Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 8

Atleidusi neskiepytus darbuotojus, "Hershey's" sako, kad negali pagaminti pakankamai saldainių Helovinui - kaltina Putiną

Jei vėliau šį rudenį dar bus atpažįstama Amerika, galite tikėtis, kad savo vaiko Helovino maišelyje išvysite kur kas mažiau saldainių.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Remiantis pranešimais, "The Hershey Company" susiduria su "pajėgumų apribojimais", dėl kurių artimiausiais mėnesiais labai sumažės saldainių gamyba, todėl paklausa viršys pasiūlą. Supraskite: Dėl savo pačios sukeltų problemų "Hershey's" kaltina Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Prisimenate, metų pradžioje "Hershey's" atleido visus neskiepytus darbuotojus, todėl atsirado darbuotojų trūkumas. Dabar bendrovės generalinė direktorė Michele Buck nori kaltinti V. Putiną, "tiekimo grandinės problemas" ir visus kitus, išskyrus ją pačią, dėl to, kad "Hershey's" žlunga.

Šiuos ir kitus melagingus kaltinimus kitiems dėl savo įmonės likimo M. Buck išsakė per neseniai vykusį pokalbį su investuotojais dėl ketvirčio pajamų. Trumpai tariant, "Hershey's" neturės pajėgumų išlaikyti gamybos apimtis artėjant labiausiai apkrautai šventei, nes prieš tai užsiėmė medicininiu fašizmu prieš savo neapsikentusius darbuotojus.

"Turėjome strategiją, pagal kurią pirmenybę teikėme kasdieniam, lentynose esančiam prieinamumui", - per pokalbį teigė Buckas, paaiškindamas, kad bendrovė naudoja tą pačią įrangą tiek kasdienių, tiek specialių šventinių gaminių gamybai. (Susiję: Prisimenate, kai "Hershey's" buvo pagauta neteisėtai nustatinėjanti kainas?)

"Tai buvo sunkus sprendimas suderinti tai su metų laikais, tačiau manėme, kad tai tikrai svarbu. Taigi tokį pasirinkimą turėjome padaryti. Turėjome galimybę tiekti daugiau Helovino saldainių, bet negalėjome jų tiekti."

Kuo Rusija kalta, kad "Hershey's" atleido visus neskiepytus darbuotojus?

Vartotojų įsitraukimas į "Hershey's" veiklą, atsižvelgus į visas aplinkybes, pasak Buck, turėtų išlikti didelis. Problema ta, kad bendrovė nebeturi pajėgumų, kaip tai užtikrinti, nes "atleido" neskiepytus darbuotojus.

Nuo šiol, nurodė Buck, "Hershey's" "negalės visiškai patenkinti vartotojų paklausos dėl ribotų pajėgumų" - taip ji ir kiti "Hershey's" vadovai bando pripažinti, kad ji ir kiti "Hershey's" vadovai padarė didelę klaidą.

Buck tikisi, kad per Heloviną ir Kalėdas "Hershey's" pasieks "didelį vienženklį augimą", ir sako, kad jaučiasi "tikrai gerai". Ji užsiminė, kad galbūt tuo metu net bus daugiau pajėgumų.

Ar "Hershey's" planuoja samdyti daugiau darbuotojų, kad patenkintų paklausą? O gal geriau šį klausimą formuluoti taip: ar "Hershey's" sugebės rasti norinčių dirbti bendrovėje šventiniu laikotarpiu, kurie dar neserga ir nemiršta nuo Fauci gripo skiepų?

Atrodo, kad Buck mano, jog taip gali nutikti, o kaltę dėl bendrovės nuosmukio perkelia Putinui ir "Rusijos invazijai".

"Manau, kad apskritai toliau matome sunkumus visoje tiekimo grandinėje", - teigė Buck.

"Dabar pradedame pastebėti didesnius rūpesčius, susijusius su ingredientų trūkumu, dėl kurių reikia pasitelkti įvairius tiekėjus, kurių sąnaudos ir kainos yra didesnės, kad būtų užtikrinta gamyba."

Per Helovino sezoną "Hershey's" parduoda net 10 proc. visų metinių pardavimų. Jei bendrovė nesugebės patenkinti paklausos (o tai, atrodo, tikėtina), ji susidurs su dideliu pajamų sumažėjimu, o tai neabejotinai domina akcininkus.

"Tai ta pati bendrovė, kuri maždaug prieš 15 metų beveik užsidarė, nes nesugebėjo išsiaiškinti, kaip įdiegti naują įmonės sistemą (SAP)", - rašė "The Epoch Times" komentatorius.

"Esu tikras, kad "Nestlé" ir "Mars" sugalvos, kaip pasinaudoti šios bendrovės nekompetencija".

Kitas rašė, kad kadangi Hershey's atleido savo neskiepytus darbuotojus ir taip pademonstravo medicininę tironiją, vartotojai turėtų padaryti tą patį - atleisti Hershey's ir nebepirkti jokių jos produktų.

Naujausias žinias apie vykstantį Vakarų civilizacijos žlugimą galite rasti svetainėje Collapse.news.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau