Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 22

Britų ekstrasensas išgąsdino Angliją 2021 metais

Kaip jau minėjome ankščiau, kažkurioje didelėje ir ramioje šalyje netrukus degs daugybė miestų - visą rugsėjį, spalį ir lapkritį nemaža dalis Lenkijos ištinka tam tikra panika, kurią sutrikdo garsiojo ekstrasenso Krzysztofo Jakowskio prognozės. Štai jo vaizdo įrašas, kuriame jis pranašauja, kad ramioje šalyje degs miestai:

Ir dabar prie šių susijaudinusių lenkų masės buvo prisidėjo britai, kurie klausėsi, ką sako jų mėgstamas garsus parapsichologas.

Ekstrasenso vardas yra Nicholas Aujula, kuris, sprendžiant iš jo veido, į Angliją atvyko tikrai ne su Ragnaru Lothbroku. Jis taip pat neturi nieko bendra su romėnais ir senovės piktais, ir, kaip jis pats praneša, - praėjusiame gyvenime jis gyveno Senovės Egipte ir buvo vietos princesė:

konspirologija, pranašystės, aiškiaregiai

Dabartinio vizito metu, būdamas 17 metų, vaikinas dabar dirba hipnoterapeutu, kurio specializacija yra hipnotizuojanti regresija ir žmonėmis, kurie taip pat grįžo iš kito pasaulio ir dabar blogai sutaria su aplinkiniu pasauliu, nesuprasdami, kaip jie vėl čia pateko.

Na, be kita ko, Nicholas „vanguoja“, kai laikas nuo laiko rausvas spindulys pataiko jam į galvą ir rodo kažkokius vaizdus. Kartais tai yra tik žodžiai, kurie, jei mediumas bando po to interpretuoti tikrovę, niekaip neatitinka. Bet jei vėliau Nicholas, viską bando užrašyti savo dienoraštyje, tada viskas išsipildo.

Visų pirma, 2020 m. išsipildė koronavirusas, kurį Nicholas pavadino „gripu, kuris sustabdys pasaulį“, ir išsipildė riaušės Jungtinėse Valstijose, kurių esmės Nicholas nenustatė, tačiau teigė, kad žmonės kovos su fašizmu. 2020-ųjų pabaigoje, anot jo, turės prasidėti Trečiasis pasaulinis karas (pranašystė buvo paskelbtos 2018-aisiais!), Bet dabar Nicholui vėl smogė į galvą rausvas spindulys ir jis pranašauja 2021 metams.

Pasak Nicholo, pasaulio vyriausybės sugebės susitvarkyti su korona iki kito pavasario ir tema palaipsniui pradės blėsti, tačiau tuo metu pasirodys naujas virusas, kuris bus daug blogesnis nei ankstesnis, ir panika bus siaubinga. Prasidės kažkas panašaus į „didelę žmonių migraciją“ - Nicholas pamatė, kaip oro uostai ir traukinių stotys šturmuoja minios lagaminais.

Užsidegs kažkokia didžiulė ligoninė, tačiau čia Nicholas patikslina - tai gali būti simbolinis pasaulio sveikatos žlugimas dėl naujo viruso. Bet kur degs tikrai - tai Niujorke, Nicholo vizijose visas miestas liepsnojo.

Įvyks kažkoks pasaulio viršūnių susitikimas, kurį draskys kažkoks sekso skandalas, po kurio pradės ateiti į valdžią ultradešinieji politikai, visame pasaulyje - ypač Pietų Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje.

Išsiverš didžiulis ugnikalnis, dėl kurio atsiras neįsivaizduojami klimato pokyčiai ir kas, be abejo, sukels dar trejus metus truksiančias riaušes ir migraciją.

Prasidės kažkoks pasaulyje politikų, futbolo ir kitų žvaigždžių mirtys. Kažkam bus „sudaužyta širdis“, kažkas praris tabletes, kad tik pagreitintų - ir taip toliau. Tačiau labiausiai žmonės prisimins Meghan Markle, kuri pasirodys televizijoje ir pradės skaityti visas siaubingas karališkosios šeimos paslaptis.

konspirologija, pranašystės, aiškiaregiai

Taip pat bus bandoma įvykdyti kažkokio garsaus pasaulio lyderio nužudymą. Nicholas neįvardija politiko, nurodydamas tik tai, kad šis lyderis - vyras ir kad bandymas jį nužudyti, tiesiogine to žodžio prasme „susprogdins“ visą pasaulį.

Mes nežinome, kiek teisus Nicholas yra savo prognozėse, tačiau pastebėjome, kad, nepaisant Nicholo neapykantos ultradešiniams ir meilės kairiesiems, britų spauda jo pranašystes vadina „siaubingas“. Paprastai į pranašystes toks spaudos požiūris ir dėmesys - geras ir palankus ženklas, todėl stebime įvykių eiga. Blogiausia, kad niekas nežada gerų laikų... Ir kuo toliau, tuo baisiau darosi.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 Situation Update, Jan 17th, 2021 – Dems build walls around Trump and DC to keep the people out while America begs Trump for ACTION
The overall emphasis for today’s Situation Update (Jan 17th) is that everything has been put in place for President Trump to take decisive action to stop the illegal coup against America, but he is surrounded by treasonous swamp creatures like Mark Meadows who are isolating him from reality and tell...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:33 Biden Vows to Push Transgender Bathroom & Locker Room Laws ‘From Day One’
Joe Biden promises to aggressively push pro-transgender laws for schools, sports, and bathrooms “on his first day in office.”

Skaityti daugiau