas nepateikia jokios specialios informacijos. Paprastai tai būdinga tikroms prognozėms: kuo daugiau „pranašų“ pateikia tam tikrų detalių, tuo didesnė tikimybė, kad jų prognozės nepasiteisins. Kuo mažiau detalių, tuo patikimesnė prognozė.

Pažymėtina ir tai, kad prasidėjus uždarymams spalio mėnesį, Maxwellas vėl atspėjo. O, spėjimas buvo dar prie šiuo įvykius. Remiantis gydytojų prognozėmis, antroji coronos banga prasidės vasaros pabaigoje/rudens pradžioje, o spalio/lapkričio mėnesiais laukiama trečioji mažoji banga. Tačiau, rugpjūčio ir rugsėjo mėn., pasauliui pasisekė, „paršoko“ ir kai kurie blokavimai atsinaujino tik spalį.

Be to, kaip pastebėjo daugelis prognozę aptariančių komentatorių – sąmokslo teorijos istorijoje, pastebimą ženklą paliko grupė Europe  „The Final Countdown“. Tas pats „finalinis skaitliukas“, kuris rodomas vaizdo įraše, kaip veikėjas, elektros prietaisą  įjungią ties šiuo skaičiumi ir ženklu:

konspiracija, sąmokslo teorijos, pranašystės

Vaizdo įraše, taip pat yra kelios kitos tam tikrų metų  spalio mėnesio nuorodos, todėl kiekvieną spalį Amerikos konspirologai jau seniai kažko laukia. Todėl, atsižvelgiant į Maxwello prognozę apie vaizdo įraše esančias žvaigždes, gal iš tiesu gali būti kažkokių užuominų. Taigi, jei šiai „dideliai nematytai katastrofai“ bus kokia nors išorinė, kosminė priežastis, tada įvykio momentą buvo galima numatyti jau daugelį dešimtmečių iki valandos X.

Sprendžiant pagal kalendorių ir naujienų pranešimus, spalio mėnuo jau atėjo ir artėja jo vidurys, todėl pranašystei įgyvendinti lieka viena savaitė, greičiausiai dar mažiau: jeigu iki 20 dienos nieko neįvyks, tai greičiausiai spalio mėnesį nebus jokių pasaulinių nuotykių...

Nepaisant to, esant dabartinei geopolitiniai situacijai, net viena savaitė yra daug, ir net per 7 dienas daug kas gali nutikti, todėl stebėkime įvykius toliau. Žinoma, šiems paaiškinimams nėra jokio mokslinio pagrindo, todėl tikėti ar ne šio žmogaus prognozėmis paliekame jums patiems.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 20:49 10 paprastų aukštą kraujospūdį mažinančių produktų
Besiskundžiantiems padidėjusiu kraujospūdžiu ir sergantiems hipertenzija patariama vartoti produktų, kuriuose gausu kalio, nes kalis neutralizuoja žalingąjį druskos poveikį. Be to, naudinga vartoti produktų, kuriuose gausu magnio, vitamino C ir maistinių skaidulų....

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 20:27 6 rudeniniai produktai, kurie organizme didina hemoglobino lygį

Žemas hemoglobino lygis būna todėl, kad organizme pernelyg mažai geležies. Norėdami padidinti hemoglobino lygį, rudenį gausiau vartokite sezoninių produktų.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 19:45 Kada jodas netinka gydyti skydliaukės ligas?
Jodas būtinas skydliaukės ligų profilaktikai, normaliam jos darbui, jei ji sveika.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:18 Legitimacy of Biden win buried by objective data

During the weeks following November 3, innumerable election experts and statistical analysts have pored over the voting data upon which former Vice President Joe Biden’s purported campaign victory ostensibly stands.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Obama, Biden helped corrupt CCP-linked coronavirus testing firm come to the U.S.

During their occupation of the White House, Barack Obama and Joe Biden gave the green light to a Chinese Communist Party (CCP)-linked corporation to establish a presence in the United States where it is now trying to peddle Wuhan coronavirus (COVID-19) testing kits on Americans.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Skeptical of voter fraud in 2020? Here’s your evidence.
Has anyone ever told you that “You can’t do it” and “You’re crazy” over and over? Perhaps they’ve told you this so many times, you’ve started to believe it yourself. This is what’s happening in our election today....

Skaityti daugiau