Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 9

Lenkų aiškiaregis: 2021 metus pasaulis gali neišgyventi

2021-ųjų išvakarėse, kai politologai ir net valstybių vadovai nežino, kas bus rytoj, ar kitais metais, o žmonės, nori žino keliais žodžiais bent perspektyvą ir mistikai išeina į priekį. Tiesą sakant, taip buvo visada - permainų epochoje žmonės klausėsi, ką sako šamanai ir išmintingi žmonės.

Šiandien, remiantis prognozėmis, mylimasis lenkų aiškiaregis ponas Krzysztofas Jackowskis yra priešakyje, kurį jau aptarinėja net japonai. Ir tai mums visiems padeda p. GbkEmilgbk, kuris greitai pateikia santraukas / titrus mainais į kuklų prašymą nueiti ir pažiūrėti jo filmą porą minučių. Tikimės, kad mūsų skaitytojai taip pat spustelės nuorodą, na o mes pereiname prie pagrindinio dalyko, ką vėl išpranašavo lenkas.

RINKIMAI JAV

Remiantis p. Jackowskio jausmais, ponas Bidenas prezidentas bus neilgai. Gali būti, kad tai ir paaiškins greitą JAV kurso pasikeitimą, kurį matė parapsichologas - D.Trumpas paaiškins savo sąjungininkams, ką reikėjo pasveikinti:

35:40 Bidenas turės trumpą kadenciją. 

29:15 Lenkija padarys kažkokią klaidą, o Bidenas vykdys griežtą ir šaltą politiką Lenkijos ir Europos Sąjungos atžvilgiu. Galų gale nuo to nukentės ir Europa, ir JAV.

KARAS VIDURIO RYTUOSE

Ponas Jackowskis tvirtina, kad bus karas - jis ten praktiškai prasidėjo. Prasidės karas jūroje:

20:50 Tai, kas dabar vyksta pasaulyje, yra tarsi laukimo laikas ir nėra labai aišku, kas bus JAV prezidentas. Todėl kai kurie svarbūs sprendimai dėl Artimųjų Rytų buvo įšaldyti arba atšaukti.

30:40 Jei apibūdinate 2021 metus vienu sakiniu, tai man labai primena karo metus. Neabejoju, kad mes jau esame rimto konflikto pasaulyje etape, kuris neišvengiamai kils ir prasidės.

14:10 Konfliktas prasidės kažkur jūroje. Tiksliau - ant vandens aš visada taip sakiau. Bus kai kurių jūros sąsiaurių blokada. Tai bus neteisėta ir trukdys daugelio regiono šalių judėjimui.

22:45 Matau konflikto pradžią: jūros dalies blokada, laivų blokavimas - tam tikras kanalas, kuris iškart tampa tarptautine problema kelioms šalims. Tada prasidės oro smūgis šiais laivais - ir viskas prasidės nuo to.

KORONA IR VAKCINACIJOS

15:15 Nesitikėkime, kad dabartinė recesija sugniuždys šio maro galią. Pandemijos nuosmukis bus dar stipresnis ir netrukus apie tai išgirsime, mums pasakys, kad „viskas gerai!“. Ir tada staiga pabus maras, nors man susidaro įspūdis, kad tai bus daugiau psichologinis poveikis.

17:45 Vakcinomis nutiks daug keistų dalykų. Iš pradžių jų nereikės. Nuo balandžio mes turėsime 2 stiprius pandemijos šuolius. Ir nors skiepijimas nebus priverstinis ir privalomas - neskiepytiems bus taikomos tarptautinės ar ES taisyklės. Jie nebus labai aiškūs, kils painiava, ir galiausiai daugelis žmonių neturės pasirinkimo ir turės pasiskiepyti.

21:55 Labiausiai tikėtina, kad 2021 m. praeis su apribojimais, kaip ir dabar, teks prie daug ko priprasti. Be to, uždarymus ištemps į labai ilgą laikotarpį, galbūt visus metus.

NERAMUMAI EUROPOJE, EUROPOS SĄJUNGOS GRIŪTIS

24:25 Dar prieš prasidedant pavasariui Varšuvoje vyks galingos demonstracijos, už kurių, vienu metu veiks kelios organizacijos. Vyriausybė turės problemų. Visoje Europoje vyks panašios demonstracijos, o protestai bus labai žiaurūs. Viskas bus susiję su vienu dalyku: karantinai kažkaip labai apribos asmens laisvę, kai kurie apribojimai paprastai taps įstatymu ir žmonės išeis protestuoti. Tai, kas buvo abstrakcija 2020 m. Kovo mėn., Taps teisiniu įpareigojimu 2021 m., Ir mes VISIEMS LAIKAMS prarasime kai kurias laisves.

26:50 Ir kas dar įdomiau. Kai paaiškės, kad jų maro vakcina visiškai neveiksminga, o apribojimai bus taikomi daugiau žmonėms, kurie negavo vakcinos. Ir tai labai apsunkins situaciją.

33:30 Apribojimai bus tai panaikinti, grąžinti, todėl žmonės, kuriems taikomi apribojimai, visur siautės. Žmonės netgi pasieks savotišką pergalę ir psichologiškai jausis gerai, bet iš tikrųjų visa tai bus tik pradžia.

28:15 Manau, kad kitais metais Lenkijos narystės bus atsisakyta Europos Sąjungoje. Tai bus arba diplomatinių santykių sustabdymas, arba visiškas išsiuntimas.

36:45 Ir tada Italijos valstybė pradės bankrotą. Italai grįš į senąją valiutą, kai Europos Sąjunga taps neveiksminga. Tuo gali vadovautis ir kitos šalys. Apskritai 2021 m. bus pastebimas labai keistas dalykas: šalys, kurios visiems atrodo turtingos, vis atviriau kalbės apie galimybę paskelbti įsipareigojimų neįvykdymą „defolta“. Ir kils kažkokia beprotiška ekonominė krizė, kurios fone turtingos šalys pasakys, kad negalime palaikyti visų ir argi ne laikas būtų grįžti į tuos laikus, kai Europą sudarė nepriklausomos šalys? Ir šalys viena po kitos pradės ruoštis pasitraukimui iš ES, bus sąmoningai išardyta sąjunga. Tuo pat metu pasitraukimą iš ES lydės demokratijos žlugimas.

41:45 Lenkijos vyriausybė neišgyvens 2021 m. - pavasarį turėsime tikrą sukilimą. Koalicija Parlamente žlugs ir valdžia surengs naujus rinkimus, kurie žmonėms atrodys keistai ir kurie tik sustiprins protestus.

KATAKLIZMAI

32:15 Taip pat noriu pasakyti, kad 2021 metai taip pat bus kataklizmų metai. Aš nematau - tai bus natūrali stichija, arba kataklizmai prasidės dėl didžiulio karinio konflikto.

Pažadėjęs tokius baisius dalykus, ponas Jackowskis vaizdo įrašo pabaigoje pabrėžė, kad visa tai yra jo asmeninė vizija / jausmai, o ne tai, kad turėtų viskas išsipildys išsamiai. Tačiau taisyklė yra žinoma: kas perspėja, tas yra ginkluotas, todėl mes ir toliau stebime įvykių eigą ir ruoškimės kitiems metams. O ruoštis manau yra dėl ko, jei stebėsime, kad dedasi pasaulyje. Žinoma, tai yra tik žmogaus nuomonė, vizijos ir prielaidos... bet, kaip minėjome ankščiau, kas žino, tas turi ginklą pasiruošimui. O, jei tokios problemos bus, belieka slėptis tėvų, močiučių sodybose, turėti žemės lopinėlį ir dalinai turėti, kuo tą derlių užauginti... Kaip senais laikais, kai prekybos centrų, maisto grandinė galimai nutruks iš kur gausime maisto... Kaimo žmogus išgyvens, o kas bus miesto žmogui? Manau, toks blogas scenarijus daugiau gali paliesti užsienį, miesto žmonės, kur senai bėra matę gyvą karvę ir t.t. paleisk miesto išlikimui... vargu ar jis išgyventu be interneto ir Wi-Fi. Tad, kas turite sodybas, geriausias patarimas, bent pusę metų susilaikyti jį parduodant... iš vadovėlių žinome, kai vyksta tokie neramumai pinigai nebeturi jokios prasmės...nors žinoma, galima ir žemės netekti.... 

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 Situation Update, Jan 17th, 2021 – Dems build walls around Trump and DC to keep the people out while America begs Trump for ACTION
The overall emphasis for today’s Situation Update (Jan 17th) is that everything has been put in place for President Trump to take decisive action to stop the illegal coup against America, but he is surrounded by treasonous swamp creatures like Mark Meadows who are isolating him from reality and tell...

Skaityti daugiau