Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 24

Anglija dar nematė tokių kamščių. Tačiau netrukus juos bus galima pamatyti ir kituose regionuose.

(Paranormal) Kaip praneša gruodžio 22 d.  „YouTube“ kanalas „The Guardian“, Didžiosios Britanijos Kento grafystėje susiklostė visiškai katastrofiška situacija su uostų ir eurotuneliu, kurie yra susiję su darbo nutraukimu, kuris, kaip tik britų pusėje prasideda kažkur ties Doverio rajono. Taigi, jei piliečius, ketinančius atostogauti už Londono, sustabdė policija, tai sunkvežimių vairuotojus, vadai sustabdė kelyje pagal potvarkį:

Kiek iš viso užstringo sunkvežimių, tiksliai apskaičiuoti negalima. The Guardian kanale yra parašyta 1500, kas yra juokinga, svetainėje jie jau rašo 4000, bet iš tikrųjų jų yra kur kas daugiau. Valdžia bando išspręsti situaciją, nusukdami sunkvežimius į artimiausius aerodromus:

O pikti, sveiki britų vyrai, kurie jau baigė pratrinti kabinoje sėdynes, nusprendė paimti situaciją į savo rankas ir bando patys išspręsti kamščio problemą:

Žmonių pyktis, be abejo, yra nepaprastai suprantamas, tačiau jų logika nesuprantama - net jei į tunelį bus įleidžiami, kitoje pusėje bus minia tų pačių žmonių, čiupinėjančius juo tik prancūziškai. Teoriškai turėtų kilti ta pati problema su vairuotojais, nes krovinių srautas vyksta abiem kryptimis.

Be to, tai, kas vyksta, verčia susimąstyti apie valdžios tinkamumą. Tarkime, kad Angliją ištiko kažkokia pandemija ir zombių apokalipsė. Akivaizdu, kad situacija nėra paprasta, tačiau tai yra suplanuota situacija. Tai nėra atominė bomba, nukritusi ant Lamanšo sąsiaurio, ir ne žemės drebėjimas. Tai yra, jūs galėtumėte iš anksto pasakyti žmonėms apie savo planus ką nors ten įvesti - atnešti informaciją transporto įmonėms, kad jos kažkaip taisytų tvarkaraščius užsakymais. Tai nebuvo padaryta.

Todėl vykstančiam idiotizmui yra tik du paaiškinimai: arba Didžiojoje Britanijoje siautėja ne tik korona, bet ir kažkokia neuroinfekcija, pavyzdžiui, meningitas, kuris visiškai išpjauna viršininkų smegenis; arba viskas daroma sąmoningai ir tikslingai, kad sustiprėtų žmonių kančios ir problemos. Antrasis variantas atrodo teisingas. Nors neatmetame abiejų iš karto.

Anglija, žinoma, toli gražu nėra dauguma mūsų skaitytojų, tačiau tiems, kurie gyvena saloje ir Prancūzijoje, patariame nueiti į parduotuves ir pasiruošti - jei dar nesate pasiruošę. Tai yra, turėtų būti atsargų greitai gendančio maisto, pavyzdžiui, šviežių vaisių ir daržovių, nes, mes tikime, kad, visi turi namuose jau pasikovoję konservų po lova. Labiausiai tikėtina, kad durnysitės su pravažiavimais tęsis iki sausio pradžios, kol bus parengtos visos sienos kirtimo taisyklės, tačiau iki šios šviesios dienos pristatymai į parduotuves gali būti labai pažeisti. Vilkikų vairuotojai taip pat gali labai įsižeisti ir pradėti streikuoti.

Be to, kadangi Anglija yra pasaulio centras ir panašu, kad iš ten sklinda įvairios vertingos nuorodos ir nurodymai, įtariame, kad kitos šlovingos ir puikios šalys netrukus pradės naudoti neįkainojamą britų patirtį kuriant spūstis. Eurotunelius, kuriuos galima užblokuoti, nėra visur, tačiau vietiniai viršininkai tikrai kažkaip išsisuks ir ką nors sugalvos, tai yra, kad viskas būtų, kaip Anglijoje.

Žinoma, niekam nerekomenduojame daryti atsargų – tai, jau ir taip suprantama, tačiau primename, kad atostogų metu geriau niekur neiti, nes kamštį galima rasti viduryje kelio, o Naujieji metai turės būti tada sutikti kur nors miške po eglute. Geriau, tikriausiai, sėdėti namuose po eglute ir stebėti įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2021 laikas 09:11 Imunologijos ekspertas tiesiai šviesiai: nebūkite naivūs, vakcina neapsaugos nuo COVID-19, net jei paskiepytumėte visus pasaulio gyventojus

Trejybės koledžo dubline mokslininkas imunologas ir biochemikas Kingstonas Millsas norėtų nuraminti žmonių entuziazmą dėl COVID-19 vakcinų. Jo nuomone, gali būti, kad net paskiepiję absoliučiai visus pasaulio gyventojus neatsikratytume šio viruso.

...

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:54 Paprasčiausias būdas, kaip atskirti gripą, peršalimą ir COVID-19: atkreipkite dėmesį į ligos pradžią ir viskas taps aišku
Kaip ir kasmet šaltuoju metų sezonu į viršų šovė sergamumas virusinėmis kvėpavimo takų ligomis. Ir jei dėl karantino sergamumas mums įprastomis ligomis kiek sumažėjo, prie peršalimo, slogos ir gripo prisidėjus COVID-19, padaugėjo neaiškumų, kokia konkrečiai liga puola ir kaip gydytis....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:42 Tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas
Tai prilygsta kelių miško gaisro židinių plitimui - pirmasis toks tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:58 The most important legal pathway that would allow Trump to reclaim the Presidency
If the 45th President of the United States is serious about addressing the 2020 election fraud that deprived him of another four years of service to the republic of the United States, then his legal team should begin to pursue a new legal strategy using a writ of quo warranto....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:47 Stop global roll out of 5G networks until safety is confirmed, urges expert
We should err on the side of caution and stop the global roll out of 5G (fifth generation) telecoms networks until we are certain this technology is completely safe, urges an expert in an opinion piece published online in the Journal of Epidemiology & Community Health....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau