Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Naujas įstatymo projektas panaikintų Bideno "Tiesos ministeriją

Autorius Paul Joseph Watson via Summit News,

Nauju įstatymo projektu, kurį pateikė respublikonė Lauren Boebert (Lauren Boebert), Bideno Dezinformacijos valdymo valdyba, kritikų vadinama "Tiesos ministerija", būtų panaikinta dar net nepradėjusi veikti.

Krašto saugumo departamentas neseniai paskelbė, kad naujasis padalinys daugiausia dėmesio skirs "su krašto saugumu susijusiai dezinformacijai, konkrečiai orientuotai į nelegalią migraciją ir Rusiją".

VSD sekretorius Alejandro Mayorkas (Alejandro Mayorkas) sekmadienį CNN laidoje teigė, kad valdyba neturės "operatyvinių įgaliojimų" ir vietoj to "skleis tą geriausią praktiką operatoriams, kurie jau daugelį metų vykdo ir sprendžia šią grėsmę".

Daugelis įžvelgė aiškią koreliaciją tarp Elono Musko (Elon Musk), įsigijusio "Twitter", ir naujos valdybos sukūrimo.

Dabar respublikonas Boebertas nori pateikti įstatymo projektą, kad būtų panaikinta VSD dezinformacijos valdyba. Visą įstatymo projekto tekstą galite perskaityti čia.

"Tokie dalykai kelia siaubą. Mes, Kongreso nariai, turime valdžią. Mūsų pareiga - nedelsiant uždaryti šį departamentą", - "Fox News" sakė Boebertas. "Raginu Respublikonų partijos vadovybę - lyderį McCarthy, whipą Scalise'ą ir kitus - prisijungti prie manęs ir reikalauti, kad šis departamentas būtų uždarytas ir panaikintas."

"Jokie mokesčių doleriai neturėtų būti skiriami ten, kur Bidenas gali pasinaudoti federalinės valdžios galia, kad nutildytų teisingas istorijas, kaip tai padarė "Big Tech" su Hanterio Bideno istorija", - pridūrė Boebertas, palygindamas Dezinformacijos valdybą su Tiesos ministerija iš Orvelo "1984-ųjų".

"Demokratai tą [knygą] priėmė ne kaip įspėjimą, o kaip vadovą", - pridūrė ji.

Dabar respublikonė kongresmenė ieškos įstatymo projekto bendraautorių ir tikimasi jį pristatyti per savaitę.

"Tai iš tiesų yra propagandos departamentas", - sakė Boebert. "Sakyti, kad federalinis departamentas turi teisę spręsti, kas teisinga, o kas ne. Kas yra tiesa, o kas ne. Tai labai pavojinga vieta, į kurią mes atėjome".

Kaip jau anksčiau pabrėžėme, moteris, pasirinkta vadovauti "Tiesos ministerijai", sakė, kad laisvas žodis ją "verčia drebėti", ir kartu propagavo melą, kad istorija su Hunterio Bideno nešiojamuoju kompiuteriu buvo Rusijos dezinformacija.

Ji taip pat absurdiškai citavo Christopherį Steele'ą kaip dezinformacijos ekspertą. Steele'as buvo liūdnai pagarsėjusios Clinton kampanijos finansuotos Trumpo "peegate" bylos, kuri, kaip paaiškėjo, buvo tikras dezinformacijos produktas, autorius.

Anksčiau Jankovičius Eloną Muską pavadino "interneto piktnaudžiautoju", o pasisakydamas už didesnę cenzūrą teigė: "Žodžio laisvė ir cenzūra yra klaidinga dichotomija".

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau