Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 25

Ar Galėtų Nibirų Trumpam Užgesinti Saulę, Palikdama Žemiečius Trijų Dienų Tamsoje?

2020 m. kovo 20 d. Saulės ir heliosferos observatorijos (SOHO) užfiksavo kažką panašaus į kolosalų sprogimą tolimoje Saulės pusėje, apie tai mes jau rašėme:

Ar Galėtų Nibirų Trumpam Užgesinti Saulę

Kas tiksliai įvyko, neįmanoma pasakyti, nes pati NASA yra labai abejotina organizacija. Daugelis sąmokslo teroretikų neatmeta galimybės, kad ten nieko nėra ir net palydovų, viskas netikra.

Nepaisant to, jei palydovai vis dar egzistuoja ir perduoda tikrus vaizdus į žemę, šie vaizdai pastaruoju metu tampa vis keistesni:

COVID-19, asteroidas, konspirologija, Nibiru

Keistus dalykus saulėje stebi ne tik palydovai. Brazilija, kovo 4 d.:

Tas pats filmuotojas, ta pati vieta, vasario 15 d.:

Anot vaizdo įrašų autoriaus Alonzo, antroji Saulė stebima ne kiekvieną dieną ir ne tiek ilgai, maždaug penkias minutes ir dėl tam tikrų priežasčių, ji labai greitai juda kaip dangaus kūnas.

Brazilija vėl kovo 20 d.:

COVID-19, asteroidas, konspirologija, Nibiru

Žmonės tokias nuotraukas ir vaizdo įrašus įkelia į tinklą jau daugiau nei dešimtmetį, o kartu su šiomis žinutėmis daugėja pranešimų apie visokias stichines nelaimes, klimato pokyčius ir kitas nelaimes, kurių kulminacija buvo COVID-19.

Vaizdo įrašas nufilmuotas Kalifornijoje kovo 21 d. O tokių vaizdo įrašų iš JAV yra gana daug, o tai žmonėms kelia pagrįstą klausimą: kokiu būdu šarvuočiai kovos su virusu?

Ne mažiau įdomu ir pačios kariuomenės dislokacija. Tai yra, ne šarvuočiai mietų gatvėse, o kariuomenė apskritai.

JAV yra tokia nuostabi organizacija, kaip FEMA, kuri buvo sukurta specialiai kovai su įvairiomis nelaimėmis. FEMA taip pat turi mobiliąsias ligonines, įskaitant laivus ir minias darbuotojų, kurie kiekvieną mėnesį treniruojasi kitoje valstybėje. Taigi, logiškai mąstant, būtent FEMA turėtų būti kovoje su epidemija pirmoje fronto linijose, o kartu su ja – ir panašūs departamentai kitose šalyse. Kariuomenė turėtų atlikti tam tikrą palaikomąjį vaidmenį arba dalyvauti slopinant galimus neramumus.

Tačiau vietoj viso to, matome visiškai kitokį vaizdą: pirmiausia į miestą įeiną kariuomenė, o tik po to mažomis grupėmis įeiną „kosmonautai“. Tai labai keista, nes taip nebuvo Kinijoje – ten buvo tik „kosmonautai“ ir policija, kuri buvo persirengę į „kosmonauto“ drabužius, kariškiai buvo įtraukti tik blokuojant (uždarant) miestą iš vidaus.

Remdamiesi tuo, daugelis sąmokslo teoretikų COVID-19 laiko, kažkokio kito įvykio priedanga, galimai kosminio maštabo: meteorito smūgio, Nibirų atvykimu, polių poslinkiu ar pan. Tačiau atsižvelgiant į vaizdo įrašus iš Brazilijos ir duomenis iš SOHO teleskopo, galima pagalvoti apie dar vieną variantą – problemos su Saule.

Iš šiuolaikinės astronomijos žinoma, kad porinės žvaigždės kartais priartėję viena prie kitos. Pradeda suktis aplink vieną kitą beprotišku greičiu, iškyla toks reiškinys, kaip žvaigždžių materijos susikaupimas, tai yra, kai viena žvaigždė įtraukia į save kitos medžiagos medžiagą.

COVID-19, asteroidas, konspirologija, Nibiru

Gali būti, kad kažkas panašaus ir užfiksavo teleskopas SOHO, anoje Saulės pusėje. Galimas dalykas, SOHO, jau buvo matęs kažką panašaus ir ankščiau:

Jei visa tai yra tiesa, tada problema bus ne Nibiru, ugnikalniai ar žemės drebėjimai, kaip tikisi visi nibiruologai. O pagrindinė problema gali būti Saulė, kurioje įvyks kažkoks sprogimas su dideliu pliūpsniu išmetimo medžiagų. Todėl tikimasi kažko baisaus, todėl dislokuojamos karinės pajėgos ir priemonės visame pasaulyje.

Nors visa tai, be abejo, yra tik hipotezė, vis dėlto ji gana gerai paaiškina keletą faktų, ypač COVID-19 pandemijos faktą. Reikalas tame, kad mokslininkas Aleksandras Chiževskis, teigė – epidemijos žemėje vyksta tik saulės aktyvumo piko metu. Tai yra vadinamasis „Chiževskio efektu“, tuo metu organizmai tiesiog pradeda mutuoti ir daugintis baisia jėga. Kurio rezultate išryškėja pasaulinės globalinės epidemijos protrūkiai.

Šiuo metu saulės aktyvumo, kaip ir nėra, o epidemija yra, kodėl? Galbūt epidemija prasidėjo dėl to, kad su Saule kažkas yra negerai – ji reaguoja į netoliese esančios žvaigždės dvynės atsiradimą. Dėl šios priežasties prasidėjo nepaaiškinamas gamos spinduliuotės išmetimas, suaktyvėjo mikrobai, kažkas vyksta su klimatu. Jei taip reikalas eis ir toliau, Saulė gali net kuriam laikui užgesti trims dienoms... stebėsime įvykius toliau.

Sąmokslo teorija su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau