Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 12

Ar vakcina suteiks žmonėms nemirtingumą?

Įsibėgėjus vakcinacijos temai, tinkle pasirodo daugybė žmonių, kurie pasakoja, kad kartu su vakcina nuo koronos bus įvesta tam tikra svetima DNR, kuri visiškai pakeis žmogų. Informacijos šaltiniai pas kiekviena yra skirtingi: vieni turėjo tuo klausymų vizijas, kiti – gavo iš tam tikrų šalinių neatskleistos informacijos, o kiti – išmąstė savo protų. Taip pat yra daug piliečių, kurie visiškai nesuprantą esmės, tačiau, paėmė iš aukščiau vardintų žmonių įrašo ją į YouTube kanalą ir renka peržiūras. Labai sunku suprasti, kur yra tiesa, kur grynas viso to reikalo ažiotažas, tačiau šiame fone radikaliai išsiskiria šis vaizdo įrašas, kurį mums atsiuntė mūsų kanalo lankytojas.

Tai, ką jaunuolis sako vaizdo įraše, nėra nieko naujo – kunigai, pastoriai apie tai trimituoja visuose pasaulio vietovėse, tačiau yra vienas dalykas, kuris labai kelia nerimą, šio vaizdo įrašo įkėlimo data – 2019 m. rugsėjo 30 d., tai yra, kad niekas nieko negirdėjo apie kažkokį COVID devyniolika:

YouTube technologijų nesuprantu ir techniškai pripažįstame, kad datą galima, kaip nors pakeisti. Bet ką daryti, jei vaizdo įrašas teisingas ir data tikra? Šiuo atveju vaizdo įraše esantis asmuo yra tikras pranašas, nes pirmoji jo prognozės pusė išsipildė. Ar įmanoma, kaip nors patvirtinti ar paneigti jo žodžius iš kitų šaltinių?

2015 m. YouTube kanale buvo paskelbtas šis vaizdo įrašas, klausykitės pirmųjų 15 minučių (esant reikalui, iš anksto atsiprašome vaizdo įrašo autorių, nes originalo nepavyksta rasti daryto prieš 5 metus, tačiau jei bus pateikta nuoroda, viską pataisysime, kad viskas būtų teisingą):

Taigi ši moteris sako, kad priėmimas „antspaudo“ suteiks žmonėms antžmogiškų galimybių ir jie galės daužyti sienas galvomis, pavyzdžiui, kaip T-800.

Kitas vaizdo įrašas taip pat yra patalpintas, kažkur 2015 metais. Jo pirmoje dalyje, mergina, kuriai kažkokios aukštesnės jėgos rodė animacinius filmus, pasakoja tą patį – žmonės, priėmę antspaudą, negalės numirti, net jei iš tikrųjų to norėtų:

Dabar citata iš Slaviko Krašeninnikovo prognozių:

...Jei žmogus bandys atsikratyti šių šešetukų ir nusikirs sau ranką, tai šešetukai pasirodys kulte. Tada, nors į gabalus supjaustyk žmogų, tada, ant kiekvienos dalies atsiras trys šešiukės. Iš pradžių žmonės bijos ir slėps šį antspaudą, vėliau nustos gėdytis ir atvirai nešios antikristo antspaudą. Pamažu šie žmonės taps labai pikti. Ypač jie bus pikti, ant tų, kurie neturės antspaudo. Jei žmogus, neiškentęs alkio, užeis į parduotuvę ir pasiims sau maisto, tai, praeidamas pro kasą, jis gaus tris šešetus. Tie kurie, gaus tokį skaičių, jau nebegalės numirti. Jie taps, kaip nemirtingai. Jei toks žmogus, dėl baisaus gyvenimo norės nusižudyti, tarkim išsibėgėti automobilių ir trenktis į sieną, kad jis subyrėtų į gabalus, kaip ir automobilis, jis, kaip siaubo filmuose monstras, susirinks vėl į vieną kūną ir atgys.... (atsiprašau už vertimą, dėl galimų klaidų).

Žmonės nevienareikšmiškai vertina Slaviką Krašeninnikovą: vieni mano, kad visa tai yra gryna tiesa, kitus kankiną didelės abejonės. Tačiau, Lavrentyjus Chernigovskis, kurio autoritetas neginčijamas, apie Paskutinę Dieną kalbėjo taip:

... vyks karas ir ten, kur jis vyks, nebus žmonių. Prieš tai Viešpats nusiųs silpniems žmonėms mažas ligas, ir jie numirs. O prie Antikristo mirties nebus....

Daugelis kitų garsių žiniuonių išsakė savo nuomonę ta pačia tema. Vienintelis dalykas, kas nebuvo aišku – priežastis, staiga žmonėms lyg iš giedro dangaus nukritusio šio nemirtingumo. Vieni manė, nemirtingumą suteikia antspaudas, kiti siūlė, kai globalistai išsirinks pasaulio karalių, pasaulyje pasikeis kažkokios taisyklės – kad žmonėms būtų lengviau iškęsti visus gresiančius sunkumus. Galbūt tai bus netgi, kaip du-viename: vieniems bus nemirtingumas nuo antspaudo, kitiems nemirtingumas iš viršaus. Tai yra, kas ir kaip vyks iki to momento, mes nežinome. Tačiau, jei tikėti šio vaikino žodžiais apie Liuciferio DNR, tai nemirtingumą, akivaizdžiai, suteiks mirtingiems šis antspaudas.

Galiausiai, be aukščiau išvardytų šaltinių, yra ir vadinamos „illuminati kortos“, kuri viena iš jų atrodo taip:

konspirologija, eschatologija, nemirtingumas, Naujoji pasaulio tvarka

Apskritai, šie laikai ateina labai sunkūs, bet įdomūs, todėl stebėkime ir toliau... kas vyksta pasaulyje ir interneto platybėse. Noriu, pasakyti, kad tai prielaidos, ir hipotezės dėl šių faktų negalime, nei patvirtinti nei paneigti. Galvokite patys! O jei patiko mintys pasidalinkite su kitais.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau