Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 31

Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

Sveiki visi. Aš jokiu būdu nesu pranašas ar ne pranašauju, bet kartas nuo karto sulaukiu sapnu ar vizijų, kurių dauguma yra susijusios su mano šeima ir kurios visada išsipildo. Tačiau, dabar pas mane buvo labai tikroviškas sapnas, kuri liečia visus...

... Virusas Korona, čia ne prie ko, kad galėtų sunaikinti milijonus. Jo užduotis – sunaikinti pasaulio ekonomiką ir tai... plano dalis.

Daugelis šioje planetoje žinojo apie tai, dar neprasidėjus visa tam. Kaip viskas nutiko? Manau, baimė sukėlė paniką tarp elito atstovų ir viso pasaulio korporacijų generalinis direktorius atsistatydina, auga savižudybių skaičius tarp finansininkų ir politikų. Bet tai tik pradžia.

Balandžio pabaigoje, jūs išvysite dramatiškas riaušes ir sukilimus, kurie bus visame pasaulyje. Vyriausybės kvies ginkluotąsias pajėgas atkurti tvarką, tačiau tai nepadės.

Faktas yra tas, kad į žemę atsitrenks asteroidas. Negaliu įvardinti mėnesio, bet jis bus būtent šiais metais. Asteroidas nukris viename žemyne, o ne kažkur vandenyje. Aš taip pat nežinau žemyno, bet galiu pasakyti, kad asteroidas bus labai, labai didelis. Jis bus toks didžiulis, kad net sutrikdys žemės sukimąsi ašį.

Žinutės autorius, ponas DeathSlayer, toli gražu ne vienintelis, kuris matė kažką panašaus – pastoriai „YouYube“ pranašauja apie asteroidą dabar beveik choru. Tačiau ne pastoriai, o tiesiog žmonės, atkreipė dėmesį visai į ką kitą.

Taigi, Amerikos spauda daug rašo apie tai, kaip Ford, Tesla ir GM darbuotojai kiaurą parą dirba prie konvejerių ir gamina dirbtinius plaučių ventiliacijos prietaisus, kad aprūpintų jais sergančius koronavirusu. Žmonėms kyla klausimas: ką Ford supranta apie ventiliatorius?

Trumpai tariant didelės Amerikos gamybos korporacijose, nuo senų laikų yra sutvarkytos taip, kad esant reikalui, esant skubiam poreikiui, kaip General Motors, gali pradėti gaminti, net naikintuvus. Vedinimo įrenginiai, be abejo, bus yra paprastesni, nei F-35, tačiau, bet kokiu atveju pradėti gaminti šį gaminį nuo nulio reikia daugelio savaičių. Ar, nebūtų paprasčiau skirti lėšas, tiems kurie jau gamina šiuos įrenginius – o jie per savaitę, lengvai padidintų našumą.

Be to, prietaisų poreikis nėra labai aiškus: nors į Niujorką atplukdytos plūduriuojančios ligoninės yra tuščios, karinės ligoninės taip pat tuščios, o lavonų nėra tiek daug, niekur nesimato minios pacientų. Galiausiai, patys ventiliatoriai tikrai nėra panacėja: 85% pacientų, prijungtų prie jų, bet kokiu atveju miršta, juolab, kai jų reikėjo, virusas jau per toli nukeliavo.

Taigi, žmonės daro prielaidą, kad automobilių gamyklos, prisidengia „ventiliatorių“ gamybą, gamina kažką – ką, jie labai gerai sugeba. Pavyzdžiui – nešiojamus generatorius, kurių drastiškai reikėtų milijonams žmonių. O vienintelė priežastis, dėl kurios amerikiečiams gali drastiškai jų prireikti tiek daug generatorių, yra kažkoks įvykis, dėl kurio elektros tinklas nebeveiks. Tokie įvykiai gali būti geologiniai / tektoniniai kataklizmai ar atominiai karai.

Tai, kad kažkas skrieja į žemę, liudija daugybė faktų. Pavyzdžiui – asteroidų kiekio padidėjimas arti žemės esančioje erdvėje, dažni labai didelių meteoritų kritimai, paliekantis didelius kraterius ir pan.

Prie viso to pridėkime kariuomenės dislokaciją, kurią Pentagonas pradėjo prieš trejus jau metus. Trejus metus kariniai ešelonai kažkur važiavo, o dabar taip netikėtai sutapo – jie atvyko į vietas tiksliai koronaviruso epidemijos įkarštyje. Susidaro įspūdis, kad Pentagonas, požeminiame slaptame kambaryje turi krištolinį rutulį, kuriuo generolai mato ateitį ir pradeda iš anksto tam ruoštis. Arba NASA turi tokį kamuolį, kuris ir nustatė apytikslius smūgio terminus.

Pridėkime dar didžiulę pinigų injekciją į Amerikos ekonomiką. Mes kalbame „velniškas“ sumas. Ir niekam nerūpi, kaip atsilieps akcijų rinkoje, superkant akcijas, nacionalinę valiutą ir dirbtinis pakilimas Dow, remiantis realybe, jau senai turėjo nukristi 5000 punktų žemiau.

JAV vyriausybė kvailai pumpuoja virtualius pinigus į virtualią ekonomiką, kad viskas veiktų, o išsiblaškiusių brokerių būriai netrukdytų dislokuoti kariuomenes. Negana to, žmonėms aktyviai dalinamos išmokos grynaisiais – ir dėl to niekas nesijaudina, kad vienintelis tokių milžiniškų sumų šaltinis gali būti tik spausdinimo mašina.

COVID-19, konspirologija, Naujoji pasaulio tvarka, asteroidas

Galiausiai prisiminkime ilgametę, bet vis dar aktualią Alexandr44 analizę, kuris dar 2015 m. įtarę amerikiečius evakuotis iš žemyno. Ir viskas ten buvo aiškiai surašyta, kad niekas ir kodėl nieko nestato, niekas niekur neinvestuoja, tarsi amerikiečiai žinotų, kad investicijos neturės laiko atsipirkti.

Dabar, visa to fone, pamačiau asteroido kritimą, kuris sunaikins pasaulį.

Natūralu, kad tai, ką matė ponas DeathSlayeris, nėra pagrindinė didžioji tiesa, tačiau STEVE ELETCHER 222 taip pat matė tą patį, o kartu su jais ir daugelis kitų jautrių žmonių. Panašu, kad artėja kažkoks didžiulis geologinis ar kosminis kataklizmas, todėl mes stebime įvykių raidą.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau