Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 11

Fauci teigia: trečioji COVID injekcija yra būtina norint gauti "visiško skiepijimo" statusą, o ketvirtoji injekcija bus reikalinga ateityje

Geriausias infekcinių ligų ekspertas daktaras Anthony Fauci trečiadienį, gruodžio 8 d., pareiškė, kad sąvokos "visiškai paskiepytas" apibrėžimas bus pakeistas ir į ją bus įtraukti tik tie, kurie gavo bent tris skiepus vakcina nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

Jis taip pat sakė, kad JAV sveikatos apsaugos pareigūnai dabar svarsto galimybę amerikiečiams skirti ketvirtąją COVID-19 vakciną, nes į šalį atkeliavo omikrono variantas. Iki šiol 21 valstijoje aptiktas 71 atvejis, iš kurių pirmauja Niujorkas, kur užregistruotas 21 atvejis.

Tačiau COVID atvejų, hospitalizacijų ir mirčių vis dar daugėja, nepaisant didelio skiepijimo skaičiaus, ypač šiaurės rytuose, kur skiepijimo apimtys yra didžiausios.

Fauci sakė, kad mažai tikėtina, jog "visiškai paskiepyto asmens" apibrėžtis bus pakeista per artimiausią savaitę, tačiau jis mano, kad tai įvyks kada nors ateityje, ir tai yra klausimas "kada, o ne ar".

"Nemanau, kad tai pasikeis rytoj ar kitą savaitę, bet tikrai, jei norite kalbėti apie optimalią apsaugą, nemanau, kad kas nors ginčytųsi, jog optimali apsauga bus su trečiu skiepu", - sakė M. Fauci. "Aš, kaip visuomenės sveikatos specialistas, tiesiog sakau, kad reikia pasiskiepyti trečią kartą - pamirškite, koks yra apibrėžimas. Aš tiesiog noriu, kad žmonės būtų optimaliai apsaugoti."

Fauci taip pat pažymėjo, kad kai kurie sveikatos priežiūros pareigūnai jau tiria, ar po to, kai žmonės gaus sustiprinančią dozę, gali prireikti ketvirtosios COVID vakcinos dozės.

Jo pareiškimai nuskambėjo tą pačią dieną, kai "Pfizer" paskelbė, kad žmonėms reikia papildomos injekcijos, kad jie būtų apsaugoti nuo omikroninio varianto. Tiems, kurie gavo tik dvi dozes, dabar gresia proveržio infekcijos pavojus, teigė farmacijos bendrovė.

"Pfizer" generalinis direktorius Albertas Bourla taip pat sakė, kad gali prireikti ketvirtosios dozės ir kad jos gali prireikti netgi "greičiau", nei numato Fauci grafikas. "Manau, kad mums reikės ketvirtosios dozės. Su omikronu reikia palaukti ir pažiūrėti, nes turime labai mažai informacijos. Jos gali prireikti greičiau", - sakė jis.

Omicron variantas, kurį praėjusį mėnesį atrado Pietų Afrikos sveikatos priežiūros pareigūnai, greitai išplito po pasaulį ir šiuo metu jau 2324 kartus sekvenuotas 61 šalyje.

Vyriausybės imasi drastiškų veiksmų

Pareigūnai visame pasaulyje dabar imasi priemonių, kad užkirstų kelią omicrono viruso plitimui, nors naujienų pranešimuose teigiama, kad jis sukelia lengvesnius simptomus, palyginti su kitais variantais.

Jungtinėje Karalystėje ministras pirmininkas Borisas Džonsonas paskelbė įsakymą nedirbti namuose, sustiprino kontaktų atsekimo pastangas ir pareikalavo, kad lankantis renginiuose būtų naudojami skiepų pasai. Jungtinėje Karalystėje nustatyti 568 omikrono varianto atvejai, nors B. Johnsonas teigė, kad tikrasis skaičius greičiausiai yra didesnis.

Danijoje buvo paskelbta apie naujas priemones, skirtas kovoti su šio varianto plitimu. Danijos vyriausybė liepė gyventojams dirbti ir lankyti mokyklą iš namų ir sutrumpino valandų, kuriomis leidžiama dirbti barams, skaičių.

Pietų Afrikoje hospitalizacijų vis dar daugėja. Trečiadienį šalyje užregistruota beveik 20 000 naujų atvejų, todėl septynių dienų vidurkis pasiekė 13 400 atvejų. Tačiau neaišku, kiek iš šių atvejų yra susiję su omikroniniu viruso variantu. Nedaugeliui hospitalizuotų pacientų reikia intensyvios priežiūros, o tai yra teigiamas ženklas, kad omikronas gali būti lengvesnis.

Bendrovė "Pfizer" taip pat neseniai paskelbė pirmąją oficialią duomenų partiją apie tai, kaip jos vakcina COVID-19 reaguoja į omikrono variantą, ir teigė, kad dviejų dozių vakcinos gebėjimas apsaugoti nuo omikrono infekcijos yra sumažėjęs. Atskiri duomenys, kurių laukiama ekspertinio vertinimo, taip pat parodė, kad "Pfizer" vakcinos recipientai turėjo 40 kartų mažiau antikūnų, veiksmingų prieš omikrono atmainą, nei prieš kitas atmainas.

Su koronavirusų pandemija susijusias naujienas skaitykite Pandemic.news.

Šaltiniai:

DailyMail.co.uk

USNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau