Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 9

Vaizdo įrašas: Randas Paulas peikia "melagį" Fauci: "Jis ignoruoja natūralų imunitetą, nes tai trukdo jo masinio skiepijimo planui"

(Paranormal) Senatorius Randas Polas (Rand Paul) apkaltino NIAID direktorių Antonį Faučį (Anthony Fauci), kad jis sąmoningai elgiasi nežinodamas apie natūralaus imuniteto naudą COVID, nes tai "sužlugdytų jo masinio skiepijimo planą", be to, nuomonę, kad visi turi būti skiepijami, apibūdino kaip "nesąmonę".

(Steve'o Watsono (Steve Watson) straipsnis perspausdintas iš Summit.news)

"Ei, šis vaikinas turi nuomonę apie beisbolą, ledo ritulį, "Tinder" ir Kalėdas, bet kai anądien jo paklausė apie natūralų imunitetą, kurį įgyjate po ligos, jis sako: "O, tai tikrai įdomi mintis, niekada apie tai nepagalvojau. Neturiu nuomonės, nes nesu galvojęs apie natūraliai įgytą imunitetą", - sakė Paulas interviu "Fox Business News" ir pridūrė: "Jis turi ir jums meluoja".

Paulas tęsė: "Priežastis, dėl kurios jis nenori kalbėti apie natūralų imunitetą, yra ta, kad tai kenkia jo planams paskiepyti visus įmanomus žmones."

"Jis mano, kad tai gali sulėtinti skiepijimą. O aš esu už tai, kad žmonės skiepytųsi, ypač tie, kuriems gresia pavojus, bet reikalas tas, kad jei ignoruosite natūraliai įgytą imunitetą, tada sakysite, kad neturime pakankamai žmonių, reikia priverstinai skiepyti jaunesnius žmones", - toliau ragino senatorius.

"Šiandien kažkas pateikė statistiką. Jei jums 85-eri, jūsų tikimybė mirti yra 10 000 kartų didesnė, nei jei jums 10 metų. Ar turėtume elgtis su dešimtmečiu taip pat, kaip su 85-mečiu? Tai nesąmonė, - samprotavo Paulas.

Žiūrėkite:

Praėjusią savaitę Paulas sakė Bideno sveikatos apsaugos ministrui Xavierui Becerrai (Xavier Becerr) į akis, kad jis yra "arogantiškas, autoritariškas ir neamerikietiškas", nes tyčiojasi iš žmonių, kurie renkasi natūralų imunitetą, o ne skiepus.

Paulas taip pat perspėjo, kad sveikatos apsaugos pareigūnai elgiasi "isteriškai", kai kalbama apie neskiepytus žmones, ir kad tai, ką jie teigia, "iš tikrųjų yra priešinga tiesai".

Daugiau skaitykite adresu: Summit.news ir RandPaul.news.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau