Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 10

CDC pristato orvelišką terminologijos pakeitimą: "Skiepytas" nebebus vartojamas terminas "imunitetas"

(Paranormal) Ilgą laiką skaitantys skaitytojai žino, kad nesame dideli vakcinų gerbėjai, tačiau, kaip jau minėta, pirmiausia jos buvo sukurtos tam, kad suteiktų žmonėms imunitetą nuo bet kokios ligos, kuriai vakcina buvo skirta ir kurią ji turėjo gydyti.

Tai ne spekuliacija ir ne sąmokslo teorija: Vakcinos nuo poliomielito, vėjaraupių, tymų, kiaulytės, raudonukės, juodligės ir t. t. yra skirtos tam, kad žmonės įgytų imunitetą ligai.

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai, žinoma, tai žino ir net pripažino šį faktą. Sakome "anksčiau", nes pagrindinė šalies "sveikatos" agentūra dabar, praėjus dešimtmečiams, keičia šį požiūrį - šį faktą - ir todėl, kad agentūra tapo tik dar vienu politizuotu mūsų didelės, riebios centralizuotos vyriausybės sparnu.

Ir, žinoma, visa tai dėl COVID-19 - viruso, kuriuo kairieji pasinaudojo kaip pretekstu pakeisti viską, pradedant tuo, kaip mes funkcionuojame visuomenėje, baigiant mūsų religiniais papročiais ir mūsų ekonomikos veikimu (arba neveikimu).

Pasak Didžiosios lygos politikos:

2021 m. rugsėjo 1 d. Jungtinių Valstijų Ligų kontrolės centras (CDC) atnaujino savo interneto svetainės žodžio "skiepijimas" apibrėžimą, pakeisdamas žodį "imunitetas" žodžiu "apsauga".

"Skiepijimas: Vakcinos įvedimas į organizmą, siekiant sukurti imunitetą konkrečiai ligai." - Iki rugsėjo 1 d.

"Skiepijimas: Vakcinos įvedimas į organizmą, siekiant sukurti apsaugą nuo tam tikros ligos." - Po rugsėjo 1 d.

"Apibrėžimo pakeitimą pastebėjo amerikiečiai visoje šalyje, daugelis jų internete skelbė ekrano nuotraukas, kuriose matosi apibrėžimas prieš ir po pakeitimo", - pridūrė "Big League Politics".

Socialinės žiniasklaidos naudotojai įvairiose interneto platformose išreiškė savo pasipiktinimą ir pasibjaurėjimą šiuo visiškai nereikalingu (jei medicinos mokslas, susijęs su vakcinomis, iš tiesų visus tuos metus buvo teisus) pakeitimu.

"Gyvename 1984-aisiais." Konservatyvusis politikos komentatorius Kangminas Lee pažymėjo instagrame. "Jie nuolat keičia vartus, meluoja mums ir iš naujo apibrėžia terminus. Jie tai padarė su bandos imunitetu, antivakcinomis, o dabar ir patį skiepų apibrėžimą iš imuniteto pakeitė į "apsaugą", kuri yra tokia plati, neaiški sąvoka. Ir, žinoma, visa tai daroma tyčia. Atsibusk Amerika."

"Nustokite pasitikėti šiais visuomenės sveikatos biurokratais, - pridūrė Lee.

Pridūrė Didžiosios lygos politikai:

Įtarimai tokiomis Amerikos institucijomis kaip CDC yra itin dideli, ypač po pranešimų apie mažėjantį vakcinų veiksmingumą, pavyzdžiui, Izraelio pranešimas apie tai, kad Pfziers vakcina yra tik 39 proc. veiksminga nuo tam tikrų variantų.

Atminkite, kad net vakcina nuo gripo, nepaisant niūraus jos veiksmingumo, kasmet buvo pateisinama kaip būtina gyventojų "imunitetui" sukurti (nors, kaip ir COVID-19 atveju, jei susirgote gripu ir pasveikote, jūsų natūralus imunitetas yra daug stipresnis nei bet kokia vakcina).

Tai vyksta tuo metu, kai vienas iš pagrindinių JAV senatorių ragina didžiausią COVID pandemijos melagį daktarą Anthony Fauci nuslėpti savo dalyvavimą ir indėlį kuriant šią ligą.

"Žinote, jau 18 mėnesių jis balnoja savo moralinį žirgą ir liežuviu mala ant koledžų studentų, kurie gražią rudens dieną nori eiti švęsti futbolo rungtynių į lauko stadioną, arba tėvų, kurie nenori, kad jų darželinukai visą gyvenimą dėvėtų kaukes, sakydamas, kad reikia dėvėti tris kaukes, nors visą laiką melavo ne tik Kongresui, bet ir Amerikos žmonėms apie savo vaidmenį finansuojant labai neapgalvotus ir pavojingus tyrimus Kinijos komunistų laboratorijoje, kurie sukėlė šią pandemiją pasaulyje", - sakė sen. Tom Cotton, R-Ark., šią savaitę "Fox News" laidos vedėjai Laurai Ingraham (Laura Ingraham), kai buvo atskleista naujų įrodymų, kad M. Fauci nebuvo sąžiningas Kongreso atžvilgiu dėl savo dalyvavimo (beje, kur yra kaltinimai, "Teisingumo" departamente?).

"Tai gėda ir atėjo laikas Toniui Faučiui būti patrauktam atsakomybėn", - pridūrė jis.

Tikrai taip, bet ar Bideno režimas ketina tai padaryti, ar ir toliau labiau rūpinsis terminų ir apibrėžimų keitimu, kad pateisintų tolesnį amerikiečių vertimą gauti prastą vakciną, kuri gali būti labai pavojinga jų sveikatai?

Šaltiniai:

TheNationalSentinel.com

BigLeaguePolitics.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus JD Heyes nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau