Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 6

Baltieji rūmai užsimena, kad greitai atvyks Nibiru?

2020 m. gegužės 4 d. 102:05 UTC, 7000 km atstumu virš Ramiojo vandenyno praskrido asteroidas 2020 JJ. Asteroido skersmuo buvo apie penkis metrus ir nuo metų pradžios jis jau tapo 40 asteroidas, vienas arčiausių prie planetos praskriejančiu asteroidų stebėjimo istorijoje.

Kaip mes visi prisimename, balandžio 29 d., daugelis mistikų ir sąmokslo teoretikų pranašavo didžiulio asteroido kritimą, dėl kurio ir buvo dirbtinai suorganizuotas karantinas. Iš dalies, balandžio 29 d., pasaulius nesugriuvo, tačiau, praėjus kelioms dienoms po šios datos pro Žemę praskrido didžiulis akmuo – tai gana keista.

Visa informacija, daugumai visuomenės – NASA pateikti pranešimai ir ne daugiau. Kaip ir kas iš tikrųjų buvo, mes nežinome. Gali būti, kad 2020 JJ skersmuo buvo ne šeši metrai, o šeši kilometrai – kaip mes galime patikrinti? Taip pat manoma, kad nieko nebuvo ir NASA tik dėl tam tikrų priežasčių pateikė šią žinią.

Nepaisant to, jeigu atsisakius oficialių pranešimų, 2020 JJ pateko į artimiausių asteroidų dešimtuką, tapdamas kažkur šeštuoju eilės tvarka, o šis pats dešimtukas artimiausių akmenų rinkimas pradėtas nuo 2004 m. Nuo 1984 iki 2004 metų astronominės įrangos technologijos prasme šuolio nebuvo – astronomai atranda asteroidus naudodami tai, aks yra. Tačiau akmenys, kažkaip pradėjo skraidyti labai arti.

Be to, atkreipiame dėmesį: 2020 JJ – keturiasdešimtas asteroidas nuo metų pradžios, praskridęs atstumu arčiau, nei mėnulis. Tuo tarpu per visus praėjusius metus tokių asteroidų buvo apie 70, o dar už praėjusiais metais tokių akmenų buvo tik trisdešimt. Todėl vėl ir vėl kyla klausymas: ką šie asteroidai neša pas mus?

Gali būti, kad atsakymą į šį klausimą galima rasti pateiktame šiame vaizdo įraše, kuris buvo patalpintas balandžio 19 d., bet į akis konspirologams pateko tik dabar:

Kas pateko į objektyvą neaišku: arba tai objektyvo blyksnis, ar tai tikrai tikras objektas prie saulės. Deja, kamera nejuda, todėl vienareikšmiškai pasakyti kas tai sunku. Nepaisant to, kas ten bebūtų, svarbiausia ne tai.

Svarbiausia yra paskyra, kurioje buvo patalpintas vaizdo įrašas, tai yra @photowhitehouse – oficialaus baltųjų rūmų fotografo paskyra.

Aišku, jeigu koks paprastas žmogelis patalpintu kažką panašaus į YouTube kanalą ir bando, kai kurie žmonėms parodyti tai. Bet Tai Baltieji rūmai!

Jei tai yra kameros blykstė – kodėl tada filmas nebuvo perkrautas, retušuotas taip, kad jis būtų be jo? Juk niekas nepublikuoja JAV prezidento nuotraukų, jei Saulė nesėkmingai pateko į fotoaparato kamerą ir padaro nuotraukoje dėmė?

Be to,  patinka (like) / laikas publikavimo labai sėkmingai parinktas: čia tau ir 239, ir 911, ir 11:11 – tai yra ne du, o jau trys viename:

Asteroidai, konspiralogija, Nibiru

Gamtoje nėra tokių keistų atsitiktinumų, sutapimų, todėl greičiausiai vaizdo įrašas su dviem saulėmis neša kažkokią paslėptą žinią. Pavyzdžiui, informaciją apie tikrąją „karantino“ priežastį arba informacija apie tai, kaip arti Nibiru jau yra.

Deja, kol Nibiru nebus galima pamatyti plika akimi arba kol Žemėje neprasidės didžiulės seisminės katastrofos, bus labai sunku patvirtinti ar paneigti šią prielaidą, todėl mes toliau stebime kas vyksta pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau