Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 24

Izraelio mistikas perspėja apie artėjantį naują marą

(Paranormal) Šios savaitės pradžioje visuotinė kova su pandemija kažkaip staiga paaštrėjo visiems: medicinos šviesuoliai pradėjo kalbėti apie naujas padermes, o skirtingų šalių ir tautų vyriausybės - apie naujas blokadas. Negana to, Anglijoje su blokadomis žmones susidūrė tiesiai ant kelio - vieni važiavo pas artimuosius atostogoms, kiti gabeno krovinius kažkur sunkvežimiu, tačiau stichija atėjo, kaip visada, netikėtai ir dabar visi domisi, kas bus toliau.

Gali būti, kad pasaulio bendruomenę šiuo klausimu šiek tiek nušvies žinomas Izraelio šaltinis israel365news.com, kuris gruodžio 23 d. paskelbė keletą nedidelių prognozių, kurias prognozavo mistikas rabinas Nir Ben Artzi savo pamoksluose (kiek juose tiesos mes nežinome).

konspirologija, pranašystės, aiškiaregiai, epidemija, Nir Ben Artzi

Šis ponas Ben Artzi pranašas, neišgalvotas, o turi daugybę patvirtintų prognozių, kurių pagrindinė yra pandemija, kurią jis atspėjo mėnesį į mėnesį ir netgi šiek tiek apibūdino bendraisiais žodžiais.

Be to, ponas Ben Artzi turi prognozių ir mažesnių, taip sakant, vietinių, prognozių susijusiais su įvykiais Sirijoje.

Taigi, kai Rusijos kariuomenė pradėjo skubiai dislokuoti neprilygstamas S-300 sistemas Sirijoje, visi Izraelio gyventojai siaubingai jaudinosi. Tačiau rabinas ramino žmones ir patikino, kad šios raketos jokiu būdu negresia žydams. Ir nors per televiziją Rusijos Federacijos generolai išpūtė skruostus ir teigė priešingai - kažkaip, stebuklingu būdu, nė viena Rusijos raketa ir nenumušė jokio Izraelio lėktuvo.

Be to, kaip visi prisimename, iraniečiai piktinosi nešaunančiomis raketomis ir teigė, kad Rusijos raketos yra blogos ir kad „mes įdėsime savo“. Nuo praėjusių metų gruodžio Teheranas ėmė nešti šias stebuklingas raketas į Siriją ir taikūs civiliai Izraelyje vėl išsigando ir vėl kreipėsi į rabiną patarimo. Tam rabinas Ben Artzi pacitavo iš Psalmyno 37:15:

„Jų kardas įeis į jų pačių širdį, o jų lankai sulūš“.

Ir tikrai - kai tik tai pasakė rabinas, ant drąsių Irano raketininkų krito negandų šleifas - raketos pradėjo sproginėti tai staro pradžioje, tai transportuojant, o kartais net gamykloje.

Šią vasarą, kai pandemija, atrodo, šiek tiek nurimo, ponas Ben Artzi pažadėjo antrą bangą. Be to, jis pažadėjo ne rudenį, kaip visi pranašavo, o pasakė, kad gruodžio pabaigoje ateis nauja įtampa ir prasidės laukiniai uždarymai. Kaip matote, viskas įvyko tiksliai, todėl reikėtų atsižvelgti į mistiko žodžius apie kitą marą. Nesenai, pamoksle jis pasakė apie šį marą:

„Dabar pasaulyje yra maro epidemija, bet labai greitai įvyks dar viena epidemija. Taip yra todėl, kad Dievas nori pakeisti žmoniją į kitą rūšį “.

Pasak rabino, naujoji epidemija bus daug blogesnė, nei mes dabar matome, ji bangomis apims JAV ir Rusiją, todėl ponas Ben Artzi paragino šių šalių žydus skubiai vykti į Izraelį, nes tik ten bus išgelbėjimas, ypač, kitame etape, pasak rabino, bus atpirkimas ir Mesijo dar kitaip Messiaho atėjimas.

Žinoma, rabino žodžiai apie „žmonių pakeitimą kita rūšimi“ nėra labai aiškūs, ką tikriausiai reikėtų kažkaip suprasti viso pamokslo kontekste, tačiau israel365news nemini viso pamokslo. Nepaisant to, aišku viena: jei tikite ponu Ben Artzi (o netikėti tokios reputacijos mistiku mes negalime) - pasaulis laukia naujos ligos, nuo kurios net korona, gali atrodyti kaip vaikų žaidimas.

Nepaisant pono Ben Artzi reputacijos, bet kokią naują pranašystę reikėtų palyginti su kitų mistikų žodžiais. Kaip bebūtų keista, bet kiti mistikai, pavyzdžiui, garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jatskowskis, sako beveik tą patį, tai yra ateinančius tris mėnesius nuotykiai su maru bus sunkūs, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 201
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.03.2021 laikas 21:50 Blogiausios prognozės pildosi – ištirpo rekordinis kiekis ledo
Visame pasaulyje keičiantis klimatui, ledo tirpimo greitis spartėja tiek sausumoje ir vandenyje, tiek ir šiauriniame ir pietiniame pusrutulyje.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 18:29 Kavos pupelė. Liaudiška Patirtis Nuo vidurių užkietėjimo, hipertonijos, astmos

Kava šiandien - tai ne tik tonizuojantis gėrimas, bet ir bendravimo priemonė. Kitaip tariant, du malonumai viename puodelyje. Mokslininkai iki šiol ginčijasi apie naudingas ir kenksmingas jos savybes. Peržvelkime tyrimų rezultatus ir įsiklausykime į kai kuriuos liaudies patirties receptus.

...

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 20:03 Liaudiški patarimai nuo regėjimo, podagros, skrandžio nusileidimo, tromboflebito, ichtiozės, prostatito, kaklelio erozijos

Liaudiški patarimai nuo regėjimo, podagros, skrandžio nusileidimo, tromboflebito, ichtiozės, prostatito, gimdos kaklelio erozijos, lėtinio prostatito, skausmo pilvo apačioje ir šlapimo nelaikymo, kojų silpnumo, raumenų silpnumo, senatvinio vidurių palaisvėjimo.

...

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 19:31 Liaudiška Patirtis Nuo Svorio, Vandenės, Medžiagų Apykaitos, Otito, ŪRS, Krūties Naviko

Liaudiška patirtis nuo svorio didėjimo, pilvo vandenės, sutrikusios medžiagos apykaitos, pūlingo otito, silpnumo, mieguistumo, sergant ŪRS, krūties naviko.

Skaityti daugiau

01.03.2021 laikas 19:03 Liaudiška Patirtis Nuo Poliartrito, Hipertonijos, Diarėjos, Dantų Skausmo

Liaudiška Patirtis Nuo Poliartrito, Hipertonijos, Diarėjos, Dantų Skausmo. Kaip įveikti žagsulį ir kaip pasigaminti Natūralią viagrą.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 20:37 It begins: Employer – ‘If you’re not vaccinated, you’re not working here.’ Welcome to the future of America?
Many citizens in the United States are facing the possibility of mandatory COVID-19 vaccinations, implemented by employers, cities, states, or even through federally-related regulations.

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 19:50 Orkaitėje kepti vištienos kumpeliai marinuoti su šviežiu imbieru ir kuskuso

Šiaip savo virtuvėje aš gana retai naudoju šviežią imbierą, bet galiu pasakyti, kad vištiena jis idealiai tinka. Bekepant orkaitėje, visuose namuose aromatas buvo tiesiog fantastiškas. O ir jokio marinavimo valandų valandas, kas yra didžiulis pliusas.

...

Skaityti daugiau

02.03.2021 laikas 19:09 Spageti makaronai su tunu, citrina ir džiūvėsėliais
Atradusi šį makaronų su tunu receptą viename angliškame portale, aš labai skeptiškai žiūrėjau į jį, dėl naudojamų džiūvėsėlių. Atrodė, kad jie čia visiškai nederės ir mūsų šeimai nepatiks. Bet kaip aš klydau.

Skaityti daugiau