- 13.08.2021
- 0.0 Reitingas
- 1326 Peržiūros
- Komentarai
(Paranormal) Dangus Jungtinėje Karalystėje nenukrito dabar, kai šalyje panaikinti drakoniški Wuhan koronaviruso (Covid-19) apribojimai. Priešingai, nuo tada, kai buvo panaikinti apribojimai, naujų kinų viruso "atvejų" smarkiai sumažėjo.
Didžioji Britanija, kurioje bent iš dalies paskiepyta apie 87 proc. gyventojų, sušvelnino įsakymus likti namuose ir įpareigojimus dėvėti kaukes. Šis žingsnis sutapo su Jungtinės Karalystės "Laisvės diena".
"Norime, kad žmonės susigrąžintų savo laisves taip, kaip gali šiandien", - liepos 18 d. keistoje kalboje paskelbė ministras pirmininkas Borisas Džonsonas.
Būtent tą dieną pirmą kartą per 18 mėnesių britams buvo leista grįžti į barus ir naktinius klubus. Daugelis buvo pastebėti vakarieniaujantys gatvėse ir švenčiantys perėjimą į "naują normalią padėtį".
CNN, žinoma, buvo pasipiktinusi. Žlungantis netikrų naujienų kanalas šventes pavadino "didžiuliu lošimu", žiniasklaidai pranešant apie neva plintantį bauginantį naują "deltos variantą".
Leiboristų partijos lyderis Keiras Starmeris (Keir Starmer) vakarėlius pavadino "neapgalvotu laisvu šėlsmu", o tai paskatino Londono imperatoriškojo koledžo matematinės biologijos profesorių Neilą Fergusoną (Neil Ferguson) pareikšti, kad "beveik neišvengiama", jog po to kasdien atsiras 100 000 naujų kinų mikrobų atvejų.
"Tikrasis klausimas - ar pasieksime dvigubai daugiau - ar net daugiau?" Fergusonas baiminosi BBC naujienų tarnybai. "Ir štai čia krištolinis rutulys pradeda žlugti. Noriu pasakyti, kad galėtume pasiekti 2 000 hospitalizacijų per dieną, 200 000 susirgimų per dieną - bet tai daug mažiau tikra."
Uždarymas ir kaukės - nesėkmė
Ką gi, Laisvės diena atėjo ir praėjo, o nė viena Fergusono prognozė neišsipildė. Vuchano gripo atvejų mažėja visoje Jungtinėje Karalystėje. Tiesą sakant, atvejų smarkiai sumažėjo tą pačią akimirką, kai buvo panaikinti apribojimai - žr. toliau pateiktą tviterio įrašą:
People were worried cases would spike further when the UK lifted almost all remaining restrictions in July. The opposite happened.
— Youyang Gu (@youyanggu) August 5, 2021
We must acknowledge that restrictions aren't all that effective in Western countries.
(Except Australia, who just entered their 6th lockdown) pic.twitter.com/l7tygXQqn7
"Nuo "Laisvės dienos", kai vyriausybė panaikino apribojimus, kasdienių #COVID atvejų Jungtinėje Karalystėje sumažėjo 40 proc.", - parašė vienas asmuo tviteryje. "Tai nėra tai, ką prognozavo ekspertai".
"Neilas Fergusonas sakė, kad "beveik neišvengiama", jog atvejų padaugės 100+ %. Parlamento nariai tai pavadino "neapgalvotu". @Reuters ir @AP smerkė "šuolį" pirmąją dieną".
Rugpjūčio 8 d. duomenimis, septynių dienų naujų Kinijos viruso atvejų vidurkis yra apie 27 000, t. y. tik maža dalis to, ką prognozavo N. Fergusonas ir didžioji žiniasklaida.
"Remdamiesi delta varianto plitimu ir Jungtinės Karalystės vyriausybės sprendimu panaikinti visus teisinius apribojimus asmenų judėjimui, maišymuisi ir nefarmacinių intervencijų laikymuisi, tikėjomės, kad naujų užsikrėtimo COVID-19 atvejų labai smarkiai padaugės", - paskelbė "JPMorgan" ekonomistas Deividas Makis (David Mackie).
"Galimi papildomi paaiškinimai yra sezoninis orų poveikis ir ankstyvo moksleivių atostogų atėjimo efektas. Tačiau sunku iki galo paaiškinti dramatišką naujų užsikrėtimo atvejų sumažėjimą".
Daugelis kitų žmonių išreiškė panašų sumišimą dėl sumažėjusio sergamumo, nes buvo tiesiog įsitikinę, kad nesibaigiantys uždarymai ir įpareigojimai dėvėti kaukes "išgydys" Fauci gripą ir naujų atvejų nebebus.
"Sergamumas mažėja daug sparčiau nei kada nors anksčiau, - pridūrė Londono karališkojo koledžo profesorius Timas Spectoras (Tim Spector). "Net ir po visiško nacionalinio uždarymo, todėl oficialaus skaičiavimo tikslumas kelia abejonių."
Atrodytų, kad tarp apribojimų ir naujų susirgimų skaičiaus didėjimo yra tiesioginis ryšys - tai reiškia, kad kuo labiau valdžia taiko tironiją, tuo daugiau žmonių serga. Kitaip tariant, geriausias būdas kovoti su baisiais virusais - tiesiog leisti jiems veikti.
"Turime pripažinti, kad Vakarų šalyse apribojimai nėra tokie veiksmingi, - sako Youyan Gu, MIT inžinierius ir duomenų mokslininkas. "Įdomu, kad kai kurie ekspertai mieliau abejoja duomenų tikslumu, nei pripažįsta šią realybę."
Norėdami sekti naujausias Kinijos virusų naujienas, būtinai apsilankykite Pandemic.news.
Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:
Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau