Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 23

D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Prasidėjus COVID-19 pandemijai, pasirodžius gandams apie asteroidus ir artėjant rinkimams JAV, internete pasirodė didžiulis skaičius pranašysčių, tema „mes visi mirsime“. Vienintelis skirtumas tarp šių pranašysčių – tai globalinė procedūra, perėjimo į kitą pasaulį. Taigi, vieni pranašauja – pasaulinius branduolinių smūgių mainus, kiti – didžiulį meteoritą, treti – ateivių nusileidimą ir mašinų sukilimą.

Apskritai artimiausioje ateityje vaizdas yra gana niūrus. Tačiau panašu, kad Amerikos pastorius Patas Robertsonas (Pat Robertson) prieš kelias dienas gavo daugiau ar mažiau vilčių teikiančios informacijos apie ateitį.

Ponas Robertsonas – žmogus, žinomas visoje Amerikoje, nes jis dešimtmečius pamokslavo ir prognozavo televizijos laidose. Ir dažnai jo prognozės išsipildo su bauginančiu ir neįtikėtinu tikslumu, kas priverčia ir šį kartą jo pasiklausyti.

Antradienį kalbėdamas per savo 700 Club televizijos laidą, Patas Robertsonas pranešė, kad jis turi pranešimą iš viršaus, kuriame, bendrais bruožais, pasakojama apie pasaulio ateitį ir ypač JAV. Esmė tokia.

JAV prezidento rinkimus laimės Donaldas Trumpas – dėl to niekam negali kilti net jokių abejonių.

 „Visų pirma noriu pasakyti, kad D. Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas“,  - sakė p. Robertsonas.

Nepaisant to, su šia pergale nesutiks priešiškų jėgų atstovai, o Amerika susidurs su tokiais neramumais, kokių dar nebuvo mačiusi savo istorijoje.

„Po to, kai D. Trumpas bus atlikęs priesaiką, Amerikoje mes pamatysime didžiulį pilietinį nepaklusnumą“, - sako Robertsonas.

Kartu su neramumais Amerikoje, D. Trumpas susidurs su Kinijos, Šiaurės Korėjos ir Rusijos iššūkiais. Bus du bandymai pasikėsinti į Trumpo gyvybę, o Izraeliui teks kariauti su armada supančių priešininkų. Amerika, pasinėrusi į chaosą, nieko jei negalės padėti, tačiau paskutinę akimirką visos užpuolusios Izraelį šalys, bus „sunaikintos Dievo“.

Savo ruožtu D.Trumpas laimės triuškinančią pergalę JAV ir liks prezidentu dar penkerius metus. Per šį laiką visi karai sustos ir prasidės dvasinis atgimimas ir klestėjimas visame pasaulyje, tai yra tam tiktas „aukso amžius“. Bet tai bus labai trumpai, nes po penkerių metų į žemę atsitrenks didžiulis asteroidas ir ateis Pasaulio Pabaiga, po kurios prasidės Antrasis Atėjimas.

Mes nežinome, kiek šia pranašyste galima tikėti. Vienintelis dalykas, ką žinome - Pato Robertsono rimta reputacija, nors, žinoma, jis, kaip ir daugelis pranašų, turėjo taip pat keletą apsirikimų.

Be to, jei nepasiduoti panikai mistikos požiūriu ir pažvelgus į tai, kas vyksta šiuo metu logikos požiūriu, galimas dalykas, greičiausiai vyks tiksliai pagal pono Robertsono išsakytą scenarijų. Tai yra, D.Trumpo pergalė yra akivaizdi ir neginčijama, kaip ir vėlesnis globalistų bandymas sunaikinti JAV yra neabejotinas, o tai jei jie bandys sukelti Amerikoje konfliktus, Kinijos pagalba irgi galimas variantas.

Natūralu, kol Amerika bus užsiėmusi savo problemomis, visi skubės spręsti savo problemas. Taigi, Iranas greičiausiai puls Izraelį, o Iranas tai palaikys ne tik dalis musulmoniškų šalių, bet ir Kinija, nes pranašystė turėtų būti įgyvendinta:

Ir buvo atrišti keturi angelai, paruošti nustatytai valandai, dienai, mėnesiui ir metams išžudyti trečdalį žmonių. (Apreiškimas Jonui, 9 skyrius, eilutė 15).

Jų kariuomenės skaičius,- aš išgirdau skaičių,-buvo du miriadai miriadų. (Apreiškimas Jonui, 9 skyrius, eilutė 16).

Du miriadai miriadų – tai 200 mln. Tokią armiją gali dislokuoti tik Kinija, kuri dabar yra arši Irano sąjungininkė. Kiek Izraelis gali sušaukti armijos prieš 200 mln. – sunku pasakyti, tačiau jei ten visus apginkluoti to nepakaks. Galimai, kitos šalys bus Izraelio pusėje, kurių bendra armija bus mažiausiai 50 milijonų – kitaip, prieš izraeliečius, tokios didžiulės armijos niekas nebūtų nukreipęs…

Apskritai, kaip viskas bus eschatologams, jau seniai buvo aišku – buvo tik neaišku, kas laimės per visa šią akistatą. Tačiau, dabar, pasak pastoriaus Robertsono, Amerikoje, bet kokiu atveju nebus jokios stebuklingų skiepų ir, kažkaip atgimimas viso pasaulio turėtų eiti iš ten, nors tai vis viena pasaulio neišgelbės nuo asteroido. Kaip sako ponas Robertsonas, pasaulinių branduolinių smūgių nebus, jie bus uždrausti kažkur iš viršaus, kitaip meteoritui nieko neliks. Tačiau gera žinia ta, kad pasauliui, atrodo, dar liko penkeri metai…Taigi, jums patiems lieka spęsti, ar galima tikėti šiuo pastoriumi, ar ne… Belieka sekti pasaulio įvykius… Pirmas šio įvykio pranašas, galimas Trumpas, toliau, Amerikoje nepasitenkinimai ir karas…

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.11.2020 laikas 22:25 Ką daryti jeigu dėvint kaukę rasoja akiniai?
Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 10:28 Žemė per 2 000 šviesmečių pasislinko link supermasyvios juodosios bedugnės

Patarimas pažvelgti į save iš šono – naudingas net ir astronomijoje. Žemė ką tik tapo 7 km/s (~25 750 km/h) greitesnė ir maždaug 2000 šviesmečių priartėjo prie Paukščių Tako galaktikos centre esančios supermasyvios juodosios bedugnės.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:25 Georgia attempt to steal the election will mean “Joe Biden and the people like him… will all go to jail”
In Georgia, the attempt to steal the election has been exposed by “pristine ballots,” with no markings, 98% for Biden.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 "Tinginių" troškinys su kalakutienos arba vištienos faršu ir kopūstais
Toks troškinys pas mus namuose yra gaminamas ganėtinai dažnai, nes jį visi mėgsta, o paruošti visai paprasta. Kartais jį paruošia net mano dukra, taip sutaupydama man laiko, kai būnu užsiėmusi kitais reikalais.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 People with disabilities oppose Canada’s proposed expansion of euthanasia law
The Parliamentary Committee on Justice and Human Rights had its third hearing on Bill C-7, the bill to expand Canada’s euthanasia law, on Tuesday November 10. Tuesday’s hearing heard testimony from several advocates and people with disabilities concerning the effect of Bill C-7 upon their community....

Skaityti daugiau