- 19.06.2021
- 0.0 Reitingas
- 913 Peržiūros
- Komentarai
(Paranormal) Indijos žurnalistas teigia, kad Baltųjų rūmų vyriausiasis patarėjas medicinos klausimais daktaras Anthony Fauci grasino Vuchano koronaviruso (COVID-19) laboratorinio nutekėjimo teorijos šalininkų karjerai.
Šį teiginį pateikė Indijos mokslininkas, žurnalistas ir politikos apžvalgininkas veteranas Madhavas Das Nalapatas (Madhav Das Nalapat). Jis yra Manipalio aukštojo mokslo akademijos geopolitikos (Manipal Academy of Higher Education) profesorius.
Birželio 3 d. vietos žiniasklaidos priemonėje NewsX Nalapatas kalbėjo apie tai, kad Faučio (Fauci) patikimumą reikia kruopščiai patikrinti atsižvelgiant į neseniai paviešintus jo elektroninius laiškus. Šie elektroniniai laiškai buvo paviešinti po to, kai pagrindinės Jungtinių Valstijų žiniasklaidos priemonės gavo prieigą prie jų pagal Informacijos laisvės akto užklausas.
Tarp paviešintuose elektroniniuose laiškuose pateiktos informacijos yra ir tai, kad mokslininkai informavo Fauci, jog koronavirusas galėjo būti sukurtas laboratorijoje. Nepaisant to, kad jam buvo pateikta ši informacija, Faučis ir toliau diskreditavo laboratorijos nutekėjimo teoriją kaip sąmokslą.
Elektroniniuose laiškuose taip pat atskleidžiama, kad Fauci padėjo pervesti mokesčių mokėtojų lėšomis apmokėtas dotacijas, skirtas Wuhano virusologijos instituto (WIV) atliekamiems funkcinio aktyvumo tyrimams. Funkcijos padidėjimo tyrimai apima patogenų inžineriją, kad jie taptų labiau užkrečiami ar kitaip pavojingesni žmonėms.
Visi, kurie nesutiko su Fauci, buvo nutildyti bauginant ir grasinant mirtimi.
Nalapatas (Nalapat) teigė, kad Faučio finansavimas WIV ir jo laboratorijos nutekėjimo teorijos neigimas rodo, kad tai masinis slėpimas. Jis pridūrė, kad visi, kurie bandė nesutikti su Fauci palaikoma natūralios kilmės teorija, buvo greitai nutildyti.
"Bet kuris pasisakęs mokslininkas buvo griežtai įspėjamas: "Žiūrėk, tavo karjera bus sužlugdyta", - sakė Nalapatas.
Nalapatas neįvardijo, kuriems mokslininkams ir sveikatos ekspertams buvo grasinama tylėti. Tačiau per savo pasirodymą "NewsX" jis sakė, kad žino keletą JAV ir Japonijoje gyvenančių asmenų, kurie negalėjo pasisakyti prieš Faučį.
"Draugai Jungtinėse Valstijose ir Japonijoje mane išsamiai informavo, kad [natūralios kilmės teorija] yra visiška nesąmonė", - sakė jis.
"Tada aš jų paklausiau: 'Kas jums negerai, vaikinai? Kodėl jūs tylite? Bet jie atsakė: "Jei prabilsime, daktaras Faučis ir jo gauja mus sunaikins, sunaikins mūsų reputaciją, sunaikins mūsų karjerą. Mes nedrįstame kalbėti".
Vėliau tviteryje iš savo asmeninės paskyros Nalapatas dar kartą sukritikavo Faučį. Jis sakė: "Faučiui buvo iškelta baudžiamoji byla: "Kol kas tie, kurie dalyvavo tokiuose savižudiškuose eksperimentuose, susijusiuose su "funkcinės naudos gavimu", išvengė net pasmerkimo, o juo labiau bausmės."
Nalapatas toli gražu nėra vienintelis, teigiantis, kad Fauci nutildė savo kritikus.
Žurnalistas ir politikos analitikas Džošas Roginas (Josh Rogin) atskleidė, kad mokslininkai jį informavo, jog jiems draudžiama prieštarauti bet kokiems Faučio pareiškimams.
"Dažnai kalbuosi su mokslininkais, kurie sako tą patį: "Klausykite, mes labai norime apie tai pasisakyti, bet negalime to padaryti. Kodėl negalime to padaryti? Na, mes gauname visą finansavimą iš NIH arba NIAID", - sakė Roginas. Fauci yra Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID), kuris priklauso Nacionaliniam sveikatos institutui (NIH), direktorius.
"Taigi negalime sakyti nieko panašaus į tai, kad "O, funkcijos padidėjimo tyrimai gali būti pavojingi arba jie galėjo būti atlikti laboratorijoje, nes mes prarasime karjerą, prarasime finansavimą, negalėsime dirbti"."
Šiuos komentarus Roginas išsakė dalyvaudamas žurnalistės ir televizijos žinių vedėjos Megyn Kelly podkaste.
Robertas Redfildas (Robert Redfield), buvęs Ligų kontrolės ir prevencijos centro direktorius nuo 2018 m. iki 2021 m., viešai teigė, kad sulaukė kelių grasinimų nužudyti po to, kai pareiškė manantis, kad COVID-19 pabėgo iš WIV.
Komentaruose žurnalui "Vanity Fair" R. Redfildas teigė, kad grasinimų nužudyti sulaukė iš kitų žymių Amerikos mokslo bendruomenės narių.
"Man buvo grasinama ir aš buvau atstumtas, nes pasiūliau kitą hipotezę", - aiškino Redfildas. "To tikėjausi iš politikų. Nesitikėjau to iš mokslo."
Faučis neigė sumenkinęs laboratorijos nutekėjimo teoriją. Bendraudamas su laikraščiu "Wall Street Journal", Faučis sakė, kad, jo nuomone, perdėta yra mintis, jog Kinijos mokslininkai sąmoningai sukūrė koronavirusą.
Jis taip pat sakė, kad vis dar palaiko natūralios kilmės teoriją, tačiau "tuo pat metu lieku atviras, kad tai gali būti laboratorinis nutekėjimas".
Sužinokite daugiau apie tai, kaip Fauci ir kiti Amerikos žmonės bandė diskredituoti laboratorinio nutekėjimo teoriją prieš jai tampant pagrindine teorija, skaitydami naujausius Pandemic.news straipsnius.
Šaltiniai:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau