Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 6

Triukas: Fauci vėl keičia tikslą ir dabar sako, kad norint pasiekti kovidų "bandos imunitetą", reikia paskiepyti 90 proc. žmonių

(Paranormal) Ilgą laiką tvirtinęs, kad tik 70 proc. amerikiečių reikia "pasiskiepyti" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), kad "sustabdytų plitimą", netikras televizijos "gydytojas" Tonis Faučis (Tony Fauci) dabar primygtinai tvirtina, kad tikrasis skaičius yra daugiau nei 90 proc.

Anądien kalbėdamas Strateginių ir tarptautinių studijų centre T. Faučis dar kartą perrašė plandemijos scenarijų, teigdamas, kad kai tik JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) visiškai patvirtins "operacijos "Warp Speed" Trumpo vakcinas, įmonės, koledžai ir kitos institucijos galės laisvai pradėti reikalauti skiepų kaip įdarbinimo ir dalyvavimo visuomenės gyvenime sąlygos.

M. Fauci teigia, kad šiuo metu Amerikoje paskiepyta apie 70 proc. suaugusiųjų, tačiau dar 20 proc. turės pasiraitoti rankoves, kad artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais "išlygintų kreivę".

"Aš pasitenkinčiau 70-80 procentų, bet labai norėčiau, kad būtų 90 procentų", - pareiškė Faučis, teigdamas, kad 90 procentų skiepijimosi lygis yra geriausias būdas apsaugoti visus nuo tariamo kiniškų mikrobų antplūdžio, kuris nesiliauja okupavęs pagrindinių žiniasklaidos priemonių antraštes.

Pasak Faučio, oficialus FDA patvirtinimas "pakeis žaidimo taisykles", nes medicinos fašistams nepavyks išvengti mėginimų prievarta įskiepyti injekcijas žmonėms, kurie nesutinka jų daryti.

Faučis trokšta ir tikisi, kad nenorintys amerikiečiai bus mediciniškai prievartaujami jo injekcijomis, kad galėtų pirkti ir parduoti. Tokia yra Fauci vizija dėl Amerikos ateities valdant jam ir pedofilui Džo (Pedo Joe).

Fauci yra medicinos fašistas, kuris nori, kad būtumėte genetiškai išprievartauti jo mirtinais švirkštais.

Nepamirškite, kad Bideno režimas anksčiau teigė, jog remia pasirinkimo laisvę, kai kalbama apie kinų viruso injekcijas. Dabar Hanterio tėtis ir jo padėjėjai keičia savo nuomonę ir reikalauja visiškai laikytis Vuchano gripo injekcijų darbotvarkės, arba kitaip.

Vienintelis būdas išvengti nuolatinių draudimų, kaukės įpareigojimų ir kitų vyriausybės tironijos formų, sako Faučis, yra visiems iki vieno amerikiečiams visam laikui modifikuoti savo DNR taikant eksperimentinę genų terapiją. Tik tada pasaulis galės "evoliucionuoti" į "naująją normą".

"Kad pasiektume 93 milijonus neskiepytų žmonių, mums reikės vietinių įgaliojimų", - sako Faučis.

Manau, kad pamatysite, jog skiepijasi daugiau žmonių, taip pat pamatysite, kad įmonės jaučiasi daug labiau pasitikinčios vietiniais skiepų įgaliojimais... Pamatysite daugiau universitetų... įmonių vietų, kai tik jos gaus įgaliojimus... pradėsite daugiau skiepytis. Nes jei paskiepysite daugumą žmonių, dabar mes apie tai nekalbėtume."

Fauci toliau kalbėjo apie virtinę Amerikos valstijų gubernatorių, kurie pasirašė įsakymus arba padėjo priimti teisės aktus, draudžiančius darbdaviams, įmonėms ir mokykloms reikalauti veido kaukių arba skiepų kaip įdarbinimo ir dalyvavimo visuomenės gyvenime sąlygos.

Jei tai priklausytų nuo Fauci, visi iki vieno prieš vakciną nusiteikę žmonės būtų surikiuoti į eilę kaip galvijai ir prievarta suleisti injekcijas - žinoma, kad jie būtų "saugūs".

"Kaip injekcija, kuri nesuteikia jokio imuniteto, sukuria bandos imunitetą?" - klausė vienas kritiškai mąstantis žmogus "Zero Hedge" apie klaidingus Fauci teiginius apie jo skiepus nuo gripo.

"Ar mes jau išlyginome kreivę?" - klausė kitas.

"Jie turi laiko atžvilgiu jautrią darbotvarkę; tuo esu įsitikinęs", - spėliojo kitas, kalbėdamas apie beprotišką tam tikrų vyriausybės vadovų skubėjimą masiškai skiepyti visus "karštligišku greičiu". "Kodėl jiems reikėtų daug mažesnio gyventojų skaičiaus? Atsakykite į šį klausimą, ir jūs priartėsite prie tiesos."

Norėdami sužinoti naujausias žinias apie Fauci planus Amerikoje, apsilankykite tinklalapyje Fascism.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

ZeroHedge.com

Paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau