Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 9

Išdavystė: Amerikos vyriausybės pareigūnai sugauti redaguojant Vuchano laboratorijos žurnalą

(Paranormal) Jungtinių Valstijų vyriausybės pareigūnai buvo pagauti redaguojantys su liūdnai pagarsėjusiu Wuhano virusologijos institutu (WIV) susijusį mokslinį žurnalą "Virologica Sinica", kuriame buvo pumpuojama propaganda apie tikrąją Wuhano koronaviruso (Covid-19) kilmę.

Pasak pranešimų, Tonio Faučio (Tony Fauci) Nacionaliniame alergijos ir infekcinių ligų institute (NIAID) dirbantys pareigūnai įsitvirtino žurnalo redakcinėje kolegijoje, todėl jie galėjo nukreipti žurnale skelbiamą "mokslą" nuo tiesos.

Žurnale "Virologica Sinica" paskelbta daugybė tyrimų, kuriuose pripažįstama, kad WIV buvo atliekami šikšnosparnių koronavirusų "gain-of-function" tyrimai. Tai tiesiogiai prieštarauja melagingiems M. Fauci teiginiams, kad nei jis, nei jo agentūra niekada nedalyvavo atliekant didelės rizikos mokslinius tyrimus.

Viename 2017 m. žurnalo straipsnyje teigiama, kad siekdami "nustatyti DENV patekimo veiksnius" vieno konkretaus eksperimento metu tyrėjai "atliko šeimininko baltymų, leidžiančių minimaliai jautriai ląstelių linijai 293T užsikrėsti DENV (Carnec et al., 2015), funkcinio prieaugio (angl. gain-of-function complementary DNA (cDNA) screen) atranką".

Toliau tame straipsnyje paaiškinama, kad, siekiant užbaigti eksperimentą, vienu metu buvo atlikti ir "funkcijos įgijimo ir funkcijos praradimo tyrimai".

"... tokiuose ekranuose gali būti taikomi du pagrindiniai metodai: funkcijos padidinimo (angl. gain-of-function), kai naudojama perteklinių baltymų biblioteka, siekiant sukelti arba sustiprinti apribojimą", - toliau pripažįstama jame.

Fauci įvykdė išdavystę: Kas dabar?

Fauci melavo prisiekęs ir davė melagingus parodymus, kai paneigė bet kokias žinias ar dalyvavimą atliekant "gain-of-function" tyrimus, nors jo paties mokslininkai redagavo tuos pačius tyrimus, kurie atskleidė, kad tokie tyrimai buvo atliekami.

Tai yra daugiau nei "dūminis ginklas", įrodantis, kad Fauci yra melagis, nusikaltėlis ir išdavikas, išdavęs Jungtines Valstijas ir Amerikos žmones, naudojantis mūsų mokesčių dolerius savo nusikaltimams prieš žmoniją vykdyti.

Be abejo, su tuo susijusi ir komunistinės Kinijos vyriausybė. Leidinys "National Pulse" atskleidė daugiau detalių apie tai, kad žurnale "Virologica Sinica" paskelbta dešimtys tyrimų, kuriuose išvardyti įvairiose Kinijos kariuomenės kontroliuojamose institucijose dirbantys žmonės. Tarp jų - Liaudies išlaisvinimo armijos (LLA) 307-oji ligoninė, Bendroji ligoninė, Trečiasis karo medicinos universitetas ir Ketvirtasis karo medicinos universitetas.

Kitos susijusios Kinijos institucijos yra Karo medicinos institutas ir Pirmasis, Antrasis, Ketvirtasis ir Penktasis karo medicinos universitetai, kuriuos tiesiogiai kontroliuoja PLA.

"Žurnale buvo paskelbti keli tyrimai, įskaitant "rekombinuojamų" virusų konstravimo tyrimus, kurių autoriai buvo Kinijos karo medicinos mokslų akademijos autoriai", - pranešė Natalie Winters.

"Virologica Sinica" buvo paskelbti Wuhane įsikūrusių institutų, pavyzdžiui, Wuhano universiteto, mokslininkų, dirbančių kartu su Guangdžou vadavietės PLA Wuhano bendrąja ligonine, atlikti tyrimai."

Jei to nepakanka, dar yra autorių ir redaktorių iš Ligų prevencijos ir kontrolės centro (Kinija) bei PLA Pietų, Centrinio ir Šiaurės teatro vadaviečių.

"Be to, žurnale publikavo mokslininkai iš kelių institutų, priklausančių PLA valdomų ligoninių tinklui, pavyzdžiui, 171-osios PLA ligoninės skubios pagalbos skyriaus ir 307-osios PLA ligoninės kvėpavimo takų medicinos skyriaus, - pridūrė Wintersas.

Visa tai neabejotinai įrodo, kad Faučis iš esmės bendradarbiavo su komunistinės Kinijos režimu, kad už Amerikos mokesčių mokėtojų pinigus būtų sukurti koronavirusiniai biologiniai ginklai. Kyla klausimas: Kas turi būti padaryta Faučiui kaip bausmė?

"3 000 000+ kaltinimų nusikaltimais žmoniškumui VISIEMS susijusiems asmenims, įskaitant ir tiesą nuslėpusius prezidento atstovus", - pasiūlė vienas "Natural News" komentatorius. "Nieko kito nebus teisingumo."

"Kai viskas baigsis, už Faučio kaip masinio naikintojo stovės Hitleris", - atsakė kitas.

O, ką jūs manote? Pasidalinkite komentaruose. Kokia bausmė, jam būtų geriausia?

Naujausias naujienas apie Kinijos viruso korupciją ir išdavystę rasite svetainėje Treason.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheNationalPulse.com

Afinalwarning.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau