Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 13

Iš karto po to, kai Jungtinėje Karalystėje buvo panaikinti kovidų apribojimai, susirgimų sumažėjo 40 proc.

(Paranormal) Dangus Jungtinėje Karalystėje nenukrito dabar, kai šalyje panaikinti drakoniški Wuhan koronaviruso (Covid-19) apribojimai. Priešingai, nuo tada, kai buvo panaikinti apribojimai, naujų kinų viruso "atvejų" smarkiai sumažėjo.

Didžioji Britanija, kurioje bent iš dalies paskiepyta apie 87 proc. gyventojų, sušvelnino įsakymus likti namuose ir įpareigojimus dėvėti kaukes. Šis žingsnis sutapo su Jungtinės Karalystės "Laisvės diena".

"Norime, kad žmonės susigrąžintų savo laisves taip, kaip gali šiandien", - liepos 18 d. keistoje kalboje paskelbė ministras pirmininkas Borisas Džonsonas.

Būtent tą dieną pirmą kartą per 18 mėnesių britams buvo leista grįžti į barus ir naktinius klubus. Daugelis buvo pastebėti vakarieniaujantys gatvėse ir švenčiantys perėjimą į "naują normalią padėtį".

CNN, žinoma, buvo pasipiktinusi. Žlungantis netikrų naujienų kanalas šventes pavadino "didžiuliu lošimu", žiniasklaidai pranešant apie neva plintantį bauginantį naują "deltos variantą".

Leiboristų partijos lyderis Keiras Starmeris (Keir Starmer) vakarėlius pavadino "neapgalvotu laisvu šėlsmu", o tai paskatino Londono imperatoriškojo koledžo matematinės biologijos profesorių Neilą Fergusoną (Neil Ferguson) pareikšti, kad "beveik neišvengiama", jog po to kasdien atsiras 100 000 naujų kinų mikrobų atvejų.

"Tikrasis klausimas - ar pasieksime dvigubai daugiau - ar net daugiau?" Fergusonas baiminosi BBC naujienų tarnybai. "Ir štai čia krištolinis rutulys pradeda žlugti. Noriu pasakyti, kad galėtume pasiekti 2 000 hospitalizacijų per dieną, 200 000 susirgimų per dieną - bet tai daug mažiau tikra."

Uždarymas ir kaukės - nesėkmė

Ką gi, Laisvės diena atėjo ir praėjo, o nė viena Fergusono prognozė neišsipildė. Vuchano gripo atvejų mažėja visoje Jungtinėje Karalystėje. Tiesą sakant, atvejų smarkiai sumažėjo tą pačią akimirką, kai buvo panaikinti apribojimai - žr. toliau pateiktą tviterio įrašą:

"Nuo "Laisvės dienos", kai vyriausybė panaikino apribojimus, kasdienių #COVID atvejų Jungtinėje Karalystėje sumažėjo 40 proc.", - parašė vienas asmuo tviteryje. "Tai nėra tai, ką prognozavo ekspertai".

"Neilas Fergusonas sakė, kad "beveik neišvengiama", jog atvejų padaugės 100+ %. Parlamento nariai tai pavadino "neapgalvotu". @Reuters ir @AP smerkė "šuolį" pirmąją dieną".

Rugpjūčio 8 d. duomenimis, septynių dienų naujų Kinijos viruso atvejų vidurkis yra apie 27 000, t. y. tik maža dalis to, ką prognozavo N. Fergusonas ir didžioji žiniasklaida.

"Remdamiesi delta varianto plitimu ir Jungtinės Karalystės vyriausybės sprendimu panaikinti visus teisinius apribojimus asmenų judėjimui, maišymuisi ir nefarmacinių intervencijų laikymuisi, tikėjomės, kad naujų užsikrėtimo COVID-19 atvejų labai smarkiai padaugės", - paskelbė "JPMorgan" ekonomistas Deividas Makis (David Mackie).

"Galimi papildomi paaiškinimai yra sezoninis orų poveikis ir ankstyvo moksleivių atostogų atėjimo efektas. Tačiau sunku iki galo paaiškinti dramatišką naujų užsikrėtimo atvejų sumažėjimą".

Daugelis kitų žmonių išreiškė panašų sumišimą dėl sumažėjusio sergamumo, nes buvo tiesiog įsitikinę, kad nesibaigiantys uždarymai ir įpareigojimai dėvėti kaukes "išgydys" Fauci gripą ir naujų atvejų nebebus.

"Sergamumas mažėja daug sparčiau nei kada nors anksčiau, - pridūrė Londono karališkojo koledžo profesorius Timas Spectoras (Tim Spector). "Net ir po visiško nacionalinio uždarymo, todėl oficialaus skaičiavimo tikslumas kelia abejonių."

Atrodytų, kad tarp apribojimų ir naujų susirgimų skaičiaus didėjimo yra tiesioginis ryšys - tai reiškia, kad kuo labiau valdžia taiko tironiją, tuo daugiau žmonių serga. Kitaip tariant, geriausias būdas kovoti su baisiais virusais - tiesiog leisti jiems veikti.

"Turime pripažinti, kad Vakarų šalyse apribojimai nėra tokie veiksmingi, - sako Youyan Gu, MIT inžinierius ir duomenų mokslininkas. "Įdomu, kad kai kurie ekspertai mieliau abejoja duomenų tikslumu, nei pripažįsta šią realybę."

Norėdami sekti naujausias Kinijos virusų naujienas, būtinai apsilankykite Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Fee.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 19:08 Vėžio atsiradimas ir gydymas
Vėžys - tai įvairių parazitų konglomeratas: mikrobų, virusų, grybelių, pirmuonių. Vėžinis navikas - tai grybiena, kurioje tie parazitai vystosi.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau