- 06.05.2020
- 3.7 Reitingas
- 3776 Peržiūros
- Komentarai
2020 m. gegužės 4 d. 102:05 UTC, 7000 km atstumu virš Ramiojo vandenyno praskrido asteroidas 2020 JJ. Asteroido skersmuo buvo apie penkis metrus ir nuo metų pradžios jis jau tapo 40 asteroidas, vienas arčiausių prie planetos praskriejančiu asteroidų stebėjimo istorijoje.
Kaip mes visi prisimename, balandžio 29 d., daugelis mistikų ir sąmokslo teoretikų pranašavo didžiulio asteroido kritimą, dėl kurio ir buvo dirbtinai suorganizuotas karantinas. Iš dalies, balandžio 29 d., pasaulius nesugriuvo, tačiau, praėjus kelioms dienoms po šios datos pro Žemę praskrido didžiulis akmuo – tai gana keista.
Visa informacija, daugumai visuomenės – NASA pateikti pranešimai ir ne daugiau. Kaip ir kas iš tikrųjų buvo, mes nežinome. Gali būti, kad 2020 JJ skersmuo buvo ne šeši metrai, o šeši kilometrai – kaip mes galime patikrinti? Taip pat manoma, kad nieko nebuvo ir NASA tik dėl tam tikrų priežasčių pateikė šią žinią.
Nepaisant to, jeigu atsisakius oficialių pranešimų, 2020 JJ pateko į artimiausių asteroidų dešimtuką, tapdamas kažkur šeštuoju eilės tvarka, o šis pats dešimtukas artimiausių akmenų rinkimas pradėtas nuo 2004 m. Nuo 1984 iki 2004 metų astronominės įrangos technologijos prasme šuolio nebuvo – astronomai atranda asteroidus naudodami tai, aks yra. Tačiau akmenys, kažkaip pradėjo skraidyti labai arti.
Be to, atkreipiame dėmesį: 2020 JJ – keturiasdešimtas asteroidas nuo metų pradžios, praskridęs atstumu arčiau, nei mėnulis. Tuo tarpu per visus praėjusius metus tokių asteroidų buvo apie 70, o dar už praėjusiais metais tokių akmenų buvo tik trisdešimt. Todėl vėl ir vėl kyla klausymas: ką šie asteroidai neša pas mus?
Gali būti, kad atsakymą į šį klausimą galima rasti pateiktame šiame vaizdo įraše, kuris buvo patalpintas balandžio 19 d., bet į akis konspirologams pateko tik dabar:
— White House Photos (@photowhitehouse) April 19, 2020
Kas pateko į objektyvą neaišku: arba tai objektyvo blyksnis, ar tai tikrai tikras objektas prie saulės. Deja, kamera nejuda, todėl vienareikšmiškai pasakyti kas tai sunku. Nepaisant to, kas ten bebūtų, svarbiausia ne tai.
Svarbiausia yra paskyra, kurioje buvo patalpintas vaizdo įrašas, tai yra @photowhitehouse – oficialaus baltųjų rūmų fotografo paskyra.
Today is May 2, 2020. William remembers last May 2, 2019 in the train of time. He imagines future May 2, 2021 at the Rose Garden’s event of @WhiteHouse. He has been learning a lot from the truth of history. PC: William Moon / May 2, 2019 #RoseGarden @FLOTUS @realDonaldTrump pic.twitter.com/4DcyRqFPRC
— White House Photos (@photowhitehouse) May 2, 2020
Aišku, jeigu koks paprastas žmogelis patalpintu kažką panašaus į YouTube kanalą ir bando, kai kurie žmonėms parodyti tai. Bet Tai Baltieji rūmai!
Jei tai yra kameros blykstė – kodėl tada filmas nebuvo perkrautas, retušuotas taip, kad jis būtų be jo? Juk niekas nepublikuoja JAV prezidento nuotraukų, jei Saulė nesėkmingai pateko į fotoaparato kamerą ir padaro nuotraukoje dėmė?
Be to, patinka (like) / laikas publikavimo labai sėkmingai parinktas: čia tau ir 239, ir 911, ir 11:11 – tai yra ne du, o jau trys viename:
Gamtoje nėra tokių keistų atsitiktinumų, sutapimų, todėl greičiausiai vaizdo įrašas su dviem saulėmis neša kažkokią paslėptą žinią. Pavyzdžiui, informaciją apie tikrąją „karantino“ priežastį arba informacija apie tai, kaip arti Nibiru jau yra.
Deja, kol Nibiru nebus galima pamatyti plika akimi arba kol Žemėje neprasidės didžiulės seisminės katastrofos, bus labai sunku patvirtinti ar paneigti šią prielaidą, todėl mes toliau stebime kas vyksta pasaulyje.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau