Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 25

FDA nesąžiningai suteikė visišką leidimą "Comirnaty covid" vakcinai, praleisdama 3 etapo bandymus ir ignoruodama duomenis apie sužeidimus

(Paranormal) JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) paskelbė patvirtinusi Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakciną", kuri nuo šiol bus parduodama pavadinimu "Comirnaty". Tai ne ta pati "Pfizer" vakcina, apie kurią žiniasklaida plačiai praneša, kad ji "visiškai patvirtinta". Išsamią informaciją rasite šioje istorijoje.

Dabar visi 16 metų ir vyresni asmenys gali gauti injekciją su eksperimentine "Pfizer-BioNTech" injekcija, kurios sudėtyje yra mRNA genų terapijos cheminių medžiagų, kurios neužkerta kelio ligai - tai reiškia, kad tai nėra tikra vakcina - bet, kaip manoma, padeda sumažinti ligos simptomus.

Agentūra taip pat nurodė, kad "Pfizer" injekciją "ir toliau galima naudoti pagal skubaus naudojimo leidimą (EUA), įskaitant 12-15 metų amžiaus asmenis ir trečiosios dozės skyrimą tam tikriems imuniteto sutrikimų turintiems asmenims".

FDA rašte paaiškinama, kad Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamentas (HHS) išdavė JAV licenciją Nr. 2229 Vokietijos farmacijos milžinei "BioNTech" gaminti ir pardavinėti "Comirnaty" injekcijas Jungtinėse Valstijose, gavus agentūros leidimą. Comirnaty injekcijos Jungtinėse Valstijose dar nėra gaminamos.

"Pagal šią licenciją jums leidžiama gaminti produktą - COVID-19 vakciną, mRNA, kuri skirta aktyviai imunizacijai, siekiant išvengti 2019 m. koronavirusinės ligos (COVID-19), kurią sukelia sunkus ūminis respiracinis sindromas 2 koronavirusas (SARS-CoV-2), 16 metų ir vyresniems asmenims", - toliau aiškinama laiške.

Išleistame vaisto pakuotės lapelyje aiškinama, kad kiekvienoje dozėje yra 30 mikrogramų (mcg) "nukleozidais modifikuotos kurjerinės RNR (mRNA), koduojančios SARS-CoV-2 viruso smaigalio (S) glikoproteiną". Kiekviename injekciniame buteliuke taip pat yra šių sudedamųjų dalių:

- 0,43 miligramo (mg) (4-hidroksibutil)azanediil)bis(heksan-6,1-diil)bis(2-heksildekanoato)
- 0,05 mg 2-(polietilenglikolio 2000)-N,N-ditetradecilacetamido
- 0,09 mg 1,2-distearoil-sn-glicero-3-fosfocholino
- 0,2 mg cholesterolio
- 0,01 mg kalio chlorido
- 0,01 mg monobazinio kalio fosfato
- 0,36 mg natrio chlorido
- 0,07 mg dvibazio natrio fosfato dihidrato
- 6 mg sacharozės.

Angliškas variantas:

• 0.43 milligrams (mg) (4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl)bis(2-hexyldecanoate)
• 0.05 mg 2-(polyethylene glycol 2000)-N,N-ditetradecylacetamide
• 0.09 mg 1,2-distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine
• 0.2 mg cholesterol
• 0.01 mg potassium chloride
• 0.01 mg monobasic potassium phosphate
• 0.36 mg sodium chloride
• 0.07 mg dibasic sodium phosphate dihydrate
• 6 mg sucrose.

Covid mRNA injekcijos tiekia spyglių baltymus tiesiai į sveikas ląsteles

Naujai išleistame pakuotės lapelyje taip pat paaiškinama, kad nukleozidais modifikuota mRNR Comirnaty yra lipidinėse dalelėse, "kurios leidžia pristatyti mRNR į šeimininkės ląsteles, kad būtų galima išreikšti SARS-CoV-2 S antigeną".

"Vakcina sukelia imuninį atsaką į S antigeną, kuris apsaugo nuo COVID-19", - toliau teigia bendrovė.

Svarbu nepamiršti, kad injekcija dar net nepradėta naudoti 3 etapo bandymuose, nors ji buvo patvirtinta ir nepaisant to, kad jau buvo suleista daugiau kaip 200 mln. kartų.

Tuo tarpu suleidus vis daugiau injekcijų, naujų kovidų "atvejų" sparčiai daugėja. Pranešama, kad nuo liepos 1 d., kai vyriausybė iš tikrųjų pradėjo agresyviai stumti injekcijas, kinų mikrobų atvejų padaugėjo daugiau kaip 600 proc.

Nuo rugsėjo 20 d. federalinė vyriausybė planuoja paleisti trečiąją Pfizer ir Moderna injekcijų dozę.

"Jei vakcinos bus visiškai leidžiamos, šis pasiteisinimas [dėl neskiepijimo] bus pašalintas nuo stalo", - piktinosi Vanderbilto universiteto Medicinos centro prevencinės medicinos ir infekcinių ligų profesorius Viljamas Šafneris (William Schaffner).

"Jei būtų visiškai leista, - pridūrė jis, - manau, kad [vakcinų] įpareigojimų judėjimas paspartėtų ir būtų paskiepijama daug kartų".

Gavę visišką leidimą, vakcinų gamintojai taip pat galės tiesiogiai pardavinėti savo skiepus vartotojams, o tai reiškia, kad televizijos reklamose ir reklaminiuose stenduose bus gausu "Operacijos "Warp Speed" bjaurasties reklamų.

"Skaitant 2021 m. rugpjūčio 23 d. FDA laišką matyti, kad tai yra visiškas patvirtinimas, tačiau jis tęsiamas pratęsiant ESA skubaus naudojimo leidimą", - pažymėjo vienas "DailyMail Online" komentatorius. "Man tai skamba kaip teisinė apgaulė."

"Kaip jis gali būti patvirtintas, kai jis neužkerta kelio kovidui?" - klausė kitas. "Jie nepateikia mums visos istorijos."

"Pasitikėti milijoninėmis baudomis nubaustos kompanijos sveikata yra tas pats, kas pasitikėti Džefriu Epšteinu dėl savo vaikų", - rašė kitas. "Pfizer" kriminalinė istorija mano akyse kelia didžiulę raudoną vėliavą. Nė viena gerų ketinimų turinti bendrovė be jokios priežasties negauna 2,3 mlrd. dolerių baudos."

Naujausias naujienas apie mirtinas ir neveiksmingas kiniškojo viruso injekcijas rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

FDA.gov

FDA.gov

FDA.gov

DailyMail.co.uk

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau