Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 16

Naujos Vangos prognozės. Kas laukia žmonijos 2020 m. gruodžio 22 d.

Vangos pranašystė neduoda ramybės jos pasekėjams: su nerimu laukia vienos dienos

Akloji pranašė Vanga mirė prieš 24 metus, tačiau jos prognozės domina vis dar daugelį žmonių. Vanga turi šimtus tūkstančių sekėjų, kurie mano, kad ji neįtikėtinai tiksliai numatė daugelį pasaulio įvykių.

Artimas bulgarės aiškiaregės draugas Sergejus Kostornojus yra tikras: ji žinojo, kad planetą užplūs baisi koronaviruso pandemija.

Dar praėjusių metų gruodį Sergejus Kostornojus padarė šokiruojantį pareiškimą. Jis tikino, kad žmonės visame pasaulyje taps pavojingos ligos aukomis. Apie tai esą vyras sužinojo iš garsiosios bulgarės aiškiaregės. Tada ekspertai suabejojo jo žodžiais, tačiau vos po mėnesio žiniasklaida aktyviai pradėjo kalbėti apie koronavirusą.

Vanga, pranašystės, aiškiaregiai, prognozės

Vangos draugas įvardijo pandemijos pabaigos datą

Tačiau Vangos pasekėjas ir jos pranašysčių skelbėjas Sergejus tikina, kad ateityje planeta susidurs su ne ką mažesnėmis bėdomis:

„2020 metų gruodžio 22 diena – šioje datoje yra penki dvejetai. Jei neįvyksta stebuklas ir žmonija nesusipranta, bet ir toliau skleidžia blogį, vaikosi pinigus, pradeda karus, tada gali įvykti tokie dalykai, kaip bendra sunkios ligos epidemija ar kiti negeri dalykai. Tai gali būti netikėtas karas“, – dalijasi vyras, rašo starhit.ru.

Vangos draugas pridūrė, kad jis taip pat turi pranašysčių kitiems metams, tačiau jis dar negali atskleisti aiškiaregės žinučių.

„Yra tam tikras cenzas, kuris buvo duotas man prieš daugelį metų“, – paaiškina vyras.

Vanga niekada nemėgo numerologijos, neįvardijo tikslių datų, tik būdingus metų ženklus. Ji sakė, kad gruodžio 22 dienos reikia laukti atsargiai. Ji sakė: „Mes kaitinsimės saulėje ir saulė kris kaip juodas šešėlis.“

Iš tiesų nėra žinoma, ar Vangos artimas pasekėjas Sergėjus sako tiesą. Jis taip pat atskleidė datą, kada esą baigsis koronaviruso pandemija:

„Kovo 20 dieną, pavasario lygiadienio dieną, koronaviruso problema nebebus tokia aktuali“, – vienos rusų laidos tiesioginiame eteryje sakė vyras.

Paranormal komentaras: ar tai tiesa ar melas, paliekame jums patiems spręsti. Tačiau, labai keista, kad žmogus yra senai miręs, o žinutės apie ateitį vis atsiranda naujos. Todėl, nemanau, kad reikėtų sureikšminti čia išsakytas jos mintis, kita vertas laiko liko nedaug, ir pamatysime patys. Ar tai reklaminis triukas, ar slaptųjų tarnybų darbas, norint paskleisti šią žinią... Šiuo metu, labai visi domisi, ką pasakys lenkų aiškiaregis ponas Krzysztofas Jackowskis, ir su nekantrumu laukia jų naujų prognozių, mes apie jo prognozes rašėme ne vieną straipsnelį "Lenkų aiškiaregis: 2021 metus pasaulis gali neišgyventi".

Nuotrauka: Velichka Miteva/Legion-Media, kadras iš programos „Tiesą sakant“ / „Pirmas kanalas“

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 21:23 8 Būdai, Kaip Valyti Kepenis

Pavasaris - idealus metų laikas, kai galima tinkamai pasirūpinti kepenimis. Kinų medicinos specialistai teigia, jog tuos, kurie pažeidžia pavasario organizmo priežiūros taisykles, vėliau dažniau sirgs kepenų ligomis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:53 Nuo peršalimo ligų saugančios ir imuninę sistemą stiprinančios daržovės

Juodaisiais ridikais efektyvu gydyti peršalimo ligas, naikinti žalinguosius virusus ir bakterijas. Vos vieno vidutinio dydžio juodojo ridiko pakanka, kad parai savo organizmą aprūpintumėte pakankamu vitamino C kiekiu.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 18:52 Labiausiai paplitusias kojų ligos ir kaip padėti sau
Ši tema - viena iš aktualiausių ir paliečia bet kokio amžiaus žmones. Problemos su kojomis, ypač su pėdomis, signalizuoja apie tam tikras organizmo problemas. Kokias konkrečiai?

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 17:41 Mastopatijos Gydymas Vaistažolėmis
Nemažai 30-50 metų sulaukusių moterų aptinka sukietėjimus krūtų audiniuose. Pats savaime šis reiškinys nebūtų pavojingas, jei ne grėsmė išsivystyti navikiniams procesams. Mastopatijos fone gali išsivystyti krūties vėžys, fibroadenoma, cistos....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau