Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Lapkričio » 10

Kaip baigsis krizė Lenkijos pasienyje? Aiškiaregio Pano Jackowskio vangavimas

2021 m. lapkričio 9 d. netikėtai Minske sukelta humanitarinė krizė pasienyje su Lenkija toliau stiprėja. Pareiškimus šiuo klausimu jau padarė ir Jungtinės Valstijos, tačiau "pabėgėlių" srautai ir toliau kraunami į Damasko lėktuvus:

Atvykus į Baltarusiją juos pasitinka vietos kelionių organizatoriai ir kelionių vadovai:

Sirijos turistai elgiasi labai agresyviai:

Kadangi ekskursijos iš Sirijos žada ekstremalią patirtį, gidai persirengia "blogais, piktais lenkais" ir rengia šaudymus į turistus:

Apskritai tai cirkas ir neaišku, kuo jis baigsis. Pavyzdžiui, jei būtume pakviesti išspręsti situaciją, visus smurtaujančius keleivius nugabentume iki sienos, visus svečius nuvežtume į kokią nors patogią vietą, kur turistai turėtų visas galimybes atlyginti žalą ir surinkti pinigų bilietui namo. Viskas vyktų humaniškai, be šaudymo ir laikantis įstatymų. Be to, vokiečiai galėtų būti priversti mokėti už piliečių, kurių Vokietija nelabai nori priimti, išlaikymą. 

Visi šie veiksmai yra visiškai akivaizdūs ir juos siūlė milijonai lenkų. Dar milijonas lenkų jaunuolių su beisbolo lazdomis neabejotinai pasirengę žygiuoti prie sienos ir priversti ją uždaryti. Tačiau kažkodėl šių žmonių iniciatyvos nėra įgyvendinamos, o tai gana keista. Taigi, nežinodami, kaip viskas klostysis toliau, suteiksime žodį Krzysztofui Jackowskiui, kuris prieš metus numatė šiandieninę padėtį. Dabar jis sako, kas gali nutikti toliau:

 ...Konfliktas eskaluosis ir viskas priartės prie to, kad į mūsų šalį įžengs kariuomenė su sunkiąja ginkluote. Tai bus kariuomenė iš Europos ir už jos ribų. Kariai bus dislokuoti palei visą mūsų rytinę sieną. Nematau jokių išpuolių prieš mūsų rytines kaimynes (Baltarusiją, Ukrainą, Rusiją). Taip pat nematau jokių manevrų ir judesių. Bus sukurtas savotiškas bastionas, tylusis frontas, jei Rusija imtųsi kokių nors veiksmų.  Tokia citadelė apsups ne tik Lenkiją, bet ir visą rytinę Europos sieną. Tačiau... man atrodo, kad jei kils karas, jis kils ne iš rytų.... 

Jei grynai hipotetiškai įsivaizduotume bet kokį konfliktą Europoje, kuriame dalyvautų Lenkija, vienintelis galimas priešininkas būtų Baltarusija arba Rusija, t. y. šalys Rytuose. Todėl Lenkijos užpuolimas iš kitos pasaulio pusės yra neįsivaizduojamas. Vis dėlto apie tokią galimybę ponas Jackowskis kalba ne pirmą, o maždaug 33-ią kartą. 

Štai paskutiniame numeryje jis paskelbė, kad dėl tam tikrų įvykių Lenkija neteks dalies pietinių teritorijų, kažkur Krokuvos apylinkėse. Tai bus pralaimėjimas be jokio karo - tik dėl tam tikrų permainų Varšuva praras valdžią Krokuvos atžvilgiu.

Kai ponas Krzysztofas pirmą kartą apie tai prabilo, jis kalbėjo apie kažkokį naują marą, kuris ateis iš pietų ir išnaikins jaunimą. Gali būti, kad būtent dėl šio maro Krokuva bus izoliuota, o šį marą atneš turistai iš Damasko. Tokiu atveju visos pasaulio viltys nugalėti naująją epidemiją teks Izraeliui, kuris yra arčiau Damasko, todėl sekime įvykių raidą. 

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau