Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Lapkričio » 7

Kinijos praktinė patirtis kovojant su pandemija negali nedaryti įspūdžio

Kaip praėjusią ir dar ankstesnę savaitę pranešė visa Vakarų žiniasklaida, Kinijos Liaudies Respublikoje siaučia dar viena pandemija, su kuria komunistų partija kovoja kaip įmanydama. Taigi, jei JAV ir Europoje vaikų skiepijimo klausimas dar tik svarstomas, tai Kinijoje vaikai jau yra visapusiškai skiepijami:

Tačiau daugiausia dėmesio kinų draugai skyrė unikaliam mobiliam patruliavimui fantastiškomis savaeigėmis transporto priemonėmis: stebuklingas vežimėlis važinėja po miestą, o jame sėdintys specialistai ieško vienišų praeivių, kuriems tuojau pat smogia lazda į nosį. Jei nėra palaiminto QR kodo, jei ekspertams nepatinka testas, įtariamas pernešėjas keliauja tiesiai į koncentracijos stovyklą: 

Deja, vežimėlių visiems neužtenka, todėl kaimo vietovėse į testą tenka eiti pėsčiomis ir stovėti eilėje. Tiesa, kad lauke minusinė temperatūra ir galima mirti nuo šalčio, bet kam tai rūpi? 

Testai tokie griežti, kad net mirusieji tikrinami iškeliant juos iš karstų: 

Suprantama, kad su vaikais elgiamasi švelniau, tačiau jie to nevertina ir piktinasi: 

Tačiau labiausiai Kinijos opozicijos žurnalistus papiktino šie kadrai:

Vaikai buvo išrikiuoti į eilę, o ant kaklo jiems buvo pakabintas partizano ženklas su QR kodu. Be to, pagal šiuos požymius jie yra rūšiuojami ir gydomi. Visiškai akivaizdu, kad popierius yra labai nepatogus ir nepraktiškas, kad žmonės turėtų būti tatuiruojami ant rankų ir kaktos kaip senais gerais laikais. Akivaizdu, kad pandemijos kontrolė anksčiau ar vėliau bus pradėta vykdyti, todėl likite su mumis.

skiepai, konspirologija, Kinija, pandemija, fašizmas

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau