Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 13

Apžvalga. Ar pasitikite trolių mokslu?

(Paranormal) "Aš nesijaudinu dėl to, kad man melavote, mane jaudina tai, kad nuo šiol negaliu jumis tikėti". ? Friedrichas Nietzsche (Friedrich Nietzsche)

"Turiu tam tikras taisykles, pagal kurias gyvenu. Pirmoji taisyklė: netikiu niekuo, ką man sako vyriausybė." - George'as Carlinas (George Carlin)

Pasaulio mėgstamiausio mokslo trolio, kuris tiesos nesakė nuo 2020 m. kovo mėnesio, kai pasauliui pasakė, kad kaukės nenaudingos siekiant sustabdyti viruso plitimą, pasisakymai pasipila greitai ir įnirtingai, nes vis daugiau žmonių ignoruoja baimės propagandą. Alfa!!! Delta!!! o dabar ir Lambda!!! Mes visi mirsime, jei neleisime Didžiajai farmacijai, neturinčiai jokios atsakomybės už jūsų nužudymą ar suluošinimą savo eksperimentine genų terapija, ir totalitariniams politikams įšvirkšti mums mikstūros, kuri nesaugo nuo užsikrėtimo kovido ar kovido viruso plitimo. Tačiau jis gali jus nužudyti, sukelti kraujo krešulių dozę ar miokarditą.

(Straipsnis perspausdintas iš TheBurningPlatform.com)

Faučis (Fauci), Valenskis (Walensky), Baidenas (Biden), Pasakis (Pasaki) ir kiti Baideno aparato darbuotojai yra melagiai, sukčiai ir baimę kurstantys Didžiosios farmacijos kurviai. Fauci yra kovido tėvas. Jis ją sukūrė neteisėtai gavęs funkcinį finansavimą, bendradarbiaudamas su Kinijos komunistine vyriausybe, ir yra atsakingas už visas mirtis ir ekonominį susinaikinimą per pastaruosius aštuoniolika mėnesių. Jis turėtų būti teisiamas, nuteistas ir nubaustas mirties bausme už nusikaltimus žmonijai. Istorija jį turėtų priskirti prie tokių kaip Josefas Mengele (Josef Mengele) ir kitų masinių žudikų.

Jis ir toliau kasdien meluoja, o korporacinės propagandinės žiniasklaidos atstovai niekada neabejoja jo melu ir niekaip jo neatremia. Jie yra šio autoritarinio bandymo panaikinti Konstituciją ir pavergti jus farmakologiniame techno gulage bendrininkai. Didžiosios vyriausybės susijungimas su Didžiąja farmacija, Didžiosiomis technologijomis, Didžiaisiais finansais ir Didžiąja korporacija kelia pavojų JAV Konstitucijos piliečiams garantuojamoms teisėms ir laisvėms.

Naudodamiesi savo prievartos galiomis, jie stumia šalį į neišvengiamą smurtinį konfliktą, kad priverstų žmones švirkšti į savo kūnus medžiagas, kurių jiems nereikia ir kurių jie nenori. Nežinome, kokiu galutiniu tikslu. Tačiau žinome, kad tai nėra susiję su jūsų ar kitų žmonių sveikata. Dabartinis baimės naratyvas, kurį skleidžia Fauci ir Bidenas, yra baimę keliantis Delta variantas, anksčiau žinomas kaip indiškas variantas. Ar kada nors susimąstėte, kodėl jie turėjo pervadinti indiškąjį variantą? Toliau pateiktoje diagramoje paaiškinama, kodėl.

didelė valdžia, didelė farmacija, sąmokslas, COVID, didžioji pertvarka

Gegužės mėn. panikos apimta pornografinė žiniasklaida be perstojo skelbė siaubo istorijas apie Indiją ir gatvėse besikaupiančius kūnus. Tuo metu mažiau nei 4 % Indijos gyventojų buvo pasiskiepiję. Net ir šiandien iš 1,3 mlrd. gyventojų paskiepyta tik 7 %. Kalbinti vadovai ir M. Fauci nurodė Indiją kaip besiformuojančią humanitarinę tragediją ir naudojo ją kaip baimės taktiką, kad būtų galima pasiskiepyti. Tačiau per kelias savaites jų pasakojimas žlugo, ir apie Indiją nebegirdėti per naktines žinias.

Taip nutiko todėl, kad per du mėnesius nuo gegužės mėnesį pasiekto piko atvejų sumažėjo 90 proc. Ir spėkite ką? Tai įvyko be jokios vakcinos įdiegimo. Jie išsiuntė dešimtis milijonų ivermektino dozių gyventojams. Šie FAKTAI nepatvirtina mūsų paniekos vertų korumpuotų vadovų kuriamo pasakojimo. Šis gripas yra sezoninis. Atvejai, pagrįsti ydingu PGR testu, jau dabar kelia didelių abejonių. O 40 000 atvejų per dieną šalyje, kurios gyventojų skaičius keturis kartus didesnis nei JAV, yra nevykis. Gegužės mėnesį Indijoje mirčių skaičius pasiekė aukščiausią tašką - apie 4 000 per dieną, o dabar jų yra 500 per dieną, t. y. 88 proc. mažiau ir beveik niekas nesiskiepija.

didelė valdžia, didelė farmacija, sąmokslas, COVID, didžioji pertvarka

Kaip gali būti, kad Indijoje vienam milijonui gyventojų tenkančių mirčių skaičius (312) yra 64 proc. mažesnis nei JAV (866), kai Indijoje labai mažai skiepijama, didžioji dauguma iš 1,3 mlrd. žmonių gyvena skurde ir dauguma jų turi ribotus medicinos išteklius. Atrodo kaip galvosūkis, o dabar žinote, kodėl mūsų pandemijos panikos patrulis nebekalba apie Indiją. Lygiai taip pat, kaip jie nebekalba apie Švediją, nes jos neuždarymo, kaukės ir priverstinio skiepijimo politika puikiai pasiteisino ir nepažeidžia piliečių teisių ir laisvių. Šie pavyzdžiai daro gėdą didžiajai Reset miniai ir jų programai kontroliuoti mases pasitelkiant baimę ir grasinimus.

Po to, kai valdžia buvo priversta pervadinti Indijos variantą (nes Indijoje nebėra baimės, viruso, tai būtų "blogas" pavadinimas, todėl pavadinamas Delta) į baisesnį, grėsmingesnį Delta variantą, atėjo laikas pradėti naują baimės rinkodaros kampaniją Jungtinėje Karalystėje, kur Borisas Didysis įvykdė savo Didžiojo persitvarkymo įsipareigojimą Švabui, Geitsui ir likusiam Davoso elitui, padidindamas apribojimus, uždarymus ir skiepų pasus. Kokia gera paklusni marionetė jis tapo.

Birželio pradžioje pradėjo daugėti atvejų, vėlgi remiantis PGR testu, kurį FDA ką tik išėmė iš rinkos. Liepos viduryje jie jau buvo pasiekę aukščiausią tašką, kaip ir tikėtasi iš sezoninio gripo. Dabar jų sumažėjo 50 % nuo aukščiausio lygio. Galiu lažintis, kad to negirdėjote jokioje propagandą skleidžiančioje pagrindinėje netikrų naujienų žiniasklaidoje. Twitter ir Facebook uždraustų šiuos faktus ir paskelbtų juos klaidinančiais.

didelė valdžia, didelė farmacija, sąmokslas, COVID, didžioji pertvarka

Pakeliui į neišvengiamą pražūtį nutiko keistas dalykas, kaip pasakytų ašarotomis akimis Walensky. Per šį pakilimą mirčių nuo koviodo skaičius beveik nepakilo. Kai sausio mėnesį kasdienių atvejų skaičius pasiekė 50 000, per dieną "su" kovidu mirė 1 200 žmonių. Per šį bauginantį baisaus deltos varianto protrūkį vidutiniškai per dieną mirė 80 žmonių, t. y. 93 proc. mažiau nei per sausio mėnesį pasiektą piką. Taip atsitiko ne dėl kaukių ar uždarymų. Delta variantas nėra labiau užkrečiamas ir yra daug mažiau mirtinas nei pirmoji atmaina. Tai gripas, brolau. (Susijęs straipsnis: Iš karto po to, kai Jungtinėje Karalystėje buvo panaikinti kovidų apribojimai, susirgimų sumažėjo 40 proc.)

Galima manyti, kad mūsų "pasitikėjimo mokslu" guru iš tikrųjų stebės, kas iš tikrųjų įvyko Indijoje ir Jungtinėje Karalystėje, ir pateiks Amerikos žmonėms faktais pagrįstą vertinimą. Delta yra kur kas mažiau mirtina ir nėra ko bijoti. Remiantis faktais, didžiausias atvejų skaičius bus rugsėjo pradžioje, o vėliau sparčiai mažės. Delta nėra baisi. Ji nėra mirtina. Atvejai grindžiami klaidingu PGR testu, kuris negali atskirti peršalimo, sezoninio gripo ir kova. Tikri sveikatos ekspertai lieptų žmonėms nusiraminti ir nustoti nerimauti.

didelė valdžia, didelė farmacija, sąmokslas, COVID, didžioji pertvarka

Šiuo metu JAV per dieną vidutiniškai užregistruojama 100 000 atvejų - daugiausiai nuo vasario vidurio. Tuo metu per dieną nuo koviodo mirė 3 000 žmonių. Šiuo metu per dieną nuo kovido miršta 470 žmonių, t. y. 84 proc. mažiau nei vasario viduryje. O siaubas!!!

Remdamiesi faktais jau žinome, kad mirštantys asmenys yra vyresni nei 80 metų, liguistai nutukę ir (arba) turi 5 gretutines ligas. Šis siaubingas šuolis yra ne kas kita, kaip tik vėjo gūsis. Tačiau mūsų šlovingieji lyderiai ne taip elgiasi su šiuo gripo farsu.

didelė valdžia, didelė farmacija, sąmokslas, COVID, didžioji pertvarka

Tai leidžia mums labiau "pasitikėti mokslu". Šios vakcinos buvo vadinamos stebuklu, padedančiu laimėti karą su kovidu. Trumpas taip ir sakė. Fauci taip sakė. Taip sakė "Pfizer", "Moderna" ir "J&J" vadovai. Jie skelbė, kad jos 96 proc. veiksmingai apsaugo nuo užsikrėtimo kovidu. Būtų tik nedidelis skaičius "proveržio" atvejų. Tai labiau panašu į užtvankos pralaužimą atvejį. Jie nereklamavo šių vaistų kaip mažinančių kovido simptomus.

Nėra nė vieno, kuris gavęs skiepus manė, kad po vakcinacijos susirgs kovidu. Stebėti, kokį kognityvinį disonansą demonstruoja vakcinuotieji, yra nuostabu. Jie negali pripažinti, kad buvo suklaidinti ir apgauti Fauci ir jo draugų, negali pripažinti, kad padarė klaidą ir iki šiol nežino, koks yra ilgalaikis šios genus keičiančios terapijos poveikis. Ir tai net neatsižvelgiant į 12 000 mirčių, 70 000 sunkių sužeidimų ir 550 000 nepageidaujamų reakcijų, apie kurias pranešta VAERS sistemoje dėl vakcinų. Tikėtina, kad šie skaičiai yra mažiausiai tris kartus mažesni.

Vakcina neapsaugo jūsų nuo užsikrėtimo kovido virusu, kovido viruso plitimo ar mirties nuo kovido viruso. Ji nesumažina ligos simptomų labiau nei ivermektinas ar hidroksichlorokvinas. Be to, pasiskiepijusieji vakcina gali turėti didesnį viruso krūvį, todėl jie tampa dar pavojingesni. Pyktis, kuris turėtų būti nukreiptas į melagius ir sukčius, kurie reklamavo šį "vaistą", vietoj to nukreipiamas į tuos, kurie nusprendė leisti savo imuninei sistemai atlikti savo darbą. Pyktį kursto J. Bidenas ir jo akolitai, kaltę dėl dabartinio "pakilimo" verčiantys tiems, kurie nusprendė leisti savo natūraliam imunitetui veikti. Daugiau melo.

Ir mes turime įrodymų. Izraelyje, šalyje, kurioje skiepijama daugiausiai žmonių pasaulyje, sergančiųjų vakcina skaičius išaugo, o kaimyninėje Palestinoje, kurioje beveik niekas nesiskiepijo, atvejų nepadaugėjo. Ir dabar Izraelis vėl užsidaro. Ar vakcinos sukelia deltos bangą? Iš Fauci ir Pfizer sąžiningo atsakymo tikrai nesulauksite. Jų pelnas siekia šimtus milijardų. Tiesiog pasiskiepykite ir viskas bus gerai.

didelė valdžia, didelė farmacija, sąmokslas, COVID, didžioji pertvarka

Totalitaristai niekada neleidžia iššvaistyti geros netikros krizės. Šią netikrą gripo krizę iki soties reklamuoja tie, kurie vykdo savo medicininės tironijos darbotvarkę, remdamiesi technologine priežiūra ir sekimu, koordinuojamą megakorporacijų ir socialinės žiniasklaidos cenzūros policijos. Jų darbotvarkė kelia didelį nerimą ir yra orveliško pobūdžio. Beveik isteriškas melas ir plepalai, kuriuos skleidžia Fauci, Walensky, jų žiniasklaidos akolitai, tironai gubernatoriai ir vyriausybės biurokratai, aiškiai rodo, kad siekiama dar bjauresnių tikslų. Niekas, ką įgyvendina federalinė vyriausybė, valstijų vyriausybės ar megakorporacijos, nėra pagrįsta mokslu, jūsų ar kieno nors kito sveikata.

Šis visapusiškas spaudimas priverstinai skiepyti kiekvieną Amerikos gyventoją yra beprasmis, nereikalingas, nemokslinis ir nekonstitucinis. Šio gripo išgyvenamumo rodiklis jau dabar yra 99,7 %. Ir jis yra mažiau mirtinas nei kasmetinis gripas visiems jaunesniems nei 30 metų asmenims. Delta variantas yra daug mažiau mirtinas nei originalus virusas. Tačiau valdantieji yra priversti sugriauti pragyvenimo šaltinį visiems, kurie atsisako tapti šios eksperimentinės genų terapijos schemos tyrėjais. Valdžia sąmokslauja su korporacijomis ir socialinės žiniasklaidos bendrovėmis, kad priverstų šiuos kėtinimus įgyvendinti.

Desperatiškas autoritarinių veiksmų, kuriuos įgyvendina mūsų šalį valdantys elitistai ir jų korporacijų sąmokslininkai, pobūdis pranašauja daug tamsesnę tiesą, slypinčią po paviršiumi. Ši pasaulinė Ponzi schema, kurią vadiname mūsų ekonomikos ir finansų sistema, plyšta per siūles. Galingi ir turtingi oligarchai, kurie jau kontroliuoja valdžios svertus ir valdo didžiąją dalį turto, nenori, kad jų turtų rojus žemėje išgaruotų kaip lašas karštą vasaros dieną. Todėl jie bando įdiegti komandinį ir kontrolinį Didžiojo atsinaujinimo planą, pagal kurį jiems priklausys viskas, o jūs neturėsite nieko, nieko nesakysite, darysite, kaip jums liepiama, ir kasmet gausite skiepą nuo naujausio fantominio gripo varianto.

Globalistinė skolų imperija žlunga dėl neįvykdomų įsipareigojimų ir masinio naikinimo išvestinių finansinių priemonių svorio. Kol kas neaišku, kaip šie "skiepai" įsilieja į jų bendrą planą išlaikyti valdžią, kontrolę ir turtus, tačiau beprotiškas, autokratiškas ir nevaržomas mūsų konstitucinių teisių naikinimas dėl gripo viruso turėtų priversti kiekvieną kritiškai mąstantį amerikietį stabtelėti ir susimąstyti, kas bus toliau.

Mes leidome jiems uždaryti šalį, sunaikinti smulkųjį verslą, dešimtis milijonų žmonių atleisti iš darbo, priversti nešioti veido sauskelnes, sukurti drastiškai didesnę priklausomybę nuo vyriausybės pašalpų, per aštuoniolika mėnesių padidinti valstybės skolą 6,5 trilijono JAV dolerių ir iš esmės perduoti visą mūsų ekonomiką Volstrito marionetėms Federaliniame rezervų banke, kurių vienintelis tikslas - toliau turtinti bankininkus, milijardierius ir korporatokratiją.

Jie trumpam sumažino spaudimą, bet per pirmąjį autoritarinio perėmimo etapą sužinojo, kokios naivios ir patiklios yra sąmoningai neišmanančios masės. Atrodo, kad antrasis raundas bus dar tironiškesnis, o jo vykdymą užtikrins jų policijos galvažudžiai, korporacijų rėmėjai, socialinės žiniasklaidos tironai ir jų zombių ordos, vaksimizuotų karenų, pranešančių apie tuos, kurie nesilaiko plano. Baidenas ir jo vedliai kasdien šūdina Konstituciją ir netiki, kad jiems galioja teisinė valstybė. Jie leidžia milijonams nelegalių imigrantų (daugelis su kova), kurie kažkokiu būdu (Sorošas) turi pinigų skristi į Meksiką iš savo trečiojo pasaulio skylių, plūsti per sieną ir būti gabenami į demokratų valdomus miestų rojus.

Jei dabar nesiimsime ryžtingai priešintis, gali būti, kad niekada nebeturėsime kitos progos pakeisti šį kadaise laisvos tautos smukimą žemyn. Mes peržengėme Rubikoną ir kelio atgal nebebus. Sprendimai, kuriuos priimsime kiekvienas atskirai ir kaip šalis per ateinančius kelis mėnesius, nulems, ar būsime pelės, ar žmonės.

Išmintingi praeities vyrai žinojo, kad priešą visada galima rasti viduje. Turime identifikuoti savo priešą, pasipriešinti jam nesilaikydami jo įgaliojimų, boikotuodami režimą remiančias korporacijas, organizuodami darbininkus, kad jie pasipriešintų vakcinų įgaliojimams streikais arba masiniu atsistatydinimu, pasyviai pasipriešindami, kišdami beždžionių raktelius į jų finansų sistemos krumpliaračius, ir, jei reikia, naudodamiesi savo 2-osios pataisos teisėmis. Nepervertinu šios grėsmės, nes šią šalį prie slenksčio stumia priešas, kuris yra visiems matomoje vietoje.

"Priešas yra už vartų; mums tenka kovoti su mūsų pačių prabanga, kvailumu ir nusikalstamumu." - Markas Tulijus Ciceronas (Marcus Tullius Cicero).

didelė valdžia, didelė farmacija, sąmokslas, COVID, didžioji pertvarka

"Atminkite, kad demokratija niekada ilgai netrunka. Netrukus ji pati save iššvaisto, išsekina ir nužudo. Dar nebuvo demokratijos, kuri nebūtų nusižudžiusi." - Džonas Adamsas (John Adams).

Daugiau skaitykite adresu: TheBurningPlatform.com ir ScienceDeception.com.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau