Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 14

Tyrimu patvirtinta, kad "Pfizer" COVID-19 vakcina yra NENAUDINGA prieš omikroninį variantą

(Paranormal) Izraelyje atlikto tyrimo metu nustatyta, kad net trys Pfizer Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozės neužtikrina pakankamos apsaugos nuo po vakcinos atsiradusio omikrono varianto. Tiesą sakant, vakcina keturis kartus mažiau apsaugo nuo omikroninio varianto nei nuo delta varianto.

Tyrimą atliko Izraelio mokslininkai iš Šebos medicinos centro Tel Avive ir Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos Centrinės virusologijos laboratorijos. Tyrėjai naudojo duomenis, kuriuos turėjo tik Šebos medicinos centras, vykdydamas didelį serologinį tyrimą, atliktą tarp ligoninės sveikatos priežiūros darbuotojų. (Susiję angl.: Izraelio pareigūnas teigia, kad norint apsisaugoti nuo COVID gali prireikti SEVENŲ skiepų).

Izraelio tyrėjai paėmė kraujo mėginius iš 40 Šebos sveikatos priežiūros darbuotojų, kurie buvo visiškai paskiepyti "Pfizer" vakcina. Tyrimu norėta išsiaiškinti, kaip gerai jų organizmas sugeba neutralizuoti po vakcinos vartojimo atsiradusį omikrono variantą.

Dvidešimčiai sveikatos priežiūros darbuotojų per pastarąsias 30 dienų buvo suleista stiprinamoji dozė. Kiti 20 gavo tik dvi dozes, o paskutinę - prieš 5-6 mėnesius.

Tyrimo metu nustatyta, kad tie, kurie gavo tik dvi dozes, vis dar turi tam tikrą neutralizavimo gebėjimą prieš originalią COVID-19 atmainą ir net tam tikrą gebėjimą prieš po vakcinacijos atsiradusį delta variantą. Tačiau jie neturi jokio neutralizacijos gebėjimo prieš omikroninį variantą.

"Nebuvo jokio neutralizacijos gebėjimo, ir tai kelia didelį nerimą", - sakė Dr. Gili Regev-Yochay, Šebos infekcinių ligų epidemiologijos skyriaus direktorius, per trumpą pranešimą. Ji pridūrė, kad "Pfizer COVID-19" gali neapsaugoti visiškai paskiepytų asmenų nuo sunkaus koronaviruso atvejo.

Regev-Yochay pridūrė, kad reikia atlikti daugiau tyrimų, siekiant išsiaiškinti, ar žmonės, kurie neseniai gavo dvi vakcinos dozes, taip pat nebus apsaugoti. Taip pat reikia atlikti tyrimą, siekiant išsiaiškinti, ar stiprinamosios dozės veiksmingumas laikui bėgant taip pat mažėja.

COVID-19 vakcinos nėra atsakymas

Reaguodama į tyrimo išvadas, Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos tarnybos vadovė daktarė Sharon Alroy-Preis interviu sakė, kad ministerija pradės svarstyti galimybę įpareigoti tris vakcinos dozes gauti jau po trijų mėnesių nuo antrosios, o ne po įprasto šešių mėnesių laukimo laiko nuo antrosios dozės.

"Žmonės, gavę stiprinamąją dozę, yra geriau apsaugoti nei tie, kurie gavo tik antrąją, ir, žinoma, labiau nei neskiepyti", - tvirtino Alroy-Preis. "Dvi dozės nėra pakankamai veiksmingos".

Pati Regev-Yochay pripažino, kad vakcinos neutralizuojantis gebėjimas prieš omikrono variantą yra maždaug keturis kartus mažesnis nei prieš omikrono variantą. Nepaisant to, ji mano, kad žmonės vis tiek turėtų pasiskiepyti sustiprinančiomis vakcinomis.

"Atrodo, kad su omicron vakcina yra tikimybė, kad žmonės, gavę stiprinamąją vakciną, gali užsikrėsti, tačiau yra daug mažesnė tikimybė rimtai užsikrėsti", - sakė Regev-Yochay.

Alroy-Preis ir Regev-Yochay rekomendacijos prieštarauja moksliniams įrodymams. Vis daugiau žmonių Izraelyje, įskaitant medicinos darbuotojus, kurie buvo paskiepyti sustiprinamaisiais skiepais, užsikrečia povakcininiu omikroniniu variantu.

Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino, kad Izraelyje užsikrėtė mažiausiai 67 omikrono variantu, ir šiuo metu siekia patikrinti dar 80 asmenų, įtariamų užsikrėtus omikrono variantu, būklę.

Tuo tarpu šaltinis ministerijoje pripažino, kad jie nežino pagrindinio dabartinio protrūkio šaltinio. Tai rodo, kad povakcininis variantas gali plisti tarp visiškai paskiepytų šalies bendruomenių.

"Gali būti, kad jis išplito plačiau, nei manėme", - sakė šaltinis. Pasak šaltinio, nuo penkių iki devynių omikrono atvejų atsirado be žinomo infekcijos šaltinio. Dauguma šių atvejų buvo iš centrinės Izraelio dalies.

Jei Izraelis nepakeis savo politikos dėl uždarymo ir priverstinio skiepijimo, šalyje kasdien gali padaugėti iki 15 000 naujų atvejų.

Tačiau nėra jokių požymių, kad Izraelio valdžios institucijos pasimokė. Neseniai Izraelio žiniasklaida pranešė, kad vyriausybė rengia teisės aktus, kurie suteiktų jai teisę neleisti į tam tikras vietas patekti žmonėms, kurie nėra visiškai paskiepyti ir nėra gavę stiprinamųjų dozių.

Pats ministras pirmininkas Naftali Bennett įspėjo apie galimą uždarymą, jei situacija šalyje nepasikeis.

Sužinokite daugiau apie tai, kokios iš tiesų neveiksmingos yra COVID-19 vakcinos, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Tarp šaltinių yra ir šie:

JPost.com

Reuters.com 1

Reuters.com 2

TimesOfIsrael.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau