Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 5

Ar Valdžia Skelbia Karą Tautai? „Naujasis Karo policijos įstatymas“

Nuo arenos nuėjęs Seimas peržengė padorumo ir sveiko proto ribą. Jis su kaupu patvirtino, kad yra tik Marionečių teatras. Ne tik dėl to, kad paskutiniąją savo darbo dieną, lapkričio 10-ąją, priėmė 66 įstatymus ir nutarimus. Tą dieną Tautos atstovais vadinamieji peržengė šią ribą santykiuose su Lietuvos žmonėmis.

Vadinamieji valstiečiai-žalieji su Ramūnu Karbauskiu priešakyje per 1 minutę sutartinai su kitų frakcijų atstovais 92 balsais prieš vienintelį Edmundą Pupinį priėmė naują Karo policijos įstatymą. Balsavime nedalyvavo būsima naujoji Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Aušrinė Armonaitė ir dar kai kurie mąstantys Seimo nariai.

Pirmasis šio įstatymo svarstymas Seime šiemet spalio 13 d. truko 2 minutes. Įstatymo projektą paruošė Krašto apsaugos ministerija, svarstymui pateikė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, klausimą pristatė šio komiteto narė Dovilė Šakalienė.

Įstatymui pritarė ir Agnės Širinskienės vadovaujamas Teisės ir teisėtvarkos komitetas.

Įstatymu, kurį jau pasirašė prezidentas Gitanas Nausėda, ir kuris įsigalioja 2021 m. sausio 1 d., Karo policijai ne karo ir net be nepaprastosios padėties suteikta teisė veikti ne tik kariniuose daliniuose ir keliuose lydint karinį transportą, bet ir visur. Karo policininkas, siekdamas užkirsti kelią nusikalstamai veikai, be patalpos savininko ar gyventojo sutikimo, be teismo sprendimo bet kuriuo paros metu turi teisę įeiti į fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančias gyvenamąsias ar negyvenamąsias patalpas, teritorijas, sustabdyti transporto priemones ar patekti į jas. Atsisakius paklusti, Karo policijos pareigūnas turi teisę jėga atidaryti patalpas ir transporto priemones. Prieš nepaklusiusius jų nurodymams asmenis jis turės teisę naudoti psichologinę ir fizinę prievartą, šaunamąjį ginklą.

Dar vienas stebuklas - apie tokius veiksmus tik per 24 valandas pranešama prokurorui!

Paprastai paaiškinu. Kariškiui taikos metu pasirodė, kad tavo namuose, teritorijoje ar automobilyje, žmogau, vykdomas nusikaltimas ar koks nors nusižengimas. Ir to pakaks, kad kariškis turėtų teisę jėga pas tave įsiveržti! 24 valandas jie tavo namuose darys viską, kas jiems atrodo esant galimai nusikalstamos veikos ar nusižengimo užkardinimu, ir tik po to apie tai turės pranešti prokuratūrai. O jei savaitgalis, ir dar prailgintas...

Ankstesniame įstatyme buvo numatyta, kad karo policininku skiriami asmenys po atrankos pagal nustatytus kriterijus. Naujasis įstatymas nustato tik tiek, kad „Karo policijos pareigūno statusą įgyja karys, paskirtas į tarnybą Karo policijoje." Įstatymų leidėjas tik tiek reikalavimų nustatė asmeniui, kuriam pasivaidenus ar viršininkui nurodžius, kad tavo namuose, žmogau, galbūt vykdomas nusikaltimas, šis pareigūnu vadinamas karys taikos metu po Naujųjų metų be teismo leidimo ir be žmogaus sutikimo galės įsiveržti į svetimus namus ir ten 24 valandas „užkirsdinėti kelią nusikaltimui".

Ir dar. Visi juridiniai ir fiziniai asmenys karo policininkams neatlygintinai privalės teikti informaciją, kuri, tokio pareigūnu vadinamo kario nuomone, susijusi su jo funkcijų vykdymu. Jei nevykdysi tokio privalomo nurodymo, karo pareigūnas taikos metu turės teisę prieš tave naudoti prievartą.

Tą pačią dieną Seimas vienu ypu priėmė ir Nacionalinio saugumo pagrindų įstatymo priedėlio pakeitimo įstatymą, nustatant, kad kariuomenė pasitelkiama teikti pagalbą kitoms valstybės ir savivaldybių institucijoms. Nemanau, kad tai tik sutapimas.

1990-1991 m. buvau Aukščiausiosios Tarybos nuolatinės Krašto apsaugos ir vidaus reikalų komisijos pirmininkas. Visas tokias buvusių Tarybinės armijos kariškių iniciatyvas nepriklausomoje Lietuvoje sukurti karo policiją ir karinę prokuratūrą slopinau nedelsiant ir negrįžtamai. Tačiau tik kuriam laikui - 1998 m. spalio 22 d. Seimas priėmė Karo policijos įstatymą, pasirašytą rezidento V.Adamkaus.

Tad visuotinei laimei ir gerovei įgyvendinti Lietuvoje betrūksta tik karinės prokuratūros.

Tai, ką padarė 2020 m. lapkričio 10 d. Tautos atstovybe vadinamas Lietuvos Seimas, galėjo padaryti tik Marionečių teatras, kurio lėlių rankas dėl tokio Karo policijos įstatymo kilnojo mums nežinomi, o gal ir patiems Seimo nariams nematomi lėlininkai.

Koronaviruso pretekstu jau įskiepiję mūsų visuomenei baimę net sakyti viešai savo nuomonę, lėlininkai imasi tiesioginių nekonstitucinių veiksmų prieš mus - pas nepaklusniuosius į namus be teismo leidimo bet kuriuo paros metu veršis net ne policininkai (žinantys, kad tam reikia sankcijos, kad naktį yra ir neprocesinis laikas, kada procesiniai veiksmai negalimi), bet kariai, pagal naująjį įstatymą privalantys vykdyti vado įsakymą.

Net Tarybinės armijos kariai turėjo teisę atsisakyti vykdyti neteisėtą vado įsakymą. Naujajame Lietuvos Respublikos Karo policijos įstatyme tai nenumatyta.

Nesipriešindami šiam mūsų užvaldymui, greitai būsime atpratinti net mąstyti. Lėlininkų mums primestos kaukės - efektyvi priemonė šiam tikslui siekti. Ir psichologiškai, ir fiziologiškai. Kvėpuodami iškvėptu oru, mažiname į mūsų smegenis patenkantį deguonies kiekį. Kodėl būtina kaukė, jei gatvėje ar aikštėje esi vienas pats, niekas iš lėlininkų mums paaiškinti nedrįsta. Nes paaiškinimo nėra.

Man tokia neteisėta antikonstitucinė prievarta prieš mane - nepriimtina!

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/c970772725a311eb8c97e01ffe050e1c

Autorius: Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Zigmas Vaišvila

Šaltinis respublika.lt , Nuotraukų šaltinis: Karo policija net be nepaprastosios padėties paskelbimo galės veikti kaip policija. Eltos nuotr.

paranormal.lt komentaras: norisi tikėti, kad mūsų išrinkti tarnai, tarnauja mums, o ne "virvučių tampytojui". Ir jeigu mano, kad šis priimtas įstatymas jų nepalies, jie klysta. O, tie kurie, skaito ir nesuvokia šio įstatymo rimtumo, reiktu truputėli plačiau pažvelgti pro savo rožinius akinius... Šis įstatymas, manau įgalina, komendanto valandą, nepaklusnumą, armijos išvedimą malšinti mitingus, susirinkimus, žmonių persekiojimą, suėmimą be priežasties "tariamai apsiriko", tai kažkas baisaus. Kas gali paneigti, kad prie šios karo policijos, atvyks iš kitų šalių policiją... tramdyti svetimų tautų žmones... taip lengviau... didesnės pajėgos... Aš tik tiek nesuprantu... prezidentas turi žmoną, kiti žmonas, vyrus, vaikus... negi antroms pusėms, tai visiškai nerūpi ir ką turi pasakyti jie už ką balsuoja... negi antros pusės, tėvai jų niekas nepasako, ką tu darai... kodėl tu taip elgiesi... negi šie tautos tarnai.. tokie naivūs... Čia galima, pilstyti iš tuščio į kiaurą... bet esmę supratote. Kilus kokiam įvykiui, pradeda veikti karo policiją... o mes sėdime namuose... pavasari jau buvo aišku, o tai tuo metu kai jie vykdė kažkieno įsakymus, buvo tik pasiruošimas. Sunku suvokti, kad mes nebeturėsime savo laisvės, ir nuo tos datos mums, bet kada mosikuodami šiuo įstatymu, gali bet kada suvaržyti, paskelbti psichiniais ligoniais ... ir jie bus teisus. O, kas tada mus gins? Negi, patiems žmonėms, valstybės tarnautojams, mokytojams, žurnalistams, studentams ir t.t. tai nerūpi? O, gal jūs negalvojate apie tai...

Tai tik pradžia.... papildyta (2020-12-06).

Drąsa yra viena svarbiausių laisvo žmogaus vertybių. Jeigu nesi drąsus, niekada nebūsi laisvas, nes ginti laisvę visada reikalinga drąsa. Kodėl tą laisvę iš viso reikia ginti? Nes egzistuoja blogis, būtent tam kad išmokytų mus drąsos ir stiprybės. Baimė yra yda. Jos nulemtas gyvenimas yra ydingas, tai gyvenimas nelaisvėje.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
avatar
0
1
manau mūsų laukia komendanto valandos ir visapusiškas uždarymas ir žmogaus laisvės suvaržymas. Šiuo metu jie to manau padaryti negali... kol neįsigalios šis įstatymas. Po sausio 1 d. galimas didelis žmogaus suvaržymas, skiepai... tie kas bumbės... nenorės skiepų, bus suvaržoma laisvė ar tiesiog to žmogaus apribojimai, pagaus ne tinkamu laiku, tam skirta karo policija... ir viskas pagal įstatymą.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 Situation Update, Jan 17th, 2021 – Dems build walls around Trump and DC to keep the people out while America begs Trump for ACTION
The overall emphasis for today’s Situation Update (Jan 17th) is that everything has been put in place for President Trump to take decisive action to stop the illegal coup against America, but he is surrounded by treasonous swamp creatures like Mark Meadows who are isolating him from reality and tell...

Skaityti daugiau