Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 11

Beno Armstrongo šou: Žmonijai liko tik keli mėnesiai laisvės

Podkasto vedėjas Benas Armstrongas (Ben Armstrong) perspėjo savo žiūrovus, kad žmonijai liko vos keli mėnesiai laisvės.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Jis citavo gerai žinomą autorių daktarą Vernoną Kolmaną (Dr. Vernon Coleman), kuris birželio 29 d. straipsnyje savo asmeninėje svetainėje teigė, kad žmonijai liko šeši mėnesiai laisvės. "2022 m. balandį sukūriau vaizdo įrašą, kuriame prognozavau, kad mums liko aštuoni mėnesiai laisvės. Laiko laikausi savo nuomonės", - rašė V. Colemanas. "Dabar mums liko šeši mėnesiai - ir tai užtruks iki 2022 m. Kalėdų".

Armstrongas sakė, kad jis tiki Colemanu, nes globalistai sparčiai juda į priekį, siekdami prastumti savo darbotvarkę dėl žmonių rasės.

"Globalistai netiki laisve. Jie tiki vergove ir visų pavergimu tol, kol tie, kurie turi valdžią, turi laisvę nuo Dievo", - sakė B. Armstrongas neseniai vykusioje laidoje "Beno Armstrongo šou". (Susiję su: Elana Freeland pasakoja Danui Happeliui: Happel: Pasaulinis elitas nori, kad žmonės būtų mašinos ir vergai - Brighteon.TV).

B. Armstrongas pabrėžė, kad globalistai iš tikrųjų nori totalitarinės valstybės ir kad jiems nepatinka laisvė. "Globalistai ir vadinamieji liberalai myli Kiniją ir žavisi ja dėl komunizmo, - sakė jis.

Pasak Armstrongo, globalistai nekenčia to, kad žmonės tiki Dievą.

"Tikėjimas į Dievą, Dievo įstatymai ir 10 Dievo įsakymų Biblijoje bei krikščionybėje verčia juos drebėti. Jie nenori tikėti, kad turi stoti prieš Dievą, kai gali gyventi savanaudiškai ir taip egoistiškai, kaip nori. O viskas susiję su savanaudiškumu, - sakė Armstrongas.

"Krikščionybė išmokys jus gyventi ne kaip savanaudžiai, bet statyti kitus prieš save. Tačiau globalistai taip negyvena. Jie gyvena savanaudiškai ir žino, kad gyvena ne taip, kaip Dievas nurodė žmogui gyventi. Taigi laisvė jiems yra laisvė nuo Dievo".

Armstrongas pridūrė, kad globalistai nori išnaikinti krikščionis, nes tikintieji į Dievą jiems primena, kad per Paskutinio teismo dieną jie stovės prieš Dievą. Jis taip pat pastebėjo, kad be laisvės nuo Dievo globalistai nori laisvės ir nuo krikščionių bei Dievo žodžio.

Armstrongas teigė, kad laisvė nuo Dievo pavergia žmones nuodėmei, nes nuodėmė yra vergija. "Viskas, kas priešinga Dievui, pavyzdžiui, seksualinė priklausomybė ir homoseksualumas, pavergia žmones, ir tik Dievas išlaisvina žmones iš tokios vergijos", - sakė jis.

Vedėjas paleido vaizdo įrašą, kuriame Colemanas sakė, kad Didysis persitvarkymas nebėra tik košmaras ir kad žmonės jau dabar gyvena priespaudos, suvaržymų ir visiško komunizmo visuomenėje, pagrįstoje skaitmenine kontrole ir sparčiai progresuojančioje link visiško individualumo ir laisvės nebuvimo.

Klipe Colemanas minėjo, kad Didysis persitvarkymas yra daug toliau, nei dauguma žmonių įsivaizduoja, ir viskas, kas vyksta pastaruosius dvejus metus, pradedant Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemija, sankcijomis Rusijai ir transseksualų ginčais, yra plano, vedančio pasaulį į didžiausią recesiją nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio, dalis.

Naujoji pasaulio tvarka jau čia

Colemanas sakė, kad Naujoji pasaulio tvarka jau čia ir žmonės joje gyvena. Jis pridūrė, kad artimiausiais mėnesiais viskas bus daug blogiau, nes pasaulis jau yra Didžiojo persitvarkymo žudymo etape.

Sprendimus priima arba pagal jų reikalavimus priima nedidelė lobistų ir sektantų grupė, kuri buvo manipuliuojama, kad atstovautų sąmokslininkų interesams.

Pasak Colemano, kai kurie žmonės nežiūri į bendrą vaizdą ir nesuvokia, kad visi blogi dalykai, vykstantys pastaruosius kelerius metus, yra susiję. Jis pažymėjo, kad COVID-19 pandemija, visuotinio atšilimo isterija, manipuliuojamas karas prieš Rusiją, sąmoningas pasaulio ekonomikos naikinimas ir infliacija yra susiję.

"Žmonės buvo naivūs, nekvestionuojantys ir pernelyg pasirengę tikėti tuo, ką jiems sako korumpuota pagrindinė žiniasklaida. O tie, kurie sako tiesą apie tai, kas iš tiesų vyksta, buvo demonizuojami, apie juos buvo meluojama, cenzūruojama, slopinama ir veiksmingai nutildoma didžiosios žiniasklaidos", - pažymėjo jis.

Armstrongas pabrėžė, kad mokyklų sistema daro paslaugą globalistams, nes "moko mokinius plauti smegenis ir negalvoti, nes yra ekspertų, kurių jie turėtų klausyti".

Tačiau dar yra laiko. Iki Kalėdų gali nutikti daug dalykų.

Tačiau, pažymėjo Armstrongas, žmonės turi greitai suprasti, kad blogis egzistuoja ir kad yra žmonių, galinčių padaryti bjauriausius dalykus, apie kuriuos kiti net nepagalvotų.

Watch the video below to know more about the globalist agenda.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto