Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 5

Dr. Davidas Martinas numeta bombą: FDA patvirtino vakciną nuo COVID-19, kurios JAV rinkoje NĖRA

(Paranormal) Dr. Deividas Martinas (David Martin) įspėjo visuomenę, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino neegzistuojančią koronaviruso (COVID-19) vakciną.

"Kai visuomenės atstovai teigia, kad šis patvirtinimas staiga suteikė patvirtintą statusą tam, kas guli viso pasaulio šaldikliuose, iš tikrųjų tai netiesa", - sakė Martinas laidoje "Brighteon Conversations".

"Vis dar galioja gamybos gairės, kurių nereikalauta EUA, tačiau kurios būtų reikalingos visiškai patvirtintam produktui."

Jis sakė sveikatos reindžeriui Mike'ui Adamsui, kad FDA patvirtino "vienaragį".

"Comirnaty neegzistuoja", - sakė Martinas, turėdamas omenyje "Pfizer" vakcinos, kuriai federalinė agentūra suteikė visišką patvirtinimą, prekės ženklą. "Patvirtinimas skirtas būsimai COVID vakcinos gamybai".  (Susiję: "Susiję: FDA nesąžiningai suteikė visišką patvirtinimą "Comirnaty covid" vakcinai, praleisdama trečiojo etapo bandymus ir ignoruodama duomenis apie sužeidimus ir mirtis.).

Martinas pasakojo, kad "Pfizer" turėtame patvirtinimo rašte, taip pat oficialiame FDA leidinyje buvo redaguojama kai kuri svarbi informacija.

"Skyrius, kuriame nurodoma, kur ir kada galima gaminti, yra redaguotas, o tai neįprasta, nes patvirtinimo laiškas turėtų būti viešas pranešimas, kuriame šie dalykai būtų matomi", - sakė Martinas.

COVID-19 vakcinos neturėtų būti apsaugotos nuo EUA

Ir Adamsas, ir Martinas sutiko, kad painiavą, kurią įnešė patvirtinimas, dar labiau padidino tai, kad buvo pratęstas "Pfizer" vakcinos, naudojamos 12-15 metų vaikams, taip pat "Moderna" ir "Johnson & Johnson" COVID-19 vakcinų skubaus naudojimo leidimo (EUA) galiojimas.

"Įgaliojimas EUA turi gyventi be klinikinės alternatyvos", - sakė Martinas. "Kai tik bus patvirtinta, EUA apsauga "Moderna" ir "Johnson & Johnson" akimirksniu nustos galioti."

Patvirtinimo rašte FDA pripažino, kad vis dar galima naudoti "didelį kiekį" "Pfizer" COVID-19 vakcinos, pagamintos pagal EUA. FDA nusprendė, kad "Pfizer" COVID-19 vakcina pagal EUA turėtų likti nelicencijuota, tačiau gali būti naudojama "pakaitomis" su "Comirnaty".

Esant tokioms aplinkybėms buvo aišku, kad visiško patvirtinimo suteikimas buvo apgalvotas vyriausybės žingsnis, siekiant paskatinti įmones ir mokyklas nustatyti privalomą vakcinavimą ir sudaryti sąlygas "Pfizer" iškrauti pagal EUA pagamintos vakcinos COVID-19 atsargas. Martinas teigė, kad Bideno administracija siekia, jog mokiniai būtų paskiepyti iki ateinančių mokslo metų pradžios.

Skirtumas tarp visiškai patvirtintų produktų ir produktų, kuriems išduotas ES leidimas prekiauti

Realiame pasaulyje yra didžiulis skirtumas tarp produktų, patvirtintų pagal EUA, ir visiškai patvirtintų FDA.

Pagal JAV įstatymus EUA produktai yra eksperimentiniai. Tiek Niurnbergo kodekse, tiek federaliniuose teisės aktuose nurodyta, kad niekas negali priversti žmogaus dalyvauti eksperimente. Pagal JAV įstatymus neteisėta atsisakyti suteikti žmogui darbą ar išsilavinimą dėl to, kad jis atsisako būti eksperimentiniu subjektu. Potencialūs recipientai turi absoliučią teisę atsisakyti eksperimentinių vakcinų.

Kita vertus, JAV įstatymai leidžia darbdaviams ir mokykloms reikalauti, kad studentai ir darbuotojai vartotų licencijuotas vakcinas.

Pagal 2005 m. Visuomenės pasirengimo ir parengties įstatymą (Public Readiness and Preparedness Act) ESA patvirtintoms vakcinoms taikomas ypatingas atsakomybės skydas. Vakcinų gamintojams, platintojams, tiekėjams ir vyriausybiniams planuotojams netaikoma atsakomybė.

Vienintelis būdas, kuriuo nukentėjusioji šalis gali pateikti ieškinį, yra įrodyti tyčinį nusižengimą ir jei JAV vyriausybė taip pat yra pateikusi ieškinį šaliai dėl tyčinio nusižengimo. Nė vienas toks ieškinys dar nebuvo patenkintas.

Vakcinai "Comirnaty" taikomi tie patys atsakomybės už gaminius įstatymai, kaip ir kitiems JAV gaminiams. Licencijuotoms suaugusiųjų vakcinoms, įskaitant "Comirnaty", netaikomas joks atsakomybės skydas. Žmonės, nukentėję nuo Comirnaty vakcinos, gali pateikti ieškinį dėl žalos atlyginimo. Prisiekusiųjų žiuri priteistos sumos galėtų būti astronominės, todėl "Pfizer" greičiausiai neleis nė vienam amerikiečiui pasiskiepyti "Comirnaty" vakcina, kol kaip nors nesusitvarkys imuniteto šiam produktui.

Visuomenę klaidina didžioji žiniasklaida

Pagrindinės žiniasklaidos atstovai suskubo pranešti, kad po to, kai rugpjūčio 23 d. FDA visiškai patvirtino "Comirnaty" vakciną, kariškiams, sveikatos priežiūros darbuotojams, koledžų studentams ir daugelio pramonės šakų darbuotojams jau leidžiama skiepytis.

Pentagonas nedelsdamas paskelbė, kad tęs savo planą priversti kariškius skiepytis nuo viruso, o Niujorko miestas tą pačią dieną paskelbė, kad visi valstybinių mokyklų mokytojai ir kiti darbuotojai privalės skiepytis.

Vienas pirmųjų šį reikalavimą įgyvendino Niujorko valstybinio universiteto (SUNY) sistema, kurioje 64 universitetų miesteliuose mokosi beveik 400 000 studentų ir dirba daugiau kaip 85 000 dėstytojų. Tikimasi, kad kelios kitos garsios institucijos, pasitarusios su savo patikėtinių tarybomis ir valstijos pareigūnais, įves skiepų reikalavimus.

Fauci pradėjo visą šią beprotybę prieš kelis dešimtmečius

Pasak Martino, visa ši beprotybė prasidėjo 1999 m. Tuomet Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) direktorius Anthony Fauci sugalvojo sukurti infekcinę, replikaciją pažeidžiančią koronaviruso formą. Faučis sumokėjo Šiaurės Karolinos universiteto Čapel Hile mokslininkams, kad šie išrastų neegzistuojantį patogeną, sakė Martinas.

Faučis iš esmės paprašė tyrėjų sukurti biologinį ginklą. "Negalima gaminti biologinio ginklo ir nesakyti, kad bandoma nužudyti žmones. Tam ir skirtas biologinis ginklas", - sakė Martinas.

Kizzy Corbett, asmuo, sukūręs COVID-19 vakcinas naudojant mRNA technologiją, kartą pasakė: "Tai tikrai šaunu, nes net nereikia daug laboratorijos. Vieną iš jų galite susikurti savo kompiuteryje namuose".

Tai, pasak Martino, yra biologinio karo pripažinimas.

"Mes nekalbame apie virusą. Kalbame apie sukurtą patogeną, - sakė Martinas. "Mes nekalbame apie vakciną. Kalbame apie kompiuteriu imituoto kodo įvedimą mRNA pavidalu - ne tam, kad būtų stimuliuojama jūsų imuninė sistema, o tam, kad jūsų kūnas taptų fabriku, gaminančiu S1 smaigų baltymus, panašius į tuos, kurie randami koronavirusuose."

Visą laidos "Brighteon Conversations" su Mike'u Adamsu ir daktaru Davidu Martinu epizodą žiūrėkite čia:

Daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su vakcinomis nuo koronavirusų, rasite svetainėje imunization.news.

Šaltiniai:

Brighteon.com

ChildrensHealthDefense.org

NYTimes.com

Straipsnio autoriaus Nolan Barton nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau