Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 30

Naujas TIME viršelis: globalistai nebeslepia savo planų. Ar jiems pavyks?

Vienas keisčiausių pasaulinių leidinių, tradiciškai mėgstantis ant viršelių skelbti įvairiausias šaradas, yra britų žurnalas The Economist.

Kiekvienų metų rudenį sąmokslo teorikai visame pasaulyje nekantriai laukia leidinio, kurios viršelyje bus galvosūkis apie kitas 365 dienas.

Tai lyg ir užuominos, ir globalistų tikslai koduoti likusiems pasaulio gyventojams, kas jų laukia. Nors išspręsti šį galvosūkį visada sunku, tačiau The Economist leidinys turi JAV panašų žurnalą TIME. Tačiau TIME leidinyje kur kas sunkesnis galvosūkis.

TIME redakcijoje, taip pat mėgsta galvosūkis, bet jų galvosūkiai dažniausiai suprantami tik tiems žmonėms, kurie turi labai platų požiūrį ir tam tikrą išsilavinimą, nes užuominos yra labai subtilios. Pavyzdžiui, vienas ar kitas politikas ant viršelio gali būti pastatytas apsuptas, kai kurių daiktų (pavyzdžiui, baldai), kuriuose galimai yra užkoduotos, tam tikros žinutės. Tarkim:

Globalistai, TIME, konspiracija, sąmokslo teorijos, naujoji pasaulio

Štai čia jų viršelis nuo praėjusių 2020 metų:

Globalistai, TIME, konspiracija, sąmokslo teorijos, naujoji pasaulio

Mes visi jau matome ir jaučiame pasaulio perkrovimą, kitas žingsnis, tik Artimųjų Rytų pertvarkymas ir Sacharos apgyvendinimas. Kol kas nėra aišku, kada tai bus padaryta, tačiau kol kas TIME išleido šią šaradą, skirta tarsi balsavimo dienai ir tarsi kitų metų planams:

Globalistai, TIME, konspiracija, sąmokslo teorijos, naujoji pasaulio

Pirmas dalykas, kuris pritraukia dėmesį, yra tai, kad TIME perkėlė savo logotipą, PIRMĄ KARTĄ leidinio ISTORIJOJE. Tai stebina ir dar kartą įrodo, kad viršelis yra ikoniškas, arba paženklintas. Ir ženklų daugiau nei reikia.

Taigi, mergina su kauke, tikrai ne europietiškos išvaizdos, kurią turi dauguma JAV piliečių. Ji aiškiai azijietiška, tai yra ketvirta pagal dydį JAV etninė grupė. Kodėl ji staiga pavaizduota savotiškame plakate „Eik balsuoti!“?

Toliau, į akis „krenta“ vėliava, kuri arba kabo ant merginos kaklo, arba nupiešta ant marškinėlių. Iš pirmo žvilgsnio tai yra JAV vėliava, bet iš tikrųjų tai yra KLP vėliava, kurioje taip pat yra PENKIOS žvaigždės:

Globalistai, TIME, konspiracija, sąmokslo teorijos, naujoji pasaulio

Šeštoji didelė vėliavos žvaigždė nupiešta ant biuletenio, kuris nuleidžiamas į rinkimų balsadėžę. Tai yra, gaunasi pilnas komplektas, kad kinietė, teroristinės organizacijos ANTIFA narė su Kinijos vėliava ant kaklo, kviečia amerikiečius balsuoti už Kiniją, vietoje parašo uždėdami pentagramą.

Labai keista minčių eiga pas menininką, tačiau tai tik gėlės. Norėdami pamatyti uogas, apverskite paveikslėlį:

Globalistai, TIME, konspiracija, sąmokslo teorijos, naujoji pasaulio

Dabar ant skarelės, kuri uždėta ant kinietės veido, pamatome gaublį, simbolizuojantį pasaulį. Viršuje šio pasaulio yra JAV. Bet kas vyksta su JAV? Jungtinės Valstijos yra sukabintos grandinėmis ir tarsi patalpinta ugnies žiede. Arba tai ne ugnis, o lotoso žiedas, simbolizuojanti KLP, kuri praryja grandinėmis surakinta Amerika.

Pagaliau, dar viena užuomina – stilizuota balsadėžė, iš kurios išskrenda žaibai. Bet jei gerai įsižiūrėti – tai primena kiaušinį, kuris yra spaudžiamas iš visų pusių, kurį bando iš viršaus pasiekti kažkokios rankos. Akivaizdu, kad iš šio kiaušinio turi atsirasti kažkas naujo, kuris turėtų pakeisti JAV. Šie naujieji globalistai, kaip žinome, mato Naująją pasaulio tvarką, kuri pasklis po visą pasaulį ir atstovaus gryną komunizmą – tai yra visuotinę planų neturinčių vergų bandos lygybę, kurią valdys siaura šlovingų aukščiausiųjų lyderių grupė. Bet kiek tikėtina, kad šie košmariški planai išsipildys?

Techniškai ponas Bidenas neturi jokių galimybių įveikti D.Trumpą – tai įrodo kandidatų į prezidentus susitikimai su rinkėjais:

Apytiksliai taip vyks balsavimas. Bet, kaip kadaise pasakė pirmasis komunistas Josifas Džugašvilis: svarbu ne tai, kaip jie balsuoja, o kaip jie mąsto. Taigi dienos po lapkričio 3 dienos, pasauliui bus labai karštos, faktas, kad pasaulis tai labai pergyvena.

Tik man įdomu, Lietuvos spauda, kuri labai garbino Bidena, o šmeižė D.Trumpą, ką rašys? Reiktų jų straipsnius išsisaugoti... kiekvienas jų spaudoje, televizijoje pasakytas žodis... toliau gali atsigręžti prieš juos pačius. Kiek pastebiu, jau dabar keičiasi jų retorika... ir atsargiai kalba, taip bandydami save pateisinti ir pakeisti savo „odą“. Stebėkime Lietuvos spaudą (pavardės)... kuri pakeičia odą, o gal jau keičia, tai neverta jos, jų ir skaityti.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2020 laikas 22:26 Etjeno Botino, kuris pažvelgė už horizonto, paslaptis

Apie Etjeną Botiną ir jo nuostabius pranašavimus, ko gero, nė neįtaria daugelis Mauricijaus istorijos žinovų. Šiek tiek apie tai kalbama Pietų Afrikos rašytojo Lorenso Gryno knygoje „Laiko nepaliestos salos“.

...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 22:02 Imbieras su citrina ir medumi (sveikatos receptas!)

Imbieras yra puikus vaistas nuo peršalimo, negalavimo ir slogos. Imbiero šaknyje yra tiek daug naudingų elementų, kad neįmanoma jų visų išvardyti - tai vitaminai ir mineralai.

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 20:36 Atsargiai! Kiniškas česnakas kenkia sveikatai

Ne paslaptis, koks sveikas yra česnakas. Bet tai taikoma tik česnakams iš mūsų pačių sodo, o ne importuojamiems kinams. Kaip jį atskirti, skaitykite toliau ...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 18:14 "Aš naminis ožys 2" žada gruodžio 14–21 d. Dideli Bada-Boom

Visi žiūrėjo vaizdo įrašą, žiūrėjo jį ne vieną kartą, tačiau nedaugelis žmonių atkreipė dėmesį į tai, kad, „Heliofant“ atkreipdama dėmesį smulkmenoms ir detalėms

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau