Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 3

"Moderna" pirmininkas teigia, kad COVID-19 vakciną gali prireikti skiepyti kasmet

(Paranormal) Moderna valdybos pirmininkas Noubar Afeyan pripažino, kad bendrovės Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinai gali prireikti kasmetinio papildomo skiepijimo. "Vakciną gali prireikti kasmet atnaujinti, galbūt kasmet ar kas kelerius metus, nes virusas kinta", - sakė jis interviu Marijai Bartiromo (Maria Bartiromo).

Afeyanas pažymėjo, kad pandemijos poveikis ir mirčių skaičius buvo kitoks nei bet kas, ką pasaulis matė per pastarąjį šimtmetį. Todėl yra daug neaiškumų dėl to, kaip virusas gali atrodyti ateityje.

"Mes tiesiog nežinome, kaip šis virusas iš pandemijos taps galimai endeminiu virusu, su kuriuo turėsime priprasti gyventi. Manau, kad jei taip atsitiks, reikės nuolat didinti pajėgumus", - sakė jis. (P komentaras: man, tik keista, kur jis buvo ankščiau, o dabar atsirado? Ir, kodėl jis turėtu būti, visą laiką? Nes, ankščiau, ar senais laikais jis buvo tik sezoninis, ar laikinas).

"Moderna" kuria vakciną, kuri sujungia COVID-19 stiprinamąją vakciną ir skiepą nuo gripo

Rugsėjį "Moderna" pranešė, kad kuria vieną vakciną, kurioje COVID-19 stiprinamoji dozė derinama su eksperimentine gripo vakcina. Afeyanas sakė Bartiromai, kad bendrovė tikisi netrukus turėti duomenų apie sezoninio gripo vakciną. "Tikimės, kad sulauksime panašių vilčių teikiančių rezultatų iš visos mRNA platformos, kad galėsime parodyti patikimą ir veiksmingą vakcinaciją." - sakė jis.

Be to, "Moderna" siekia sukurti daugiau vakcinų derinių, kad žmonės galėtų galvoti apie vakcinas, kaip apie tam tikrą apsaugą ir "kaip apie dalį to, kaip mes gyvename, sugyvendami su virusais, kurių grėsmė mums didėja". (P komentaras: o kur dingo žmogaus imuninė sistema?)

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) neseniai leido maišyti ir derinti stiprinamuosius skiepus, todėl žmonės, turintys teisę į papildomus skiepus, gali nuspręsti, kokio prekės ženklo vakciną jie gali gauti, nes visos trys Maisto ir vaistų administracijos (FDA) leidžiamos vakcinos laikomos "itin saugiomis" ir "veiksmingomis".

Žmonės, kurie buvo paskiepyti prieš kelis mėnesius, dabar gali gauti papildomą vakciną. Kadangi, kaip stiprinamuosius skiepus galima įsigyti įvairių injekcijų, daugiau nei 9 800 CVS vaistinių visoje šalyje dabar siūlo "Moderna" stiprinamuosius skiepus reikalavimus atitinkantiems gyventojams kartu su "Pfizer-BioNTech COVID-19" stiprinamuoju skiepu.

Vartotojai, kuriems yra praėję šeši mėnesiai po paskutinio skiepijimo, raginami pasidaryti stiprinamuosius skiepus, jei jie yra 65 metų ar vyresni, gyvena slaugos namuose arba yra ne jaunesni kaip 50 metų ir dėl sveikatos problemų turi padidėjusią riziką susirgti sunkia liga.

Bet kokio amžiaus suaugusieji, kuriems dėl sveikatos problemų, darbo ar gyvenimo sąlygų yra padidėjusi infekcijos rizika, taip pat raginami pasiskiepyti. Tai sveikatos priežiūros darbuotojai, mokytojai ir asmenys, esantys kalėjime ar benamių prieglaudose.

Vakcinų gamintojams ant kortos pastatyti milijardai

Atsižvelgiant į išleidžiamų dozių, įskaitant stiprinamuosius skiepus, skaičių, kyla klausimas, ką ir kiek vakcinų gamintojai gali laimėti dėl šios pandemijos. Šalyje pradėjus dalyti sustiprinamuosius skiepus, kad būtų padidinta "apsauga" nuo viruso, ant kortos pastatytas milijardinis pelnas tokiems gamintojams kaip "Moderna", "Pfizer" ir "Johnson & Johnson".

Vidutinė "Moderna" 2022 m. pajamų prognozė jau šoktelėjo 35 proc. nuo tada, kai rugpjūčio viduryje prezidentas Džo Baidenas išdėstė stiprinamųjų skiepų planus. Nors kol kas niekas nežino, kiek žmonių gaus papildomus skiepus, analitikai tikisi, kad vien tik papildomi skiepai atneš daugiau nei 14 mlrd. dolerių "Moderna" pardavimų.

Pfizer" ir "Moderna" kompanijoms stiprinamieji skiepai galėtų būti pelningesni, nes jiems nebereikėtų patirti mokslinių tyrimų ir plėtros išlaidų, kurias jos anksčiau patirdavo, norėdamos pateikti į rinką pirmąsias vakcinas.

Po suaugusiesiems skirtų dozių "Moderna" pereina prie vaikų skiepijimo. Afeyan teigė, kad maža Moderna COVID-19 vakcinos dozė yra saugi ir veiksminga vaikams nuo 6 iki 11 metų, ir kad bendrovė prisijungs prie savo konkurentų, siekdama išplėsti skiepų vaikams taikymą. (Susiję: Vaikai miršta 62 proc. dažniau nei vidutiniškai per penkerius metus nuo tada, kai jiems buvo pradėta skiepyti COVID-19 vakcina).

Bendrovė "Moderna" vis dar laukia žalios šviesos, kad galėtų pasiūlyti savo vakciną paaugliams, tačiau jau tiria mažesnes vakcinos dozes jaunesniems vaikams. Kita vertus, "Pfizer", gavusi FDA leidimą naudoti vakciną skubos tvarka, jau ruošiasi plačiai naudoti vaikams skirtas vakcinos dozes.

Daugiau naujienų apie COVID-19 vakcinos kūrimą rasite Pandemic.news.

Šaltiniai:

TheHill.com

FoxBusiness.com

APNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau