Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 1

FDA įspėja, kad "Pfizer" eksperimentinės "Covid" tabletės sukelia gyvybei pavojingas reakcijas, kai jos vartojamos su įprastais vaistais

(Paranormal) Pfizer antivirusinis geriamasis vaistas Paxlovid, kuris buvo sukurtas kaip ankstyvasis Covid-19 vaistas, gali sukelti sunkių ar gyvybei pavojingų padarinių, jei jis vartojamas kartu su kitais įprastais vaistais, įskaitant kai kuriuos antikoaguliantus, antidepresantus ir cholesterolio kiekį kraujyje mažinančius vaistus, kurie plačiai vartojami JAV, teigiama Maisto ir vaistų administracijos (FDA) įspėjime.  

Su šiuo vaistu susiję šeši puslapiai įspėjimų.

1 psl.

Pfizer, apgaulė, vaistai, farmacinis sukčiavimas, Paxlovid, pandemija

2 psl.

Pfizer, apgaulė, vaistai, farmacinis sukčiavimas, Paxlovid, pandemija

3 psl.

Pfizer, apgaulė, vaistai, farmacinis sukčiavimas, Paxlovid, pandemija

4 psl.

Pfizer, apgaulė, vaistai, farmacinis sukčiavimas, Paxlovid, pandemija

5 psl.

Pfizer, apgaulė, vaistai, farmacinis sukčiavimas, Paxlovid, pandemija

6 psl.

Pfizer, apgaulė, vaistai, farmacinis sukčiavimas, Paxlovid, pandemija

Be potencialiai pavojingų vaistų derinių, agentūra nerekomenduoja naujojo vaisto vartoti asmenims, sergantiems inkstų ar kepenų ligomis, nes jis taip pat gali sukelti komplikacijų.

Pfizer Covid tablečių regimentą - Paxlovid - sudaro dviejų vaistų mišinys - vienas jų yra nirmatrelviras, skirtas SARS-CoV-2 viruso dauginimuisi sustabdyti, o antrasis, ritonaviras, yra pirmojo vaisto veikimo trukmę pailginanti medžiaga.

Kaip ir "Pfizer" vakcinai "Covid", šiam eksperimentiniam vaistui FDA suteikė tik skubaus naudojimo leidimą (EUA).

FDA suteikė "Paxlovid" EUA praėjus vos mėnesiui po to, kai J. Bideno režimas paskelbė, kad pirks 10 mln. šio vaisto kursų.

Paxlovid buvo pirmasis tokio pobūdžio antivirusinis geriamasis vaistas, kuriam buvo suteiktas leidimas gydyti Covid-19, nors įrodyta, kad kiti - ekonomiškesni - gydymo būdai yra veiksmingi ir plačiai prieinami.

Vienas iš tokių pigių ir saugių gydymo būdų - ivermektinas - nepaisant gerų rezultatų kovojant su šiuo virusu, FDA jokiu būdu nebuvo patvirtintas Covid-19 gydymui.

Tiesą sakant, JAV visuomenės sveikatos specialistai atsisakė atlikti bet kokius plataus masto klinikinius Ivermektino veiksmingumo prieš Covid-19 bandymus per visą pandemijos laikotarpį, siekdami išlaikyti tikėtiną paneigimą, kad šis vaistas neveikia Kinijos viruso.

Patogu, kad tai leidžia jiems išleisti nesuskaičiuojamą daugybę mokesčių mokėtojų dolerių šių brangesnių gydymo priemonių, kurių saugumas, jau nekalbant apie veiksmingumą, net neįrodytas, kūrimui ir pirkimui. 

Tačiau tai nesutrukdė kitoms šalims ir subjektams atlikti savų klinikinių tyrimų, siekiant įrodyti, kad ivermektinas yra tinkama Kovidų viruso gydymo priemonė. Nenuostabu, kad rezultatai rodo, jog pradėjus naudoti Ivermektiną, pacientų, kuriems buvo diagnozuota Covid, prognozės smarkiai pagerėjo.

Bendrovė "Pfizer" savo itin pelningą naująjį vaistą pradės tiekti iš karto prasidėjus 2022 m. ir tęs jį iki metų pabaigos. 10 mln. pakuočių Paxlovid neabejotinai bus tik atspirties taškas sukčiaus Bideno režimui, siekiančiam toliau pelnytis iš šios pagamintos pandemijos.

Gruodžio pradžioje "Pfizer" paskelbė, kad ši tabletė gali net 89 proc. sumažinti hospitalizavimo ar mirties nuo Kovid-19 riziką, kai ji išgeriama netrukus po pirmųjų simptomų.

Nenuostabu, kad Sveikatos apsaugos ministras Ksaveras Bekerra (Xavier Becerra) pabrėžė, kad svarbu "pasiskiepyti" net ir tada, kai bus galima įsigyti Pakslovidą.

"Skiepijimasis išlieka svarbiausiu veiksmu, kurio kiekvienas gali imtis, kad apsaugotų save ir kitus bei sustabdytų šią pandemiją, tačiau žmonėms, kurie ateityje susirgs ir kuriems gresia sunkios pasekmės, tabletės, kurias jie gali vartoti, kad išvengtų ligoninės, gali išgelbėti gyvybę", - teigė Becerra.

"Šis susitarimas padėtų užtikrinti, kad milijonai šio vaisto dozių būtų prieinamos Amerikos žmonėms, jei jį bus leista vartoti."

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau