Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 19

JAV ligų kontrolės centrai reikalauja koncentracijos stovyklų

Masiniai asmens laisvių ir nuosavybės teisių apribojimai 2020 m. paskatino drąsų ir pavojingą vyriausybės pareigūnų ir autoritarinių visuomenės sveikatos veikėjų susijungimą. Visagalis ligų kontrolės centras (CDC) šiuo metu planuoja paversti Amerikos vietoves koncentracijos stovyklomis, naudodamas įvairias šeimų atskyrimo strategijas, rašo „Natural News“.

Šios koncentracijos stovyklos yra pateisinamos, nes CDC „saugo jus“. Saugumo vardan agentūra dabar siekia stipriai apriboti „didelės rizikos“ žmones, atskirdama juos nuo savo šeimų ir bendrai „mažos rizikos“ gyventojų. Visuomenės sveikatos įgaliojimai jau skirti šeimoms, gyvenančioms savo namuose, ir nustato žmonių skaičių, kurie gali susirinkti į individualius namus ir patalpas. O tai reiškia, jei jūsų ten bus daugiau, bus išvežamas tam tikras kiekis, kad neviršytų skaičiaus... savo namuose.

Dabar CDC teigia turinti teisę atskirti „didelės rizikos“ žmones nuo savo šeimų ir visų gyventojų, kad juos būtų galima perkelti į saugias stovyklas, vadinamas „žaliomis zonomis“. Šios žaliosios zonos stovyklos bus įkurtos rajonuose bendruomenės lygiu. Didelės rizikos asmenys negalės susisiekti su šeimos nariais ar kitais bendruomenės nariais, nes bus priverstinai atskirti.

Tikslas yra sunaikinti šeimos vienetą ir sukelti dar daugiau žmonių kančių. Tikslas yra užrakinti ir suvaryti, kaip kiaules į gardus, pačius silpniausius žmones ir nusilpninti jų imuninę sistemą ir gyvybę, kad jie galėtų greitai užkrėsti vienas kitą ir mirti. Tai yra genocidas.

CDC nori perimti visuomenės kontrolę, taip pat nori perimti kiekvieną namų ūkį. Vienas iš jų tikslų yra atskirti žmones savo namuose, skirti tam tikrą patalpą, fiziškai izoliacijai esančioje rizikingų žmonių grupei nuo likusios šeimos. CDC įspėja mažos rizikos šeimos narius neįeiti į CDC nurodytą žaliąją zoną savo namuose!

Žmonės turėtų nusiplauti rankas ir naudoti veido kaukę, jei jiems reikia suteikti pagrindines paslaugas didelės rizikos šeimos nariams, kurie yra įzoliuoti, savo namuose. Be to, „mažos rizikos šeimos nariai turėtų ir toliau praktikuoti socialinį atstumą ir higieną ne namuose“.

Kontaktiniai tyrėjai – tai naujoji CDC armija, jie bus apmokyti perimti rajonus ir namus.

CDC net bando įgyvendinti šią „blokavimo“ strategiją mikrorajono lygiu, reikalaujant kiekvieno mikrorajone esančio savininko, namo nuosavybės planus, kad būtų galima pažymėti namų ūkyje, procentą žalios zonos dalį šeimai. Remiantis CDC gairėmis, kaimynams buvo nurodyta „sukeisti“ namų ūkius, kad jie apgyvendintų didelės rizikos asmenis.

Specialios prieglaudos / prieglaudų grupės (daugiausia 5–10 namų ūkių) turėtų būti nedidėlės stovyklos ar teritorijos, kur sugrupuoti didelės rizikos grupės nariai. CDC įpareigoja šias stovyklas turėti „tik vienus patekimo vartus“, keistis maistu ir atsargomis. Šis suskirstymas dažniau pasitaikys uždarose kaimuose, gyvenamuosiuose kvartaluose ir namų savininkų asociacijose, bendruomenėse. Toks bendruomenės ir namų tikrinimo lygis taip pat leidžia CDC ateiti ir priversti žmones skiepytis.

Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose dislokuojasi kontaktų sekimo armijos, kurios galiausiai gali būti panaudotos perimti namus, apsaugos pagalba iš netoliese esančių stovyklų. Kalifornijoje yra įdarbina iki 20 000 tokių specialistų, kurie vykdys visagalio CDC reikalavimus.

Ohajuje gubernatorius įsakė FEMA įrengti izoliatorius. Stovyklose turėtų būti laikomi žmonės, kurie turėjo kontaktą su asmeniu, kurio COVID-19 testas buvo teigiamas, su klaidingais testų rinkiniais. Nekalti žmonės, neturintys ligos požymių, sulaikomi kaip kalti, jiems atimamos teisės ir laisvės.

CDC neturi teisės ženklinti žmonių patenkančius į „didelės rizikos grupę“ ir izoliuoti juos nuo savo šeimos bei visuomenės, tuo pat užgrobti nuosavybę ir žmogaus teisę, kad įtvirtintų savo galią. Šie CDC pastūmėti veiksmai yra didesnio komunistinio perversmo, vykstančio JAV, dalis. 

Vienintelis būdas išgyventi šį Amerikos užgrobimą - tai, jei daugiau žmonių nutrauks savo galvoje esančias baimės grandines. Vienintelė išeitis – jei daugiau patriotų pakils tiek dvasia, tiek teisingumu, nuversdami savo žiaurias vyriausybes ir sveikatos priežiūros institucijas.

Todėl belieka mums stebėti ir laukti, kada ši strategija bus pradėta vykdyti Amerikoje. O jei, tai įvyks, laukiame ir Lietuvoje, nuosavybės teisių suvaržymo, šeimų atskirimo, izoliacija, naikinimas, izoliacijos stovyklos, tiek kaime, tiek bendruomenėje, tiek įstaigose. Neišvengiama vakcinacija... Jei pastebite, neaiškias statybas, kaimuose, miesteliuose... galimas dalykas, kad tai ne gamyklos auga, o mums skiriamos „didelios rizikos“ zonos. 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2020 laikas 22:26 Etjeno Botino, kuris pažvelgė už horizonto, paslaptis

Apie Etjeną Botiną ir jo nuostabius pranašavimus, ko gero, nė neįtaria daugelis Mauricijaus istorijos žinovų. Šiek tiek apie tai kalbama Pietų Afrikos rašytojo Lorenso Gryno knygoje „Laiko nepaliestos salos“.

...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 22:02 Imbieras su citrina ir medumi (sveikatos receptas!)

Imbieras yra puikus vaistas nuo peršalimo, negalavimo ir slogos. Imbiero šaknyje yra tiek daug naudingų elementų, kad neįmanoma jų visų išvardyti - tai vitaminai ir mineralai.

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 20:36 Atsargiai! Kiniškas česnakas kenkia sveikatai

Ne paslaptis, koks sveikas yra česnakas. Bet tai taikoma tik česnakams iš mūsų pačių sodo, o ne importuojamiems kinams. Kaip jį atskirti, skaitykite toliau ...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 18:14 "Aš naminis ožys 2" žada gruodžio 14–21 d. Dideli Bada-Boom

Visi žiūrėjo vaizdo įrašą, žiūrėjo jį ne vieną kartą, tačiau nedaugelis žmonių atkreipė dėmesį į tai, kad, „Heliofant“ atkreipdama dėmesį smulkmenoms ir detalėms

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau